Як вести переговори про отримання батьківської відпустки, яку ти хочеш

Коли ви вагітні, перше, що вам слід зробити, це з’ясувати, якою є політика відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами вашої компанії. Наступним кроком є обміркування того, що найкраще для вас підійде, а потім переговори щодо цього. Визначаючи, про що Ви хочете домовитись, я рекомендую перерахувати деталі як Вашої відпустки (як довго Вас не буде, і як Вам компенсуватимуть), так і Вашого повернення на роботу (де, коли та скільки Ви працюватиму).

Як ефективно вести переговори – це набагато глибша тема, ніж я можу висвітлити в цій статті, тому, якщо ви не пройшли жодного формального навчання з переговорів, розгляньте можливість взяти копію Роджера Фішера та Вільяма Л. Урі «Як дійти так: переговори про угоду без Уступати, що широко вважається важливим діловим читанням. І це стосується не лише обговорення часу відпустки: це стосується розмов про гнучкість, компенсацію тощо.

Більшість наведених нижче порад стосуються переговорів з HR або вашим прямим менеджером. Іноді ви можете укласти з менеджером побічну угоду, яка взагалі не стосується HR, наприклад, отримання дозволу на віддалену роботу один день на тиждень.

Закладіть основу для переговорів задовго до того, як сісти за стіл. Успішний інвестор сказав мені: “З того часу, як мене найняли, я вирішив зробити себе якомога необхіднішим, щоб мати як можна більше важелів переговорів, коли завагітнію”. Інша жінка порадила налагоджувати стосунки як з HR, так і з юридичними; вона не робила цього свідомо, але після семи років у своїй компанії у неї склалися дружні стосунки з керівниками обох команд. “Це допомогло”, – сказала вона. “Ви не хочете зустрічатися з кимось вперше, коли ведете переговори про декретний пакет”.

Основною передумовою, яку слід врахувати, особливо коли ви говорите про своє сімейне життя, є те, що переговори – це не завжди гра з нульовою сумою, де ваша втрата – це їх перемога та навпаки. Експерти говорять про досягнення “ефективного рубежу”, де ви максимізуєте цінність, яку кожна сторона отримує від переговорів.Ви можете потрапити туди, визначивши все, що є на столі – і у вашому списку. Отримавши вичерпний перелік того, що потрібно для переговорів, шукайте місця, де ви можете отримати користь, не витрачаючи це нічого на роботодавця.

Краса виграшу на ефективному кордоні полягає в тому, що у вашому списку можуть бути обов’язкові речі, які безпосередньо не додають витрат до їх нижчого рядка (наприклад, п’ять додаткових особистих днів), або у вашого роботодавця може бути бюджетний рядок на зразок “професійний розвиток “, який можна використати для непрямої компенсації. Одна стартап-віце-президент попросила – і отримала – кошти на професійний розвиток, які вона могла б виділити на витрати на догляд за дитиною, коли їздила на конференції. “Прямий підйом не відповідав моїм цілям, – пояснила вона, – але вони хотіли зберегти мене, тому ми стали креативними”.

Прочитайте решту цієї статті про Fast Company та зробіть попереднє замовлення. Ось план тут.

Витяг з “Ось плану” Еллісон Дауні. Опубліковано Seal Press, членами групи книг Perseus. Авторське право: авторське право: 2016

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-negotiate-get-parental-leave-you-want-allyson-downey/.

Allyson Downey люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: