Риса номер один, яку ви повинні наймати, чому і як. Посібник з найму для внутрішньої мотивації

“Це та сама мотивація, яку напівпрофесійні спортсмени використовують для досягнення пікових показників та участі у змаганнях, стоїчна філософія пов’язує зі щастям, а високоефективні – для постійного досягнення великих результатів”.

Робота над великим святом

Я вийшов зі свого кабінету рано ввечері перед Днем Подяки. Вдома нас було лише троє; Моє все Барбара, і наш собака Браун. Оскільки нещодавно ми переїхали далеко від родини та друзів, ми всі, але явно погодились нічого не робити наступного дня. Пізніше того ж вечора я опинився на своїй домашній дошці, намагаючись скласти атрибуцію мультитач для Groundbreaker, відчуваючи задоволення робити щось, бо просто хотів. Тоді я нарешті зробив зв’язок, що внутрішня мотивація – це риса, на яку ми намагалися покласти палець. Можливо, ви думали, що я розгадую головоломку задля розваги, так само, як мавпи говорили про це у книзі Деніела Пінка «Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує », яка детально розглядає внутрішню мотивацію та те, як вона є одним із трьох основних джерел мотивації.

Ми всі знаємо людей, які абсолютно подрібнюють це на своїх полях. Багато з тих, кого я знаю, безумовно, є внутрішньо мотивованими. Я так кажу, тому що всі вони тягнуться до майстерності і з радістю вкладуть час, щоб відточити своє ремесло та завершити проекти. Спосіб, як внутрішня мотивація проявляється у зайнятості, різний для кожної людини, але загальна ідея полягає в тому, що вони (крім того, що вони мотивовані справедливою компенсацією) суттєво мотивовані задоволенням від прогресу у своїх сферах інтересів. Це та сама мотивація, яку отримують недофінансовані напівпрофесійні спортсмени, щоб досягти пікових показників та взяти участь у змаганнях. Це мотивація шукати майстерність, яку філософія стоїків пов’язує зі щастям, і це та сама мотивація, яка спонукає високих виконавців до постійного досягнення великих результатів.

Аргумент для пошуку внутрішньої мотивації

Додавання до вашої команди людей з внутрішньою мотивацією матиме каскадний вплив на бізнес-цілі. Це дасть вам більше людей, які стоять на продуктивній стороні принципу 80/20 Парето, і якщо ви поєднаєте цей рекрутський етос зі стимулюванням внутрішньої мотивації для всієї вашої команди, це створить підйом, який підніме всі човни у грізній конкурентній перевазі!

Тієї ночі, коли я писав на дошці, я зрозумів; Невідкладна мотивація повинна бути негайно названа в наших процедурах найму та найму. Мало того, йому, безсумнівно, потрібно було увійти в топ-3 характеристик, які ми покірно намагаємось оцінити на кандидатах.

Деякий час ми намагалися натиснути на нього пальцем. Обговорюючи питання вербування, ми часто цитували когось, кого ми знаємо як “самовмотивованого” та наскільки успішно він виконував свою кар’єру. Ми наблизились до відповіді, коли почали шукати кандидатів з історією підприємництва та ініціативи, але ми все ще не мали її.

Залучення працівників на найнижчому рівні

Потреба у цій статті та аргументації існує, оскільки більшість підприємств не діють відповідно до цих знань про мотивацію, які психологи неодноразово виявляли за останні десятиліття. Ми робимо це не з боку найму, ані з боку команди.

Опитування Gallup показало, що зайнятість співробітників у США становила 34% у 2018 році, що є найвищим показником за 18 років, охоплених дослідженням; трагедія. Як керівник, має бути мало, якщо взагалі є, вищого пріоритету, ніж максимізація залучення працівників. Тож найняти та виростити внутрішню мотивацію – це великий, соковитий низькорослий плід, який може змінити цю реальність залучення та сам Світ. Мало того, якщо ми хочемо вирішити виклики, що стоять перед нами, люди терміново повинні використати це джерело мотивації на робочому місці.

Інтерв’ю для внутрішньої мотивації

Якщо ви киваєте головою, давайте поговоримо про те, як насправді взяти для нього співбесіду.

Ми оцінюємо кожну шукану характеристику та оцінюємо їх від 1 до 10 і множимо оцінку на вагу. Ваги були обрані на основі наших найкращих здогадок про те, наскільки кожна риса передбачала б успіх у ролі. Середньозважене значення – це остаточний бал. Перш ніж додати внутрішню мотивацію як рису, 5 найкращих, які ми шукали в ролях продажів, і призначені їм ваги були:

Тренуваність – 9

Допитливість – 8

Трудова етика – 8

Інтелект – 8

Попередній успіх – 7

Залишайтеся об’єктивними, оцінюючи кожну характеристику окремо протягом усього процесу та уникаючи ефекту ореолу. Створіть чіткі визначення того, що означає оцінка 1-3, 4-7 та 8-10 у кожній ознаці, і сплануйте, як ви оціните ці характеристики. Деякі з них можуть бути оцінені під час співбесіди, тоді як інші риси оцінюються з інших джерел, таких як резюме або довідкові дзвінки.

Залишайтеся об’єктивними та робіть краще, прогнозуючи успіх у ролі

Ви можете визнати цю стратегію, якщо прочитали “Формулу прискорення продажів” Марка Роберге. Якщо вам потрібні подальші докладні інструкції, я рекомендую прочитати їх. Розмовляючи з Роберге в Гарвардській бізнес-школі, де він є професором, він пояснив додаткову перевагу, завдяки якій ви можете вдосконалити процес найму. Це робиться шляхом перегляду таблиць результатів ваших справжніх найкращих виконавців. Ви побачите, які риси даних свідчать про успіх вашого бізнесу. Залишатися об’єктивними та будувати реальні дані для прогнозування майбутнього успіху – це чудово, але є й більше. У “Мислення, швидко і повільно” Даніель Канеман розповідає про розробку подібної методології, як молодий психолог ізраїльської армії для оцінки новобранців на предмет потенціалу успіху в армійській кар’єрі. Канеман показує багато прикладів, які, здавалося б, доводять, що прості моделі краще, ніж люди, передбачають майбутнє.

З цією структурою можна прямо взяти до уваги внутрішню мотивацію. Просто вирішіть, скільки ваги ви хочете йому надати, і з’ясуйте, як ви будете шукати сигнали внутрішньої мотивації, оскільки це стосується професійних сфер інтересу кандидата. Я пропоную, щоб він набрав якомога більшу вагу.

Визначте внутрішню мотивацію

Сигнали для виявлення внутрішньої мотивації не важко розкрити, вони є скрізь, оскільки багато фахівців насправді є внутрішньо мотивованими.

Розглянемо такі приклади сигналів:

Розробник, який бере участь у проектах з відкритим кодом, і говорить про це з щирим ентузіазмом.

Продавець, який веде щоденник, де вона зміцнює своє майстерність, публікуючи уроки та думки.

Кандидат, який виконує обов’язки щодо ролі та результат, викликає бажання скоротити процес і негайно зробити пропозицію.

Ви також можете попросити кандидата описати події недавнього минулого, коли вони взяли керівництво без прохання про це. Вони продали проект керівництву чи вирішили проблему, не знаючи, що вона навіть над цим працює? Дізнайтеся, чому і як вони це зробили, які зусилля доклали, як склався проект, чому так склалося. Одне запитання, яке я люблю задавати, – “Отже, як ти вчишся?” і копати звідти.

Завантажуваний шаблон

Ось шаблон для середньозваженої таблиці результатів (завантажте її на свій диск або у форматі Excel):

Протокол опитування ролей продажів у компанії Groundbreaker

Зверніть увагу на другу вкладку з визначеннями діапазону балів.

Залучення людей з власною мотивацією

Чудово! Тепер ми знаємо, що нам слід найняти для внутрішньої мотивації та як це зробити. Але не просто сидіти склавши руки і чекати, поки люди, які мають внутрішню мотивацію, стукають у ваші двері з резюме в руках. Це серйозно! Поставте активною метою залучення потрібних людей до вашої трубопровідної мережі.

На linkedin recruiter / lite

Якщо ви працюєте з рекрутером, поділіться цією статтею та проведіть постійну дискусію з цим рекрутером. Якщо ви перебуваєте на LinkedIn Recruiter / Lite, ви можете використовувати логічний пошук. Використовуйте ключові слова, які б висвітлювали ці шукачі майстерності, такі як «засновник», «натхненник маркетингу», «форум корпоративних продажів», «Мережа розробників Mozilla» тощо. Чим більше ключових слів ви визначите, тим більшим буде ваш список.

У реальному світі

Ви також можете взяти участь у галузевих заходах у тій галузі, для якої ви наймаєте. Внутрішньо мотивована особа, що продає, навряд чи пропустить їх місцеві зустрічі на форумі з продажів підприємств або еквівалентну групу. Вона може бути навіть однією з людей, яка керує нею та розміщує зведення в соціальних мережах! Внутрішньо вмотивований маркетолог може зараз знаходитись на meetup.com, керуючи місцевою групою, яка збирається для обговорення маркетингових стратегій на основі рахунків. Також загляньте у свою нішу, якою б вона не була, у цій ніші активно зустрічається та шукає майстерність відповідна мережа.

Нарешті, побудуйте та продемонструйте культуру, яка пропагує та охоплює людей із внутрішньою мотивацією. Вони мають специфічні потреби для того, щоб процвітати та продовжувати бути мотивованими. Ці потреби включають можливості кинути виклик собі, підійти до оволодіння та відчути мету. За словами Пінка, автономія є непропорційно найпотужнішим важелем, який ви можете потягнути, щоб залучити та посилити самомотивацію. Автономія того, як, коли і з ким люди працюють, може стати епіцентром, який надсилає внутрішні хвилі мотивації, що протікають по всій організації.

Сподіваюся, вам сподобався цей посібник, і ви втілите в життя деякі з них. Ми використали це для найму чудових членів команди, і я сподіваюся, що цей посібник допоможе вам зробити те саме!

Про мої статті

Ці статті LinkedIn – це сукупність дійсних думок та уроків, пов’язаних із заснуванням компанії, здобуттям знань та пошуком мудрості. Я пишу для своїх колег-підприємців, підприємницької екосистеми, власної команди та тих, хто зацікавлений у моїй компанії. Натисніть кнопку + Підписатися, щоб почути про майбутні статті. Подобається, коментуйте та діліться по-справжньому вдячний і допомагає посилити моє охоплення.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/number-one-trait-you-should-hiring-why-how-guide-intrinsic-ed-cravo/.

Ed Cravo люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: