Пережити найдовше закриття уряду – вдячність, важливість та отримані уроки

Отже, тепер, коли все закінчено, і ми починаємо процес відбудови на майбутнє, важливо ефективно вирішувати завдання перезапуску та проводити ретроспективу, яка допоможе нам створити стійкість на довгі роки.

Вдячність

Перш за все, я хочу подякувати нашим федеральним працівникам та Береговій охороні США за їх непохитну відданість виконанню їх відповідних місій у ці важкі часи. Я хочу подякувати невідспіваним героям та героїням нашої федеральної спільноти підрядників, про яких ЗМІ згадували майже недостатньо – тим, хто служив з гордістю, залишався без зарплати або навіть втратив роботу. Ваші мільйони сердець і голосів не загублені. Я обіцяю тобі.

Я також хочу подякувати тисячам громадських волонтерів та дописувачів, які допомогли сусідові, другові чи зовсім незнайомій людині харчуванням, орендою грошей, безкоштовною нянею, плечима для плачу, збором коштів та молитвами у цей час непередбачуваної фінансової кризи. Я хочу подякувати власникам бізнесу та керівникам, які зробили жорсткий вибір та пожертвували собою, щоб 100% свого персоналу залишалося на заробітній платі, отримуючи повну заробітну плату, щоб нести тягар власних обов’язків у створенні сильнішого та енергійнішого. , Федеральна спільнота підрядників… готова знову взяти участь у критично важливій підтримці 1-го дня після зупинки.

Матерія

Якщо ви присвятили своє життя та кар’єру державній службі, як і я, я просто хочу нагадати вам, що те, що ви робите, має значення! Незважаючи на події останніх тижнів та бездушність, з якою наше життя та засоби до існування були без потреби жертвовані, робота, яку ми робимо для підтримки життєво важливих місій та програм, абсолютно важлива. Ми є частиною чогось набагато більшого, ніж ми самі, і ми вирішили зробити цю важливу роботу на благо всіх американців. Ми розуміємо вплив нашої роботи, і ми погоджуємось, що інші можуть цього не робити. Багато в чому саме це робить нашу роботу такою важливою!

Пам’ятайте: ВИ маєте значення. Те, що ВИ робите, має значення. І ніхто не може забрати це у вас без вашого дозволу.

Найкращі 3 вивчені уроки

Мені потрібен 6-тижневий план виживання. Надійної 4-тижневої стратегії виживання після вимкнення (до чого я був готовий після виживання 2013 року) просто недостатньо в сучасному політичному кліматі. По-перше, я оновлюю свої плани виживання, відновлюючи корпоративні резерви та будуючи “стіну” виживання, яка зможе пережити більшість вимкнень на 6 тижнів. Я маю намір продовжувати служити і давати можливість тим, хто піклується про життєво важливу роботу уряду, продовжувати робити це поряд зі мною та моєю командою. Хоча я не підтримую жорстоку та недобросовісну поведінку наших обраних представників за останні кілька місяців, наше захоплення служінням та відданість життєво важливим місіям уряду зміцнюються. Я маю намір скласти план, який дозволить мені захистити свою команду, незалежно від того, що відбувається на протилежних кінцях Пенсильванської авеню.

Справа не в тому, де ви працюєте, а в тому, з ким ви працюєте, і в ЦІННЯХ, якими ви ділитесь. У розпал кризи ми повинні приймати важкі рішення, повідомляти непопулярні новини, допомагати іншим залишатися спокійними, поки ви самі страждаєте від занепокоєння, та розробляти стратегії, що дозволяють нашим працівникам мати максимальний контроль над власним життям. Все це найкраще робити, коли ти оточений лідерами, які поділяють твої цінності. Криза – це ідеальний час, щоб перевірити свої цінності та узгодженість керівної команди та робочої сили. Я точно перевірив свій, і всі вони пройшли з яскравими фарбами! Половина робочої сили Громадянина пожертвувала більше 2000 годин особистої відпустки. Наша команда пройшла сотні годин навчання та сертифікації. Вони написали тисячі публікацій у соціальних мережах, статей, акцій та листів до обраних представників. І десятки з них пішли добровільно в харчові банки, залучали кошти та допомагали сусідам, які жили без заробітної плати. Людини нескінченно дають владу, якщо їх лідери дають правильний приклад, моделюють відповідальну поведінку, передають силу співчуття та приносять найбільші жертви, перш ніж просити їх дати чи піти без них.

Аеропорти роблять кращі важелі політичних переговорів, ніж людські страждання. Як би не сумно було стикатися з реальністю, немає сумнівів, що нескінченні історії про федеральних робітників та підрядників, які намагаються собі дозволити собі ліки, не можуть оплатити оренду житла або шикуються в притулках для їжі, майже не впливали на колективне сумління наші обрані представники. Ми живемо в політичному кліматі, де людські страждання стали їжею в продовольчій боротьбі середньої школи. Моя улюблена фраза з усього цього досвіду прийшла від Сари Нельсон, президента Асоціації бортпровідників, вранці дня 35 … “Чи я зараз маю вашу увагу?” Ми всі вирішили зробити свою власну реальність, і моя реальність підказує мені, що диспетчери повітряного руху в аеропорту ЛаГуардія самотужки по-новому відкрили уряд того самого дня. Здається, закриття аеропортів надсилає потужний сигнал про те, що ті, хто служить у федеральних місіях, не можуть бути одноразовими або готовими служити побічною шкодою в безглуздій словесній війні між обранцями. Хто знав? (Не соромтеся ознайомитись з моїм вдячним листом агентам TSA, розміщеним 16 січня… та насолоджуватися веселим читанням.)

Добре. Робити добро. Продовжуйте мати значення!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/surviving-longest-government-shutdown-gratitude-mattering-alem%C3%A1n/.

Alba M. Alemán люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: