Уважність для власників продуктів

Просто думаючи .. ось цю нову серію я збираюся написати .. просто думаю.

Останнім часом “товар” – це лють. Часто це змушує задуматися … чи існує таке поняття, як уважність власників продуктів? Зануримось.

1 чи можемо ми plz вбити спритного ласку-дракона?

Я маю на увазі, я зрозумів. Спритний – це круте слово. Але дедалі більше визначення слова було дуже перебільшено вживаним, спекульованим, обробленим, а потім деяким. Я маю на увазі, що я ніколи не чув, щоб реальна людина використовувала це слово. Що я маю на увазі під реальним, це непромисловий підгляд. Пересічні Джо та Джейн не говорять спритно. Вони трохи реальніші. Чувак ця штука скелі. Ого, цей продукт відстій. Чи можемо ми зробити цю штучку? Давайте організуємось. Чувак, це спрацювало! Я маю на увазі, якщо б я хотів максимізувати свій SEO, я неодмінно мав би використовувати Agile у заголовку, можливо, додати трохи блокчейну та багато spaceX.

2 ключ – власність

Дивіться, я думаю, що власник – це те, де справжній дзен приходить для людей, що продають товари. Ви є власником цієї речі. Але володіти чимось має на увазі багато речей, наприклад, спритних, але я б покладав ставку, що більше людей розуміє поняття “власності”. Зараз я думаю, що це не просто чиста власність. Ви не повністю витягуєте силу моменту Грейскулла.

Ви насправді більше схожі на Wondertwin, і якщо ви не можете отримати це посилання, ви занадто молоді, і вас позбавили права читати це. Рухатися по. Але власники продуктів, безумовно, є частиною комбінації Wondertwin. Вони є частиною чи частиною більшої команди. Хоча власник продукту, частку відповідальності несе відро води або справді крута тварина.

5 гаразд, але як щодо цього поняття уважності ..?

Чи можуть дзен і продукт співіснувати?

Побачте, у моєму світі я працюю зі стартапами. І всі вони балансують на понятті готівки, на жаль, готівка веде до проблем сприйняття, коли справа стосується продуктивності дзен. Міф полягає в тому, що якщо у вас є готівка, ви можете створити продукт і, таким чином, досягти відчуття дзену, коли товар рухається, з клієнтами, займаючись справами, навчаючись, вдалих часів. Для відображення справжньої реальності потрібні впевнені гроші. Але жодна готівка насправді не надає носія Грейскулла часто більших повноважень, ніж той, хто має готівку. Без готівки ви змушені бути набагато креативнішими, маючи трохи грошей, які у вас є. Ви також більше формуєте реальність за допомогою своєї майстерності омани, бо вам нічого втрачати. За сценарію безготівкових платежів багато хто сказав би, що немає власника товару, бо його немає – і бачите, що це просто підлість. Звичайно, є товар. Є така велика ідея! Ви можете проявити це, нехай це буде з обмеженнями, щоб все-таки переслідувати траєкторію продукту дзен.

Що це пов’язано з уважністю? Цей дзен ви шукаєте? Це походить від почуття можливості, перебування там, мислення та дій, контролю. У вас все ще є сила.

Зараз, очевидно, за допомогою готівки ви можете зробити більше, але у вас також є справжній тягар готівки – як ви її витратили. Багато в чому занадто рано обтяження може вбити ідею. Потужність, перш ніж дізнатись, що таке сила .. небезпечна.

6 можливо, ваші меридіани відключені? так … почекай що?

Днями один із моїх тренерів сказав мені, знаю, можливо, твої меридіани відключені, і я зробив подвійний прийом. Так, я маю на увазі, що це можливо, почекайте що?

Коли я розмірковував над своїми меридіанами та можливістю того, що я справді був у від’їзді, що, крім того, повністю мене зачаровує, і я дуже люблю цю штуку, я не міг не гадати, що продукт буде меридіанами, а тим більше хто буде власником цього продукту, і він чи вона балансує в тому, як це все поєднується.

Ми просто торгуємо одним спритним галасом для балансування навантаження Чакри для оптимального дизайну продукту? Можливо…

7 просто думаючи …

Добре, давайте узагальнимо поняття в моїй голові.

Все починається з місії. Яка місія? Ви на місії. Грандіозна пригода! Який ваш драйв?

Це огорнуто великою трепетною дугою ЧОМУ. Чому ти робиш те, що робиш? Чому це дрібниця, яка переслідує кожного власника товару. Ні чому, і велика ймовірність, що ти не можеш заснути, отже, маленький дзен.

Конверт усієї споживчої гармонії – це все – продукт, досвід, бренд, повідомлення, суть, хто, як, відчуття, поняття, траєкторія тощо.

Все це сидить у відрі з контролю. Контроль має вирішальне значення, проте це також слабкість. Занадто малий контроль призводить до сліпоти та мертвих продуктів. Занадто багато, і ви позбавляєте своїх клієнтів їхнього моменту, як Грейскулл, володіючи вашим товаром.

Звичайно як будь-що .. ваша реальність, що очікує, переважає над усіма. Ми всі маємо надзвичайну силу омани. Ілон Маск був схожий на те, чому ракети не можуть просто приземлитися після використання? Люди думали, що він божевільний, він змінив реальність. Ілюзія, коли здійснюється у первісній формі наділеної творчою гуманністю, викликає трепет. Звичайно занадто і я, ти божевільний.

Дзен – це той багатошаровий досвід, та морозиво захоплення. І справді, ти визначаєш дзен, ніхто інший не може. Але це, безумовно, робить для веселого думкового експерименту четвергом.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/mindfulness-product-owners-dan-rockwell/.

Dan Rockwell люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: