Випробуйте потужність маркетингу наукового контенту за допомогою нової платформи SciencePOD

Зареєструйтеся сьогодні та отримайте єдине хмарне рішення для всіх потреб у створенні вмісту

SciencePOD запускає нову платформу SaaS для створення вмісту для підтримки науково-маркетингової діяльності академічного видавництва. Платформа пропонує прямий доступ до інструментів замовлення вмісту та контролю якості. Нова платформа буде продемонстрована в період з 16 по 20 жовтня 2019 року на Франкфуртському книжковому ярмарку, найбільшому науково-видавничому ярмарку.

За допомогою декількох клацань клієнти-видавці тепер можуть замовити чіткий та переконливий вміст, який демонструє їх публікації, авторів та останні опубліковані дослідження та інновації в галузі науки, медицини та техніки. Рішення SciencePOD було розроблено, щоб заощадити видавництву часу та зусиль, одночасно покращуючи якість та ефективність їх створення контенту для редакційних цілей або маркетингу контенту.

Користувачі, зареєстровані на платформі, тепер матимуть доступ до великого співтовариства попередньо перевірених творців вмісту та експертів з питань тематики SciencePOD. За допомогою платформи SaaS SciencePOD користувачі можуть створити бриф, зібрати команду омріяних експертів, що займаються наукою, технологіями або медичним контентом, замовити та побачити їх вміст, створений швидко та ефективно за допомогою запрограмованого редакційного робочого процесу.

Загалом, простір для створення контенту зростає приблизно за 15% річних. Щорічно публікуючи понад 2,4 мільйона нових наукових статей, платформа SciencePOD може допомогти ознайомити нову аудиторію з безліччю опублікованих досліджень та інновацій. За допомогою цієї простої у використанні платформи складні наукові результати можна перетворити на чіткі, зрозумілі, переконливі історії, готові ділитися ними.

“Стільки наукових досліджень і технологічних досягнень закладено в спеціалізованій літературі”, – каже Сабіне Лует, засновник і генеральний директор SciencePOD, додаючи: “Тепер, разом із SciencePOD, ці захоплюючі, приховані наукові історії можуть охопити ширшу аудиторію та вплинути на життя”

Видавці науки, що зібрались у Франкфурті на книжковий ярмарок, можуть по-перше поглянути на нову платформу SciencePOD, записавшись зараз на зустріч або відвідавши стенд SciencePOD L91, зал 4.2. Ви також можете зареєструвати свій інтерес тут.

Щоб отримати додаткову інформацію, зв’яжіться з SciencePOD за адресою editor@sciencepod.net

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/experience-power-science-content-marketing-new-sciencepod-lou%C3%ABt/.

Sabine Louët люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: