Broadcast 3.0 – IP відповідає вмісту

На даний момент наша галузь стикається з найбільшим викликом та найбільшими можливостями. Без сумніву, поточний перехід на технологію ІВ змінить нашу галузь, але зміни не зупиняться на ІР. Концепція Broadcast 3.0 охоплює сусідні аспекти та тенденції, що виходять за межі ІВ, і що, нарешті, призведе до того, що ми називаємо “розумними виробничими потужностями”, розробленими, щоб йти в ногу зі швидко зростаючим попитом на контент.

Що таке Broadcast 3.0? Broadcast 3.0 конкретно описує перехід індустрії мовлення та ширшого контенту до виробництва та доставки контенту на базі ІР з використанням Інтернет-протоколів для управління доставкою відео, аудіо, метаданих, допоміжних даних та даних управління як елементарних потоків або транспортних потоків із використанням технології IP-мереж та Обладнання COTS. Цей термін отриманий шляхом визнання поточного галузевого переходу як третього еволюційного кроку, де історичний розвиток методологій виробництва та доставки контенту розпочався з Broadcast 1.0, використовуючи аналогові сигнали базової смуги через виділене апаратне обладнання “точка-точка”, а Broadcast 2.0 представляє перехід на другий етап до цифрового аудіо- та цифрового відеосигналу базової смуги через спеціальне або спеціалізоване обладнання та, в деяких випадках, за допомогою телекомунікаційних або комп’ютерних інструментів на початковій стадії для передачі, маршрутизації та зберігання.

Сучасна тенденція та операційна етика в ефірному виробництві відкриває нові можливості для робочих процесів та виробничих принципів, що використовують технології, засновані на ІВ, багато з яких існують і використовуються іншими галузями вже деякий час. Сучасний стан цих технологій, включаючи принципи управління центрами обробки даних та хмарних обчислень, в поєднанні з наявністю високошвидкісних виділених волоконних мереж зараз використовуються для додатків для виробництва вмісту, включаючи базову інфраструктуру заводу та віддалені або розподілені робочі процеси виробництва, що підвищують ефективність і в кінцевому рахунку зменшити витрати.

Broadcast 3.0 створює те, що можна назвати “розумним виробничим об’єктом”. Будь то студія, вантажівка чи гібридна установка з розподіленими ресурсами, ця інтелектуальна виробнича можливість залежить від наступних передумов:

Впровадження мережевої технології IP для транспортування відео, аудіо, контрольних та допоміжних даних.

Функціонально-форматне, програмно-визначене апаратне забезпечення для обробки, яке застосовує принципи центру обробки даних та хмарних обчислень до основної інфраструктури об’єкта.

Мережеві та ресурсоорієнтовані системи управління та управління, які можуть гнучко зіставляти наявні (апаратні та віртуальні) ресурси інфраструктури з робочими робочими процесами.

Інтелект у системі, що дозволяє створювати автоматизовані робочі процеси та виробництва, що підтримуються технологіями.

Пропозиція цінностей, що зумовлює перехід до Broadcast 3.0 (технології виробництва на основі IP), походить головним чином від переходу від лінійної базової смуги до нелінійних потоків, де звукові та відеосигнали тепер є просто оцифрованими даними, що дозволяє керувати мережею та стандартизованими протоколами управління для автоматизації виробництва процес, або “робочі процеси”, які суттєво зменшують капіталовкладення та витрати OPEX, необхідні для створення та доставки дуже високоякісного вмісту мільйонам споживачів практично на будь-якій кількості платформ одночасно.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/broadcast-30-ip-meets-content-andreas-hilmer/.

Andreas Hilmer люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: