Створюйте або купуйте програмне забезпечення. Як страхові компанії можуть зберегти вартість.

Як колишній консультант з управління, я часто стикався з питанням: будувати чи купувати? Я завжди спочатку підготував би дискусію до того, чи є діяльність, в даному випадку, програмне забезпечення для побудови «основним» для компанії чи «контекстом». Ці рамки висвітлюють, створюється чи знищується цінність рішенням про залучення або передачу підрядних компаній.

Основними видами діяльності є ті, що генерують акціонерну вартість, коли фірма може диференціювати будь-яку змінну, яка впливає на рішення покупця про покупку. Контекстні завдання – це все інше. Мета контекстної діяльності – виконувати їх якомога ефективніше якомога стандартизованішим чином. Фірма завжди повинна залучати основні напрямки діяльності та передавати за межі контексту діяльність.

Взаємодія між ядром і контекстом визначає, наскільки велика вартість надходить на ринок. Без ретельного управління контекст впливає на ядро. Несучи загальну вартість контекстної діяльності руйнує цінність. Створення цінності від діяльності підприємств полягає у відмежуванні компанії від контексту – відновленні обмежених ресурсів для переорієнтації на основні напрямки діяльності. Приймаючи ці рішення, компаніям слід враховувати:

Ÿ Якби ресурси були звільнені від контекстної діяльності, що б вони могли зробити для створення вартості акціонерів?

Ÿ Яку роботу, яку виконують ресурси, вони б готові здати за умови, що їх запевнять, що вона буде правильно оброблена?

Для страхових компаній їхньою основною компетенцією є андеррайтинг ризиків, тому програмне забезпечення для побудови не є основною діяльністю, а скоріше контекстною. Єдиний раз, коли для компанії має сенс відхилятися від основи, є процес, який є настільки унікальним для компанії, що вимагає внутрішнього розвитку, оскільки комерційного рішення немає.

Коли є комерційне рішення, будь-якій компанії було б краще купувати. У випадку програмних компаній вони несуть лише граничні витрати (тобто продукт, побудований для багатьох), тоді як якщо страхова компанія створює програмне забезпечення, вони несуть загальну вартість. Серед основних проблем, з якими стикаються страхові компанії при створенні власного програмного забезпечення, є:

Час до затримок на ринку. Для визначення точних потреб бізнесу, написання коду, інтеграції з іншими бізнес-системами та адаптації до запитів користувачів після розгортання потрібно багато часу. Втрачений дохід та / або репутаційний удар можуть статися, оскільки перевізник продовжує невдалий процес, доки він не зможе застосувати виправлення.

Персонал ІТ або кадрових служб страхових компаній повинен буде навчати користувачів та підтримувати програму на невизначений час.

Залишатися в курсі є складною, коли бізнес потребує швидких змін. Коли програми, інтегровані з власним програмним забезпеченням, випускають нові версії, буде потрібно адаптація власного програмного забезпечення страхових компаній. Це залишає занадто багато місця для помилок, особливо коли програмне забезпечення не є основною компетенцією.

Як правило, доморощені програми мають нижчу та часто неповну функціональність порівняно з товаром постачальника.

Темпи інноваційних технологій прискорюються експоненціально, що ускладнює переживання середньої внутрішньої ІТ-групи з такими темпами змін. Боротьба зазвичай полягає в тому, що вони не тільки повинні створювати програмне забезпечення всередині, але вони також повинні підтримувати та модернізувати його на невизначений час. Переваги покупки зрозумілі:

Готові рішення, доступні тоді, коли вони вам потрібні.

Більша гнучкість та пристосованість.

Тисячі годин вже пішли на розробку програми та розробку перегинів.

Експертна підтримка та тренінги доступні існуючим та майбутнім співробітникам без додаткового навантаження на ваші ІТ-кадри та HR-команди.

Як правило, функціональність покращується завдяки зворотному зв’язку з клієнтами, передбачаючи зміни ваших потреб бізнесу, а не реагуючи на них.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/build-buy-software-how-insurance-companies-can-preserve-kevin-dunn/.

Kevin Dunn люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: