Ветерани, які проживають – Поради для зростання та розвитку як підприємця

Щороку майже 200 000 ветеранів повертаються додому і повертаються до цивільного життя. Минулого тижня я мав чудову нагоду відвідати захід, присвячений допомозі нашим ветеранам повернутися на правильний шлях. Для мене це був унікальний досвід, і я хотів би поділитися з вами деякими своїми ключовими виводами.

Важливість наставництва

Згідно з опитуванням, проведеним Дослідницьким центром Pew, близько половини ветеранів після 9/11 говорять, що військова служба не готує їх до цивільного життя. Багато людей вважають, що вони знаходяться у невигідному становищі, коли йдеться про пошук роботи та початок спочатку.

На даний момент наставники є основою для ветеранів у підприємницькому світі. Наставники можуть допомогти ветеранам подолати виклики, проконсультувати щодо своїх бізнес-ідей, а також розвивати свій соціальний капітал та мережі за межами військової та ветеранської спільноти.

Ця подія була частиною шестимісячного стартап-інкубатора та програми керівництва Veterans in Residence. Ця програма допомагає ветеранам-підприємцям знайти спільноту однодумців та придбати правильні ділові навички. Програма також надає ветеранам робочий простір – все необхідне, що полегшує процес запуску та масштабування бізнесу.

Бути наставником

Під час наставницької роботи нашим завданням як наставників було відповісти на будь-які питання, які можуть виникнути у підприємців-ветеранів, та запропонувати деякі рекомендації. Ми мали можливість поговорити з кількома представниками стартапів, і їх ідеї варіювались від метеорологічних датчиків до зашифрованих телефонів та мобільних додатків.

Незважаючи на те, що ідеї були різними, перешкоди, з якими вони стикалися, та питання, які вони задавали, були майже однаковими. Більшість запитань стосувалися основ відкриття бізнесу. Сюди входило вироблення твердої бізнес-концепції, створення бізнес-плану, а також пошук ресурсів та фінансування.

Пошук нового шляху

Було так здорово побачити, як наші ветерани знаходять для них новий шлях і нове покликання, і побачити, як ця програма сприяє їхньому професійному зростанню та допомагає реалізувати їх ідеї.

Це була чудова можливість для громади об’єднатися в мережі. Я був дуже радий дізнатись більше однодумців та дізнатися більше про компанії, які створюються ветеранами в наших районах.

Я вдячний Джейсону Кавенсу, організатору заходу, за запрошення. Я був радий поділитися своїми знаннями та досвідом з людьми, які тільки починають свій шлях як підприємці. І я сподіваюся, що наші рекомендації як наставників допоможуть нашим колегам-ветеранам досягти своїх цілей.

Я з нетерпінням чекаю наступних подій, як ця.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/veterans-residence-tips-growth-development-michael-nikitin/.

Michael Nikitin люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: