Перестаньте чекати, поки все прийде в норму

Covid-19 змінив спосіб нашого життя та ведення бізнесу, і думки про повернення до звичного звичаю всі в голові. Ми говоримо «повернутися до норми», ніби нічого не зміниться. Але реальність така, що, коли ми говоримо, Covid-19 руйнує життя таким, яким ми його знаємо.

У найближчому майбутньому, принаймні через 2 роки, бізнес буде змушений скорочувати очні зустрічі. Конференції пройдуть віртуально. А мережа? Хто знає, як це буде виглядати. Ці зміни мають суттєві наслідки.

Компаніям, які використовували конференції як основний канал генерації свинцю, доведеться постійно змінювати свої стратегії маркетингу та генерації свинцю. Ті, хто в B2B, будуть змушені знайти альтернативу найефективнішим інструментам закриття угод: обіду. Підприємствам, які продають товари, що вимагають фізичної присутності в приміщеннях, зараз може бути складніше – з обмеженими обмеженнями на подорожі та соціальне дистанціювання.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/stop-waiting-things-get-back-normal-zohar-rozenberg/.

Zohar Rozenberg люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Covid19 # cyber #startup # Go2market #businessmodel

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: