Як бренди можуть використовувати силу фірмових валют

Хоча економісти традиційно визначали валюту як дві частини – накопичення вартості за допомогою засобу обміну – одна річ, яку вони не зовсім врахували в рівнянні, – це динамічний характер розвитку валюти протягом цифрової ери. У сьогоднішній дедалі цифровізований вік валюта перетворилася з чогось відчутного на щось набагато абстрактніше: електронну валюту, тобто. Переходячи з фізичних на більш оцифровані форми, валюта набуває здатності стати набагато ефективнішим засобом обміну – це означає, що вона підлягає «кількісному визначенню вартості різними способами, що в свою чергу полегшує створення нових, дійсних форм валюта »(CNN).

Нещодавня стаття в «Гарвардському бізнес-огляді» передбачає, що фірмова валюта буде розвиватися в три хвилі.

Перша хвиля фірмової валюти прийшла у формі перевірених платіжних послуг, таких як подарункові картки, купони та бали лояльності, видані брендами. Ці ранні форми платежів були успішними, оскільки вони оснастили споживачів інструментами, необхідними для прийняття більш обґрунтованих рішень щодо своїх покупок, допомагаючи впливати на рішення щодо купівлі шляхом збільшення купівельної спроможності споживачів. Однак їхній обмін в кінцевому рахунку був дещо обмежений через необхідність ручного обслуговування, що часто призводило до того, що споживачі втрачали або втрачали свої угоди в давно забутих гаманцях або ящиках. Чим більше ці форми оплати ставали цифровими, тим більше вони переростали в щось що стало дедалі доступнішим для споживачів.

Друга хвиля валютної революції побачила більшу зручність у вигляді мобільних інструментів, таких як книжка Apple, що дозволяє користувачам збирати свої винагороди в одному місці без фізичних обмежень гаманця. Хоча такі інновації були перспективними з точки зору зручності, вони все-таки зрештою вимагали від споживачів, щоб вручну з’ясувати, які винагороди можна, а що не можна поєднувати між собою – в кінцевому підсумку довгий і громіздкий процес.

Оскільки ці форми цифрової валюти продовжують розвиватися, бренди, які сподіваються зберегти конкурентну перевагу на ринку, повинні прагнути використовувати фірмові платежі новими, більш інноваційними способами, що дозволяють поєднувати різні форми валют. Наприклад, Starbucks використовує свій мобільний додаток, щоб дозволити споживачам купувати предмети або готівкою, або “Зірками”, тобто бонусними балами, накопиченими за допомогою картки Starbucks.

Створивши фірмову валюту, як Stars, яка дозволяє користувачам використовувати кілька видів безготівкових розрахунків, Starbucks вдалося успішно створити для себе систему, в якій кожна третя взаємодія на касі не включає готівку. Наслідки цієї системи суттєві: сприяючи способу обміну споживачами та перетворюючи їхні подарункові картки на мобільні платіжні картки, які можна перезавантажити через додаток, Starbucks гарантує, що їх валюта є настільки ж зручною, наскільки зручною для мобільних пристроїв, завдяки чому ” понад 7 мільйонів людей використовують мобільний додаток Starbucks, щоб здійснювати 4,5 мільйона платежів на тиждень, що становить щонайменше 10 відсотків загального доходу кавової мережі США (CNN).

Інші підприємливі бренди наслідували їхній приклад, щоб створити більш інтегрований підхід до фірмової валюти. Наприклад, спортивний роздрібний торговець Nike нещодавно створив серію торгових автоматів, доступних лише для користувачів їх носяться фітнес-монітора, Nike Fuelband. Споживачі могли придбати предмети з машини лише за допомогою фірмових точок Nike – які могли бути створені лише за допомогою фізичної активності, зареєстрованої через паливний пояс. Як результат, Nike зумів створити для своїх споживачів більш унікальний, незабутній досвід роботи з брендом, який дозволяє не тільки збільшити кількість відвідувань користувачів, але і привести щасливіших, лояльніших споживачів, усвідомлення, яке ми виявили в нашому «Як побудувати пам’ятний досвід». З цифровими нагородами »шматок.

Беручи до уваги той факт, що сьогодні тисячоліття сприймають валюту інакше, ніж їх попередники, – «36% від 25 до 34 років у США вважають кориснішим отримувати зміни у формі мобільного кредиту, ніж еквівалентна вартість у доларах та монетах ”(Заразне). Маркетологи, які хочуть йти в ногу з тенденціями в фірмовій валюті, повинні дотримуватися кількох корисних порад:

Не працюйте у вакуумі: для того, щоб фірмові валютні системи мали справді успіх, роздрібні торговці повинні об’єднатись внутрішньо (застосовуючи “всеканальний” підхід до продажів), щоб вони могли працювати в ідеальному тандемі, щоб задовольнити потреби та потреби споживачів .

Знайте, як використовувати сторонні програми на свою користь: Хоча бренди можуть хитатися від ідеї звернутися до третьої сторони для впровадження брендової системи винагороди, найбільш інноваційними гравцями в цій галузі будуть ті, хто успішно встигає інших сторонніх платформ та гаманців, але не дотримуватися їх »(Harvard Business Review).

Зручність, зручність, зручність: Чим спрощеніше середовище обміну, тим краще залучення клієнтів. Бренди, яким вдається поставити мобільний телефон в центр і «сукупні угоди, пропозиції, платежі та лояльність; об’єднати в Інтернеті та в автономному режимі »(Harvard Business Review) буде серед тих, хто задає тон майбутнім досягненням.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-brands-can-utilize-power-branded-currencies-michael-amar/.

Michael AMAR люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: