Ви високоенергетичний лідер?

“Швидкість лідера – це швидкість команди. Якщо ви швидкі, так йде команда ». -Lee Iacocca, колишній генеральний директор Chrysler

Енергія.

Без цього, як лідер людей, ви нічого не отримаєте. Нічого значущого, коли-небудь здійсненого людьми в історії світу, не було зроблено без великої енергії.

Великі лідери вкладають у цю роль кров, піт та сльози. Кров, піт і сльози – це не що інше, як спалення великих витрат енергії. Начебто як вихлоп від двигуна.

Як ви оцінюєте енергетичну шкалу? Високий. Низький. Середній. Нестійкий?

Ваш успіх керівника тісно пов’язаний з цим питанням.

Я не думаю, що спринтери повного робочого дня досягають успіху у керівних ролях. Швидкі спринтери швидко вигорають. Вони швидко спалюють команди. Успіх керівництва вимірюється на довгому шляху. Тривалий опік. Успішні лідери – це стійкі енергетичні двигуни, які повністю здатні періодично спалахувати спринтерську енергію.

«Енергія та наполегливість перемагають все» – Бенджамін Франклін

Лідери високих енергій ставлять довгі, важкі дні. Вони залишаються зосередженими. Вони підтримують рівень енергії рівномірним і здатні (за потреби) перекинути трохи додаткового вугілля в піч, щоб перенести речі через горб.

Не завжди йдеться про фізичну енергію. Наприклад, ми не робимо нічого, крім розумової роботи тут, у «Чуваку». Ми не робимо такої роботи, де важлива фізична витривалість. (Повна повага тим, хто її розбиває фізично !!!). У компанії, що займається програмним забезпеченням, лідерство – це повністю бізнес мозку.

Витримана творчість. Збережена ясність. Витримана допитливість. Стійкий інтерес. Витримана увага. Витримані зусилля. Сталий тренер.

Керівникові важко очікувати великої енергії, інтересу, допитливості, уваги чи зусиль від команди, якщо керівник / вона повільно мислить, повільно рухається і сонить. Ваша команда очікує від вас найкращого 100% часу. Це нереально, але саме енергетичні очікування люди мають до вас як до лідера.

“Лише працею та болісними зусиллями, похмурою енергією та рішучою мужністю ми переходимо до кращих справ” – Теодор Рузвельт

Набагато простіше не відповісти на електронну пошту чи голосову пошту, або витратити якийсь час на прослуховування партнера по команді або не витратити час, щоб внести ще кілька правок у презентацію. Низька енергія – це просто. Увімкнути телевізор і дивитись «Божевільних домогосподарок Південного Толедо» простіше, ніж читати ділову книгу або слухати подкаст.

Бути високоенергетичним лідером не завжди весело. Це навмисно. Потрібна піщинка.

Але для цього потрібно.

Чувак шукає високоенергетичних лідерів у всіх дисциплінах. Якщо у вас є така енергія вище, будь ласка, приєднуйтесь до нас !!!

“Лідери зазвичай зношуються, а не іржавіють”. Боб Сивольскі, колишній генеральний директор Cap Gemini та Blackbaud

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/you-high-energy-leader-ed-roshitsh/.

Ed Roshitsh люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: