Як приймати жорсткі рішення

Ось три важкі рішення, які я прийняв:

У 2008 році я почав працювати в управлінській консалтинговій фірмі, і мені зовсім не подобалося бути мавпою даних. Я хотів негайно кинути, але переживав, як це виглядатиме у моєму резюме. Тож я пробув ще вісімнадцять місяців.

Я був у стосунках, які були взаємно не вигідними, але багато років не залишали, бо переживав, що люди подумають.

У 2013 році я був на піку своєї кар’єри, коли поїхав подорожувати з Європи до Індії автомобільним транспортом і вчитися йозі та медитації в Гімалаях, тому що ми з Керрі хотіли рости, поглиблюватись і ставати більш мовчазними.

Здогадайтеся, як вийшли перші два рішення? Я був нещасний, мій світ стискався, думаючи лише про свої проблеми, і частина мене загинула. І врешті-решт, я зробив те, що все одно мав зробити. Не думаю, що я зміцнив своє резюме і змусив людей думати про мене вище (за 2 хвилини, які вони витрачають на думки про мене), не маючи в чомусь мого повного серця.

А третій? Моє життя розширилося, серце зросло, і нові можливості з’явилися на моєму шляху. Навіть кар’єра, яку я вважав «пішов», прискорилася після повернення, бо я надзвичайно зросла.

Є лише два рішення: рішення про зростання та рішення про страх / занепокоєння / про те, що люди подумають / про те, що скажуть резюме / про все погане, що ти можеш викликати.

Вибирайте зростання кожен раз. Копейки, які ви втратите, повернуться, спалені мости освітлять шлях до великого шляху.

Легкий вибір, важке життя. Важкий вибір, легке життя.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-make-tough-decisions-karan-bajaj/.

Karan Bajaj люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: