Softtutor про ризик припинення дії ліцензії в ITwiz

Придбання ліцензії та ретельна оплата витрат на технічне обслуговування системи – у світлі чинного законодавства, що діє сьогодні, включаючи Закон про авторське право та суміжні права – не гарантують мирних років використання придбаного та впровадженого рішення. Через 5 років ліцензійна угода може бути розірвана …

Впровадження складного програмного забезпечення для бізнесу – зокрема системи класу ERP – є величезними зусиллями для всієї організації, не лише фінансової. Зазвичай це рідко повторюваний процес. Середній термін служби системи ERP в організації становить близько 10 років. Отже, уявіть, що деякий час тому ви закінчили впровадження: з часом – адже, як показує статистика, проект рідко виконується вчасно і ціною величезних зусиль всієї організації….Тому ми завершили впровадження системи ERP і переходимо до фази помірно тихої роботи. Ви припускаєте 7 років відносного спокою. Команда дихає глибоко, задоволена добре виконаною роботою та першими помітними перевагами від використання нової системи. Ви платите стабільну плату за послугу технічного обслуговування, підрядник якомога ретельніше дотримується умов SLA (Угода про рівень обслуговування), ви думаєте про розвиток бізнесу та розширення системи новими напрямками….Приблизно через 2 роки після завершення впровадження підрядник представляє на засіданні нову пропозицію про співпрацю. Виявляється, з точки зору підрядника, проект не приносить прибутку і може бути продовжений за раніше прийнятою фінансовою формулою. Він пропонує подвійне збільшення винагороди за утримання, всупереч прийнятим і прийнятим договірним положенням….Коли ви не згодні змінити умови контракту, ви отримуєте розірвання ліцензійних контрактів … Погана мрія? Ні, це справа однієї з компаній, яка працює в Польщі.

Докладніше, включаючи поради щодо зменшення ризику припинення дії ліцензії, див. У повній статті в останньому ITwiz.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/softtutor-o-ryzyku-wypowiedzenia-licencji-w-itwiz-michal-wiatr/.

Michal Wiatr люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: