Чому новатори інформаційно-інтенсивних програм використовують хмару

Нещодавно я зустрівся з купою клієнтів VoltDB. Це компанії, які займаються передачею даних та розробкою додатків наступного покоління – вони перебувають на передовій економіки, що керується даними, та обробки даних майже всього.

Коли я поспілкувався з цими клієнтами, мене вразив той факт, що, хоча всі вони працюють у різних галузях промисловості та різних регіонах з різними продуктами та послугами, у всіх їх дуже схожі проблеми.

Їм потрібно швидко розгорнути послуги, зрозуміти час для оцінки та масштабувати свої ІТ-інфраструктури. І більшість із них використовують хмару як конкурентний диференціатор.

Чому? Оскільки хмара забезпечує гнучкість та масштабність інфраструктури швидше та з меншими витратами, ніж нарощування потужностей у власних центрах обробки даних. Але цікаво, що переваги купівлі потужностей у хмарі виходять за рамки гнучкості та масштабу. Це також покращує швидкість аналітики та продуктивність.

Я бачив цифри до і після. Результати бізнесу багато про що говорять про можливості нових технологій. Завдяки використанню хмари та запуску VoltDB, усі ці компанії досягають чудових результатів у порівнянні зі своєю конкуренцією.

Один клієнт, Emagine, постачальник маркетингового програмного забезпечення для мобільних операторів зв’язку, обробляє мільярди подій на день і 250 тис. Транзакцій на секунду. Вони пропонують клієнтам пропозиції на основі подій менш ніж за 250 мілісекунд, все з мінімальним обладнанням, за допомогою хмари та використання VoltDB. Airpush, мобільна рекламна платформа, що обслуговує 150 тис. Програм для провідних світових рекламодавців, зменшила витрати на свою серверну інфраструктуру на 80% тим же підходом.

MaxCDN, мережа доставки контенту, що базується в Лос-Анджелесі, щодня управляє агрегуванням 32 ТБ даних журналу веб-сервера. Вони використовують лише десяту частину циклів процесора, яку вони мали б для альтернативних рішень. Вони також зменшили свою залежність від керованого середовища на дві третини і досягли значного виграшу в прибутковості та задоволеності клієнтів із 100% точністю виставлення рахунків.

Потрібно: зрозуміло для гнучкої та масштабованої ІТ-інфраструктури, яка може обробляти величезну кількість швидких даних.

Бізнес-обгрунтування хмари в цій економіці, керованій даними, є самостійним. Якщо ви розглядаєте хмару або вам цікаво подивитися, як виглядає ваша, я пропоную ознайомитися з цифрами в недавньому тестовому дослідженні VoltDB. Тоді зателефонуйте нам – ми будемо раді обговорити, як перенести ваші програми Fast Data у VoltDB та хмару.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-innovators-data-intensive-apps-use-cloud-bruce-reading/.

Bruce Reading люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: