Що означає Паризька кліматична угода для вашого бізнесу

Якщо чогось навчило мене життя, це те, що справді успішний бізнес та люди мають спільну рису; особливість мети, яка рухає усім, що вони роблять. Для мене, моєї компанії та близько 3000 чоловіків та жінок у моїй команді, що метою є використання інженерії, щоб змінити світ.

Протягом останніх 100 років ми вирішили вирішити великі виклики, з якими стикаються люди та населення. І лише глобально мислячи, можна запропонувати рішення, які сприяють зростанню, розвитку та процвітанню місцевих громад. Що піднімає питання, який найгостріший виклик сьогодні стоїть перед світом?

Якщо ви прочитали новини в будь-який момент грудня 2015 року, ви не могли пропустити кліматичні переговори ООН у Парижі. Всупереч очікуванням багатьох народів, 196 країн об’єдналися колективним договором, щоб обмежити підвищення температури до “значно нижче” 2 градусів Цельсія та уникнути погіршення впливу кліматичних змін. Для мене немає більшого виклику, ніж перетворення цієї амбіції в реальність.

Мені завжди було дуже ясно, що довкілля, економічне процвітання та мобільність невід’ємно пов’язані між собою. Напередодні паризьких переговорів наші екологічні команди мали честь підтримати понад 15 країн у розробці детальних планів дій щодо клімату або виступу в ООН, передбаченого національно визначеними внесками (INDC). З цього досвіду стає очевидним, що екологічні амбіції урядів спрямовані на досягнення їх національних цілей розвитку. Це означає збільшення мобільності та зменшення забруднення повітря для стійкого розширення міст. Доступ до чистої води для поліпшення здоров’я населення. Незалежне виробництво відновлюваної енергії для задоволення зростаючих потреб населення в енергії. Ось чому лідерами в галузі машинобудування протягом наступних 100 років будуть ті, хто зможе розвивати технології таким чином, щоб досягти цих цілей.

Такі проекти, як Центр досліджень викидів транспортних засобів (VERC), який сприяє розробці автомобілів наступного покоління з низьким рівнем вуглецю, ведуть до стійкої транспортної революції, яка спостерігається в автомобільній промисловості. Також нам слід пам’ятати, що стабільна мобільність – це набагато більше, ніж автомобілі, саме тому цього року я розширив нашу консультацію, включивши залізничні та мотоциклічні практики.

Але не можна заперечувати, що довгостроковий успіх вимагатиме нових інновацій, а електричні транспортні засоби та відновлювані джерела енергії забезпечують нові шляхи задоволення наших екологічних вимог. Моя мета полягає в тому, щоб впровадити ті самі інновації та інженерні технології, які закріпили наш успіх минулого століття, щоб очолити галузь у галузі гібридних технологій, паливних елементів та електромобілів. Ось чому важливо співпрацювати з існуючими та новими компаніями, щоб вдосконалити технології та зробити EV та паливні елементи економічно вигідним та реалістичним вибором на майбутнє.

Але не лише наші транспортні засоби потребують та оновлюються. Найближчим часом ми побачимо суттєві зрушення не тільки в тому, як генерується енергія, але і в тому, як вона розподіляється. Розвиток розумніших електромереж, здатних витримувати підвищене навантаження завдяки низьковуглецевим технологіям, є вимогою для країн. Ось чому ми працюємо з регіональними британськими енергетичними мережами, щоб розблокувати додаткову потужність від мережі, готуючись до більш енергоефективного майбутнього.

Протягом наступних 100 років успіх в галузі машинобудування та бізнесу в цілому вимагатиме глибокого розуміння глобальних потреб. Для нас це означає підтримку урядів у визначенні їх цілей сталого розвитку, інженерних рішень, що відповідають національній та міжнародній політиці, і нарешті задоволення енергетичних потреб у електромережі.

Це мета моєї команди в найближчому майбутньому, чи ви розробили свою?

Які технології та інновації, на вашу думку, будуть найважливішими для забезпечення довголіття наших компаній, промисловості та планети?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-paris-climate-agreement-means-your-business-dave-shemmans/.

Dave Shemmans люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: