Історія жахів Netflix

Це середина ночі. Молодий хлопчик пробирається до кімнати батьків. Він обережно відчиняє двері і на пальцях повзе до телевізора. Будь-який непотрібний звук може розбудити батьків і зіпсувати плани хлопчика.

Пульт дистанційного керування телевізором зараз у межах його досяжності. Це зараз чи ніколи – він повинен досягти успіху. Хлопчик затамував подих і натискає кнопку, щоб увімкнути телевізор. Відразу після – швидко – кнопки вимкнення звуку. Сяйво ввімкненого екрану заповнює всю кімнату. Хлопчик сідає перед телевізором і дивиться на нього. Вся його увага зосереджена на тому, що на екрані.

Зараз 3 ранку, і єдина мета – розпочати запис відеомагнітофона. Якщо йому вдається досягти успіху, єдине, на чому він може зосередитись, – це молитися, щоб часу запису було достатньо (VHS має лише 240 хвилин часу запису у форматі NTSC).

Картина може нагадувати один із відомих і улюблених фільмів жахів 80-х, таких як Полтергейст. Однак нічого більш заплутаного немає.

Це середина ночі. Але на іншому кінці світу – у США – матч ось-ось почнеться. Гра увійде в історію як “гра в плечима” (дивний факт, що вся гра була названа так завдяки одному жесту).

Це 1992 рік, і цей хлопчик – це я. Мені 12 років, і я можу зробити все, щоб подивитися матч фіналу НБА Чикаго Буллз – Портленд Трейл Блейзерз. Я знаю, що вранці мені буде проблема тягнути себе до школи. Але на даний момент немає нічого важливішого.

Забавно, як після майже 30 років Netflix нагадав про мою баскетбольну подорож. Щойно вийшов серіал “Останній танець”, і сьогодні я знову буду молодим хлопчиком. Я буду спостерігати за своїми героями знову – Майклом Джорданом, Скотті Піппеном або Меджиком Джонсоном.

Тільки цього разу я не буду намагатися повторювати фокуси з кортів НБА на місцевому полі, граючи зі своїми колегами.

Цього разу, після всіх цих років, я можу нагадати своїм дітям, яким був для мене пригодницький баскетбол. І скільки я з цього навчився.

Ось кілька універсальних виносів, які стосуються як спорту, так і бізнесу:

Наполегливість. Часто грав проти сильнішої команди, і не завжди остання перемагала.

Командна атмосфера. Одна з найважливіших речей, якщо ви хочете перемогти. Кожна роль є важливою. Кожен товариш по команді має вирішальне значення.

Чесна гра. Граючи чітко визначені правила як для колег, так і для опонентів бізнесу. Вмійте дивитись їм прямо в очі в будь-який час і в будь-якому місці.

Саморозвиток. Якщо ти стоїш на місці, ти програєш. Так просто.

Я пам’ятаю безліч чудових моментів. Сьогодні я знову до цього повернусь. Будеш?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/netflix-horror-story-matt-podbielski/.

Matt Podbielski люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: