Злам кодексу керівництва частина II – Керівник команди

Це друга частина моєї серії блогів про лідерство, яка стосується керівництва командою. Якщо ви пропустили перший, ви можете знайти його тут. У першому блозі я широко визначив наступні три рівні лідера / лідерства:

Керівник команди; керівник осіб, що володіють певними навичками, тобто розробників, продавців, фінансової команди, придбання талантів

Керівник функції; колекція відповідних команд з керівниками команд, тобто людські операції, що включають HR + набуття талантів + навчання та розвиток

Керівник підрозділу / бізнесу; конгломерат таких функцій, як розробка програмного забезпечення та тестування + продаж каналів + стратегія та рішення продуктів

Керівництво командою – це перший крок до лідерства для більшості людей. Зазвичай ви керуєте командою, де ваші навички домену дійсно важливі. Як мале та середнє підприємство (експерт з питань) з розробки програмного забезпечення, продажів, залучення талантів тощо, ви готові поділитися своїми заробленими знаннями та взяти команду. Основна мета – це, звичайно, допомогти та направити свою команду на основі знань вашого домену. Це очевидно для більшості, але про що ще слід подумати? Трьома основними напрямками уваги повинні бути:

Як мале та середнє підприємство ви можете і повинні перетворити себе на лідера та наставника. Члени вашої команди очікують, що ви будете розвивати їх у тому, що вони роблять щодня, і вдосконалювати їхні вміння. Часто трапляється так, що деякі члени команди з часом перевищують рівень досвіду свого керівника. Це добре, і це має бути метою. Ваша здатність надихнути команду дізнатися більше, спрямувати їх на ресурси для читання / перегляду / прослуховування на конференціях тощо та перерости у вищого експерта стане для вас величезною перемогою. Подумайте про те, що більшість чудових футбольних тренерів (футбол для тих, хто знаходиться на західній стороні Атлантики!) Були досить середніми гравцями.

Ви повинні і повинні почати ознайомлюватися з роботою бізнесу. Це означає, що вам потрібно почати формувати розуміння фінансової моделі бізнесу. Як ви заробляєте гроші? Як бізнес думає про витрати? Хто ваш клієнт і чому? Який вплив на бізнес зробить ваша команда успішною чи ні? Які залежності від вашої команди можуть мати інші?

Ви обидва розумієте мету бізнесу і можете переконливо передати це своїй команді. 101 керівництва – це побачити бачення і визначити пункт призначення. Потім команда розробляє найкращий шлях до того, як туди дістатися, і ваша роль полягає в тому, щоб стати однією з команди, як тільки бачення і призначення буде зрозуміле. Ось тут починається провід вперед і ваша здатність працювати з командою завдяки їх зусиллям заробляє лояльність, яку наказують лише великі керівники команд.

Другий і третій пункти часто не помічаються людьми, які починають свої лідерські подорожі. Більшість людей думає: «поки я ніндзя у тому, що я роблю, і я можу передавати ці знання, я роблю чудово». Це лише частково відповідає дійсності, оскільки ви також повинні мати чітке уявлення про те, чому існує ваша команда та що від неї очікується в контексті більш широкого бачення.

Наступного тижня я буду обговорювати другий рівень керівництва: бути керівником певної функції.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/cracking-code-leadership-part-ii-leader-team-pontus-noren/.

Pontus Noren люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: