Кого я хочу найняти для своєї команди продуктів @ Superb

Є інженер, якого я хочу найняти і з яким працювати. Я не можу знайти цю людину. Я насправді досліджував світ, і навряд чи можу знайти підказку.

Я не кажу конкретно про інженера. Насправді, це складний виклик. Я говорю про набір рис і ставлення, які є ще рідкіснішими. Я знаю невелику групу людей, яка відповідає тому, що я шукаю, але вони зараз зайняті, щасливі та недоступні.

Через те, що там так багато жахливих описів посад інженерів-програмістів, я вирішив записати те, що шукаю, сподіваючись, що цей інженер-програміст там:

Всім відомо, що коли ти берешся за завдання, чи то велике та страшне, чи маленьке та нудне, ти будеш його продивлятись і робити все можливе, щоб його закінчити.

Усім навколо видно, що ви розважаєтесь своєю роботою та своїми колегами.

Ви дбаєте про те, як ваша робота та ставлення впливають на оточуючих вас. Я маю на увазі справді турботу. Якщо ти когось зачепив, то й тобі. Усе, що ви робите, проходить через це правило.

Ви розумієте, що спілкування є важливим, і це найбільший обов’язок вашої роботи в якості інженера та тієї, яку ви найменш вірогідно отримаєте, якщо не зосередитеся на цьому.

Ви зосереджуєтесь на доставці програмного забезпечення, яке має значення для ваших користувачів і яке має значення для компанії, для якої ви його створюєте, незважаючи ні на що.

Ви випробували безліч різних типів методологій розробки, що дозволило вам добре оцінити те, що працює від так званих “гнучких” методологій та тих, що з’явилися до (та після них).

У вас немає часу на церемонії.

Ви досить скромні, щоб підкорятися волі рамок, технологій, обмежень, і люди, з якими ви працюєте, не матимуть негативного впливу на кінцеву мету. Іншими словами, ви можете дотримуватися чужих правил, коли це найпростіше і найкраще зробити.

Ви робите прагматичний вибір технологій на роботі і досліджуєте у вільний час (або коли це доречно). Ви не просто будуєте наукові проекти лише тому, що ви досить розумні, щоб їх будувати.

Ви не проти бути тим, хто бере на себе провину, коли ви цього заслуговуєте. Ви час від часу робите помилки, бо ви людина, але замість того, щоб зосередитися на них, ви вирішили створювати рішення, а потім вчитися на них.

Ви любите навчати та вчитися разом зі своїми колегами.

Ви впевнені в ряді мов програмування, операційних системах, технологіях та шаблонах дизайну. Ви любите створювати рішення для складних проблем, а технології – це лише засіб для досягнення мети.

З моєї точки зору, це особливості, які мають значення.

Мені байдуже, чи ти найрозумніша людина, яку я коли-небудь зустрічав. Мені байдуже, чи знаєте ви все про технології, які застосовують мої команди. Я не хочу “рок-зірку”. Я точно не хочу ніндзя чи діву 🙂

Якщо це ти, я точно хочу поговорити з тобою. Якщо ви зацікавлені у створенні продуктів, що змінюють ігри, масштабованих API та хотіли б працювати з віддаленим налаштуванням та створювати продукти, що порушують індустрію гостинності, я точно хочу знати вас. Будь ласка, зв’яжіться, і у вас може бути місце в Superb.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/who-do-i-want-hire-my-engineering-teams-tradeshift-ricardo-parro/.

Ricardo Parro люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: