Дотримання мінливого регуляторного ландшафту – запрошення на семінар

Ми хотіли б запросити вас на наш безкоштовний семінар „Дотримання у мінливих нормативних умовах” у конференц-центрі аеропорту Франкфурта 24 вересня 2015 року. Семінар відбуватиметься англійською мовою.Семінар відбудеться у співпраці з NSF Pharma Biotech Consulting (раніше Асоціацією Девіда Бегга), а також нашими партнерами INRALS Derks & Derks BV (Нідерланди) та як допоміжний партнер Hölzle, Buri & Partner Consulting (Швейцарія). Захід розрахований на цільову групу відповідальних осіб з питань якості та контролю, які хочуть дізнатись про останні зміни у законодавстві, а також хочуть краще зрозуміти та контролювати людський фактор, особливо коли мова йде про питання якості.Дата: 24 вересня 2015 рокуЧас: 12.30 – 17.00ТУТ ВИ МОЖЕТЕ РЕЄСТРУВАТИСЯ.(Зверніть увагу, що місць обмежено. NSF Health Sciences залишає за собою право приймати реєстрації відповідно)Ми в Вашому розпорядженні для отримання додаткової інформації в будь-який час.Ми з нетерпінням чекаємо вашої участі!

Hier finden Sie unser Programm:12:30 – 13:00 – Реєстрація делегатів (включаючи обід на сендвіч) та можливість зустрітися з ведучими13:00 – 13:15 – Ласкаво просимо – Мартін Крайнц, Європейські відносини з клієнтами та розвиток бізнесу, NSF Health Sciences Pharma Biotech13:15 – 14:30 – Оновлення фармацевтичного законодавства та інструкцій – Директива про фальсифіковані ліки, Керівництво GMP та ВВП, розробки США / FDA – Піт Гоф, магістр, CSci, CChem, FRSC, FCQI, CQP, виконавчий директор, NSF Health Sciences Pharma Біотехнологія. Скористайтеся нагодою, щоб послухати одного з провідних експертів галузі, що нового та як це впливає на вас. Вивчайте більше14:30 – 15:00 – Перерва15:00 – 15:45 – Покращення людської надійності – Проблеми, з якими стикається більшість фармацевтичних компаній, коли мова йде про людські помилки, та деякі швидкі кроки щодо їх зменшення – Мартін Кломкес, доктор філософії, консультант, NSF Health Sciences Pharma Biotech. Дізнайтеся, чому люди роблять помилки, як розслідувати випадки людських помилок та будувати системи та процедури, що захищають від помилок, скористайтеся передовими практиками та нашими посиланнями, які допоможуть зменшити кількість помилок. Вивчайте більше15:45 – 16:30 – Мінімізація людських помилок у забезпеченні якості / якості шляхом набору потрібних професіоналів – Ділсад Бабаїгіт, генеральний директор AGENEO Life Science Experts GmbH. Співведучий: Ян Деркс із Derks & Derks BV. Презентація щодо зменшення ризику людських помилок шляхом знання правильних критеріїв відбору, особистісних характеристик та компетенцій та вимірювання поведінки людини при прийомі на роботу фахівців. Вивчайте більше16:30 – 17:00 – ЗапитанняЗ 17:00 – Напої та нетворкінг

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/compliance-changing-regulatory-landscape-einladung-zum-babayigit/.

Dilsâd Babayigit люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: