5 питань, які слід задати собі як лідеру

Деякі люди є природженими лідерами. Інші охоплюють подорож, яка відповідає керівництву командою. Незалежно від того, на якому кінці спектру ви знаходитесь, спочатку потрібно задати собі ці 5 питань, щоб підготуватися до своєї керівної ролі.

1 як я можу створити відкрите інноваційне середовище?

Два слова: інноваційне мислення. Інноваційне мислення – це менталітет здібностей та готовності людини до інновацій. Як керівник, прийняття цього мислення допоможе не тільки процвітати вашій команді, але і створить творче середовище, де кожен почуватиметься цінованим та оціненим. За даними Accenture, існує шість елементів інноваційного мислення:

Мета: Вирівнювання навколо та підтримка з метою організації.

Автономія: маючи чіткий мандат на зміни, і довіряючи йому виконувати.

Ресурси: Наявність інструментів, часу та стимулів, необхідних для впровадження інновацій.

Натхнення: Використовуючи натхнення поза організацією.

Співпраця: Працюючи з іншими відділами або в сумісних, взаємодіючих групах.

Експерименти: Експериментуйте з новими ідеями швидко, не боячись невдачі.

Ставтесь до кожного елемента як до сходинки, коли ви починаєте свою лідерську подорож.

2 як я можу змоделювати поведінку, яку я шукаю у своїй команді?

Лідерство – це не просто логічне спрямування людей. Вам потрібно бути зразком для наслідування, радником і другом своєї команди. Як керівник, емоційний інтелект має вирішальне значення для розуміння почуттів вашої команди, вміння правильно спілкуватися та надихати оточуючих. Емоційний інтелект – це ключова риса успішних лідерів. Це здатність спостерігати за своїми почуттями та почуттями інших, щоб використовувати цю інформацію для керування своїм мисленням та поведінкою.

3 як я можу надихнути свою команду на майбутнє?

Вам буде важко мотивувати свою команду, не відчуваючи при цьому мотивації. Почніть з вас. Якщо вам вдається знайти спосіб надихнутися, використовуйте ці навички для створення міцної основи разом зі своєю командою. Хоча важливо зосередитись на поточних поточних завданнях, полегшені бесіди з вашою командою допоможуть просунути компанію вперед. Проводьте щоквартальні або щорічні реєстрації, щоб оцінити, як ваша команда прогнозує майбутнє. Поставтеся до цих реєстрацій як до випадкової розмови, а не як до офіційної зустрічі. Встановлення довірчих стосунків між вами та членами вашої команди може створити краще середовище для натхнення та заохочення їх.

4 де мої недоліки? як я можу їх подолати?

Бувають випадки, коли ми самі собі найгірший критик. Хоча виявлення ваших недоліків може зробити вас більш самосвідомим, що далі буде вирішувати вам. Наприклад, якщо ви боретеся з мікроуправлінням вашої команди, дайте їм трохи місця та дайте їм зрозуміти, що ви довіряєте їхнім здібностям. Якщо ви виявите себе більш зближеними, вітайте всі ідеї та враховуйте їх, перш ніж приймати будь-які виконавчі рішення. Ваші слабкі сторони не визначають вас – розглядайте їх як можливість розвиватися та рости як лідер.

5 як я можу чітко повідомити про процес нашої компанії?

Не кожен має вроджені, вищі навички спілкування. Якщо ви не з тих людей, не турбуйтеся – бути сильним комунікатором – це те, чому можна навчитися на практиці. Ця корисна стаття пропонує поради для лідерів, які намагаються передати своє повідомлення. Переконавшись, що ваша команда задає уточнюючі запитання, ви також можете усунути будь-які розбіжності та непорозуміння. Немає значення, чи ви є амбіційним спікером TED, чи вважаєте за краще тримати речі короткими та приємними, поки ваша команда перебуває на одній сторінці, ви можете зробити ставку, що все буде проходити гладко.

Бути лідером – це не маленьке завдання. Ці запитання мають на меті провести вас через ваш досвід керівництва та створити середовище, яке допоможе вашій компанії досягти успіху.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/5-questions-ask-yourself-leader-shane-wall/.

Shane Wall люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: