Прийняття розрахункових ризиків для управління змінами

Ось останній з моєї серії “Листи до Лу”. Якщо у вас є додаткові поради щодо цього старшого менеджера, будь ласка, коментуйте нижче!

Шановний Лу,

Я старший менеджер великої організації і хочу добре виконувати свою роботу. У мене є два начальники та генеральний директор. Одного дня мені кажуть робити одне, наступного дня – робити щось інше. Іноді все змінюється протягом трьох годин. Що мені робити?

Підписано,

Застряг між скелею та твердиною

=—–

Шановний застряг між скелею і твердиною,

Як я вже обговорював раніше, працівники хочуть бути оціненими та визнаними за їх досягнення. Вони хочуть працювати в середовищі, де відчувають повагу, довіру та почуття. Ми всі маємо голос, і вам потрібно використовувати свій, якщо ви відчуваєте, що ваше навантаження незбалансоване або незрозуміле. Якщо ви говорили про свої нещодавні занепокоєння і не відчували, що вас вислухали і зрозуміли, то це зовсім інша історія … можливо, це не найкраще середовище для вас … але припустимо, що це є. Існує кілька підходів.

Як я писав у «3 способи отримати бажане», можливо, пора покинути зону комфорту. Справжні лідери готові часом почувати себе незручно заради досягнення своїх цілей. Потрібні мужність і готовність покинути зону комфорту, висловитись та запропонувати зміни в системі, яка не працює. Коли ви вказуєте на недоліки в системі, ви неодмінно стикаєтесь із недоброзичливцями, але коли ви обмірковуєте, що потрібно зробити, щоб зробити значний позитивний вплив на вашу організацію, часто потрібно прийняти розрахований ризик.

Іншим варіантом може бути вивчення способів досягнення нових навичок гнучкості та адаптивності. За словами видатного психолога Вільяма фон Хіппле у своїй книзі “Соціальний стрибок”, здатність пристосовуватися до нових обставин і з підвищеною гнучкістю може зменшити стрес і створити нові перспективи щодо групової динаміки. Вся справа в тому, як ми вирішили сприймати своє оточення. Покладіть право власності на себе, щоб адаптуватися до коливальних вимог.

Працівники хочуть працювати в позитивному середовищі, що сприяє розвитку інновацій та відкритості, а також загальному позитивному ставленню до майбутнього. Слід підтримувати інноваційне, нестандартне мислення. Тож сміливо придумуйте креативні рішення, які відповідають вашим потребам. Повинна існувати загальна обстановка, яка прагне до вдосконалення, разом з відкритістю вчитися один у одного на краще компанії.

Тим часом почніть із заглядання всередину. Наші поточні життєві ситуації починаються і закінчуються з нами. Як зазначає видатний психіатр Карл Юнг у своїй книзі “Невідкрите Я”, “Коли людина готова виконати вимоги суворого самоперевірки та самопізнання … вона не тільки відкриє деякі важливі істини про себе, але також матиме отримав психологічну перевагу: йому вдалося визнати себе гідним серйозної уваги ».

Через десять років, коли ви досягнете свого рівня успіху, хтось буде задавати мені ті самі запитання про вас. Успіхів у ваших починаннях та подяки за написання.

Луїс Картер, штат Массачусетс, є автором понад 10 книг про найкращі практики в галузі лідерства та управління, включаючи Полевий посібник «Зміни чемпіона» та «Найкращі практики управління талантами». Він був визнаний одним із 10 найкращих гуру організаційної культури у світі та є одним із найкращих радників керівників рівня С, допомагаючи їм та їх організаціям досягти вимірюваних результатів. Його найновіша книга – У чудовій компанії: Як досягти найвищого рівня завдяки створенню емоційно пов’язаного робочого місця. Дізнайтеся більше на https://louiscarter.com/project/in-great-company/.

Ось кілька моїх минулих блогів на LinkedIn:

Вартість брехні та що з цим робити

https://www.linkedin.com/pulse/your-candidates-lying-louis-carter?trk=prof-post

Ваш мозок або теорія ігор саботує ваш успіх? Https: //www.linkedin.com/pulse/your-game-brain-way-success-louis-carter? Trk = prof-post

Погане обслуговування клієнтів вас вб’є

https://www.linkedin.com/pulse/bad-customer-service-kill-you-louis-carter?trk=prof-post

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/stuck-between-rock-hard-place-louis-carter/.

Louis Carter люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: