Забавні факти про бренд-менеджера: Термін “фанат знаменитостей” означає “фанатичний покупець”

Я працюю з брендами в галузі моди, косметики, товарів для дому, їжі, вина та десятків інших категорій вже понад 25 років. Розмова з універмагами, такими як Macy’s, Saks або Bloomingdale’s, і слухання казок понад століття тому допомагають зрозуміти, чому бренд-менеджери думають і діють так, як вони.

Ми всі знаємо, що термін “шанувальник” означає когось, кому подобається відома людина, будь то кінозірка, професійний спортсмен чи інший громадський діяч. Мало хто з нас знає, чому ми використовуємо цей термін. Повернемось до світанку кіно як першої сучасної форми засобів масової інформації у сфері розваг. Наприкінці 1800-х люди любили кіно і збиралися дивитись найсвіжіші рухомі картини.

Але те, що сталося далі, було несподіваним. Народилася асоціація знаменитостей, що базується на продуктах. Люди встановили емоційний зв’язок із персонажами на екрані, що призвело до багатьох нових способів поведінки. Люди хотіли одягатися як персонажі, якими вони захоплювались. Вони хотіли їздити на одних і тих же автомобілях, їсти однакову їжу і навіть прикрасити свої будинки в подібному стилі.

Коли вийшов новий фільм, керівники універмагів готувались до різко підвищеного попиту на все, що нагадувало товари, що відображаються на срібному екрані. Магазини будуть піддані мобінгу з цими “фанатичними покупцями”. Магазини потребували адаптації рівня запасів, якщо вони мали знання про продукти у фільмі. Коротша версія терміна – це те, що ми всі знаємо як “шанувальника”.

Ці фанатичні покупці змінили спосіб побудови бренд-менеджерів своїх стратегій продажів та маркетингу. За останні 140 років у західному суспільстві не було кращого способу створити бренд, ніж за допомогою асоціацій знаменитостей. Ось чому деякі бренди платять прес-секретарям, а інші створюють цілі програми послів знаменитостей. Шанувальники знаменитості з великою ймовірністю стануть шанувальниками асоційованого бренду. Ніколи ще ніколи не працювало так добре для створення бренду. Це все завдяки “фанатам”.

У Placement Directory ми працювали з понад 2000 брендами, котрі намагаються досягти тієї самої мети. Зробіть шанувальників знаменитостей фанатами їх марки. Ми допомагаємо їм досягти своїх цілей, і завжди дивно бачити, наскільки це добре працює.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/brand-manager-fun-facts-term-celebrity-fan-means-fanatical-bob-olejar/.

Bob Olejar люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: