Блоги та інша інформація…

Я створив свій особистий веб-сайт 25 серпня 1995 року. Він був і присвячений кібербезпеці. Чесно кажучи, я завжди хотів допомогти людям, і це було частиною мого шляху боротьби з цим. Я почав вести блог у вересні 2004 р. І досі цим займаюся. Однак мої блоги з тих пір розподілені по кількох веб-сайтах.

Ви маєте досить хороший огляд на моєму власному веб-сайті http://www.anti-malware.info, який також доступний через http://www.wavci.com на сторінках «приблизно» та на «блозі».

Ви можете знайти деякі з моїх дуже старих блогів, починаючи з 2004 року, за посиланням http://eddywillems.blogspot.be/

Я не сподіваюся, що ви все ще можете щось знайти від мене в Westcon Group Belgium (раніше NOXS) http://be.security.westcon.com/. Схоже, те саме стосується Лабораторії Касперського https://blog.kaspersky.com/

Більшість моїх щоденників чи думок з 2010 року публікуються на сторінці блогу від G DATA Software AG http://blog.gdatasoftware.com (англійською та німецькою мовами)

Оскільки я “Інсайдер” (читайте “експерт”) для News News (Бельгія), ви можете знайти кілька моїх публікацій на голландському мові на їх веб-сайті http://datanews.knack.be/ict/auteurs/eddy-willems -963.html? Show = reviews Насправді я роблю це вже більше 10 років.

Я також пишу відгуки про ZDNet (Бельгія / Нідерланди): http://www.zdnet.be/hetteam/eddywillems

Я також фахівець з Computable (Нідерланди та Бельгія), де я також дав кілька думок щодо багатьох тем безпеки в минулому https://www.computable.nl/profile/250/eddy-willems.html

Мені особисто подобалося писати свою книгу «Cybergevaar» (+ переклад / оновлення «Cybergefahr») навіть більше, ніж мої публікації в блозі. Детальніше про це можна дізнатися на веб-сайті http://www.cybergevaar.be (голландська) або http://www.cybergefahr.de (німецька). Це пекельна робота, але це варте результату.

Я також дуже люблю публічні виступи, оскільки це поставило вас перед різними публіками, принаймні для мене це так. Я звернувся до людей від 12 до 92 років, від дітей до експертів. Це дає мені найкращий досвід спілкування з людьми по-іншому. Це робиться для G DATA або через мій ораторський офіс у Бельгії ReadMyLips (http://www.readmylips.be/en/speakers/eddy-willems).

Перш за все, я завжди люблю висловлювати свою чесну думку з усіх питань, що стосуються безпеки, пресі та ЗМІ. Це мій спосіб допомогти людям захистити свої пристрої та їх приватність або життя. Це призвело за останні 20 років до багатьох статей у ЗМІ, радіо- та телевізійних інтерв’ю чи передачах по всьому світу. Я продовжуватиму це, оскільки відчуваю, що моя робота Євангеліста безпеки ще не закінчена. Ще багато роботи потрібно зробити. Я дуже чекаю цього! Давайте продовжуватимемо хорошу роботу.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/blogging-other-information-eddy-willems/.

Eddy Willems люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: