Зловми мене, якщо зможете: Керівники підприємств пришвидшують цикл інновацій

Це не найсильніший з видів, що виживають, і не найрозумніший, але той, що найчутливіше реагує на зміни. – Чарльз Дарвін

Рентабельність інвестицій протягом року

Я працюю професіоналом з ІТ та продажів корпоративного програмного забезпечення з 1993 року. За цей час я на власному досвіді відчув моторошне, але хвилююче очікування впровадження рішення та виведення його на ринок.

2017 рік поки був захоплюючим. Насправді, я наважусь сказати, що ще не було чарівніших часів для нашої галузі.

Хто б міг уявити, що послугу, спрямовану на клієнтів, можна буде запустити з основним брендом у Центральній Європі лише через десять днів після початкової демонстрації ?!

“Рентабельність інвестицій протягом року” набула абсолютно нового значення, і вищевказаний істинний сценарій – досвідчений з одним із провідних світових брендів побутової електроніки – змушує мене поділитися цим розумінням.

Старий підхід до руйнівних технологій

Великі організації традиційно не зазнають шаленої швидкості технологічних інновацій. Процес впровадження інновацій у великих організаціях та великими організаціями є млявим через соціальні, політичні та бюрократичні складності. Бар’єри для прийняття інновацій часто включають тривалі юридичні процеси та процеси належної перевірки, обмеження ІТ через застарілі системи та складну інтеграцію, страх перед змінами та відсутність натхненного керівництва, готового піти на ризик невдачі, щоб розвиватися.

Навіть коли фірми виявляють чітку потребу в нових технологіях, це може зайняти роки, щоб вибрати, придбати та впровадити в організації, часто взагалі пропускаючи вікно ринку. Цей повільний процес перемагає спритних стартапів, які процвітають на інноваціях, швидкому застосуванні та спробах і помилках, але їм просто не вистачає ресурсів, щоб вижити 24 місяці очікування на замовлення.

Новий підхід до руйнівних технологій

Але зміни йдуть. У своєму звіті про технологічні тенденції за 2017 рік «Делойт» ввів термін «кінетичне підприємство» – ідея, яка описує «компанії, що володіють спритністю та баченням, необхідними для процвітання на тлі постійних технологічних порушень». Організації, які ефективно застосовують інноваційні технології, здатні очолити ринок та змінити спосіб взаємодії з клієнтами. Accenture відзначив помітне прискорення впровадження SaaS, коли компанії визнали переваги як швидшого розгортання, так і мінімізованого попиту на людські та капітальні ресурси.

Підприємства виявили, що інноваційні SaaS та PaaS легко запускати та інтегрувати у свої бізнес-процеси, відкриваючи шлях до успішного та швидкого випуску PoC та комерційного використання. Завдяки можливості швидко визначити цінність та використати інновації на масовому ринку, великі підприємства можуть більш конкурентоспроможно реагувати на ринкові зміни. Це мало прямий вплив на цикл продажів та процес виходу на ринок, зменшивши середній час випуску на ринок з 18-24 місяців до 6-9 місяців.

Чому речі змінюються – це явище – у таких галузях, як телекомунікації та побутова електроніка – можна пояснити низкою факторів:

Більший тиск на нижній ряд – на керівників дирекцій здійснюється величезний тиск з боку Ради директорів з метою досягнення цільових показників доходу та норми прибутку. Жорстка конкуренція, падіння цін та високий відтік / товарообіг споживачів сприяють тиску на економію грошей.

Більша увага до обслуговування клієнтів та взаємодії з клієнтами – Обслуговування клієнтів стало новим полем битви для утримання клієнтів. Інновації, що покращують взаємодію з клієнтами та зменшують відтік, користуються великим попитом у всіх сферах послуг.

Ефективніше використання великих даних – Організаційний попит на інформацію для прийняття кращих, розумніших бізнес-рішень сприяв зростанню інструментів та платформ великих даних. У свою чергу, ці поглиблені знання відкрили шлях для пришвидшення інноваційного процесу, який організації тепер можуть впевнено адаптувати на основі перевірених відповідних даних, що підтверджують зміни.

Підвищена потреба в швидкості – ринок постійно змінюється та винаходить. Якщо його не прийняти, це явна перевага для вашої конкуренції, і це розглядається як шкода для клієнтів, які хочуть вести бізнес з організаціями, що передові інновації.

Зростання SaaS та Paas – подолання ІТ-проблем, пов’язаних із впровадженням будь-якої нової технології на великому підприємстві, стало основним напрямком діяльності постачальників рішень (стартапів та інших). Інноваційні моделі, що знімають тиск із внутрішніх ІТ-ресурсів, такі як SaaS та PaaS, дозволяють пришвидшити розгортання за лічені дні (і навіть години) і тепер домінують на ринку.

Резюме

Хоча застарілі системи все ще існують у багатьох великих організаціях, перехід до хмари та оцифровка підприємства стали неминучими. Постачальники послуг активно шукають інтелектуальні інновації, підтримувані гнучкими технологіями, щоб покращити досвід роботи з клієнтами та підвищити їхній результат.

TechSee успішно використав нещодавній ринковий перехід до прискореного прийняття руйнівних рішень. Завдяки можливості забезпечити швидке та безболісне впровадження, демонструючи короткострокову рентабельність інвестицій, ми побачили, як наше рішення візуальної підтримки впроваджується на великих підприємствах лише за 10 днів до 3 місяців від нашої початкової демонстрації.

Чи стане 2017 роком, коли ринок підприємств справді охоплює зміни та трансформує свої відносини з інноваціями?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/catch-me-you-can-enterprise-leaders-accelerate-cycle-uri-kesselman/.

Uri Kesselman люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: