Де Бог, коли фондові ринки падають?

Минулого понеділка, 9 березня 2020 р., Фондовий ринок зазнав найбільшого падіння процентного пункту за часів фінансової кризи 2008 р., А промисловий середній показник Даун-Джонса впав на 7,79% лише за один день. У номінальному вираженні це втрата на 2014 балів, найбільше падіння очок Dow за всю історію. (Джерело: Вікіпедія)

Крім того, цей історичний одноденний знищення вартості фондового ринку спричинив втрати, що перевищили 10% за попередні два тижні, що призвело до того, що ринки були небезпечно близькими до офіційної території “ведмежого ринку”, що визначається як зниження на 20% або більше від попереднього максимуму.

Цей вид ринкової діяльності в паніці має багатьох інвесторів на межі, коли вони згадують болісний досвід попередніх спадів ринку у 2008, 2001 та 1987 рр. А, можливо, 1933 р.? Хтось ще там?

Але як християнські інвестори, якою ми повинні відповісти? Як люди, які нібито поклали нашу віру і довіру на Бога, ми повинні відпочивати, знаючи, що Бог добрий, Він контролює, і ми можемо Йому довіряти, чи не так? І все ж ми можемо бути такими ж сприйнятливими до паніки та страху, як і наступний інвестор на вулиці.

Саме в такі моменти нам потрібно нагадати собі, з істини Писань, де Бог є, коли фондові ринки (та інші речі в житті) падають.

Бог – наша крепота

Коли ми виявляємо себе зараженими страхом і панікою, Псалом 46 – це сильна доза хороших ліків,

“Бог – наше притулок і сила,

дуже актуальна допомога в біді.

Тому ми не будемо боятися, хоч земля поступиться,

хоч гори перенесуть у серце моря,

хоч його води шумлять і піняться

хоч гори тремтять від його набухання. Селах »(ст. 1-3)

Бог справді наш притулок і сила! Він захищає нас, а також зміцнює. У Ньому нам не потрібен інший захист, і в Ньому слабкі стають сильними. Ви відчуваєте небезпеку? Бог – ваш притулок. Ви почуваєтеся безпорадним і слабким? Бог – це ваша сила.

Радіться річкі життя

“Є річка, потоки якої тішать місто Боже,

святе житло Всевишнього.

Бог серед неї; її не зворушать;

Бог допоможе їй, коли настане ранок.

Нації лютують, королівства хитаються;

він вимовляє свій голос, земля тане.

Господь Саваот з нами;

Бог Якова – наша фортеця. Селах »(ст. 4-7)

Є річка, яка тішить місто Боже, ріка Життя, яка стікає з трону Всевишнього. Ви скуштували цю Ріку Життя через віру в Ісуса Христа? Тоді радійте і радійте! Він зберігає Твою вічну душу, і ти маєш частку у «святому житлі Всевишнього». Ярості народів і царства похитнуться, але Господь Саваот з вами. Бог Якова – ваша фортеця.

Очитайте діла господні

«Прийди, ось діла Господні,

як він запустив спустошення на землю.

Він змушує війни припинятися до кінця землі;

він ламає лук і розбиває спис;

він вогні спалює колісниці.

‘Будь тихий і знай, що я Бог.

Я буду піднесений серед народів,

Я буду піднесений на землі! ‘

Господь Саваот з нами;

Бог Якова – наша фортеця. Селах »(ст. 8-11)

Подивіться на справи Господа і нагадайте собі про Його могутність і силу! Він один має владу над спустошеннями та війнами, зброєю та воїнами. Знайте, що Він суверенний Бог, і нехай це знання принесе вам мир. Бог буде піднесений по всій землі! Господь з вами і ваша фортеця!

Ваш інвестиційний рахунок може втратити цінність, можливо, навіть велику вартість у такі часи. Але пам’ятайте, хто Він такий, що дозволяє це робити, хто контролює злети та падіння ринку та ваш портфель. Не довіряйте положенню, довіряйте Постачальнику. Бог не обіцяє піклуватися про ваш інвестиційний портфель, але обіцяє піклуватися про вас. І це насправді все, що нам потрібно знати.

Роберт Нетзлі – генеральний директор Inspire Investing і постійний співавтор у FOX, Bloomberg, New York Times та інших великих ЗМІ. Прочитайте більше від Роберта в його книзі-бестселері №1 «Біблійно відповідальне інвестування», доступній на Amazon.com та інших великих торгових точках.

Консультаційні послуги пропонуються через CWM Advisors, LLC, dba Inspire, зареєстрованого консультанта з питань інвестицій у SEC.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/where-god-when-stock-markets-crash-robert-netzly/.

Robert Netzly люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: