Пошук “джерела”, втрата 135+ фунтів і досягнення успіху

Ти все ще займаєшся головною роботою над серцевою? Це було основне питання одного з найпотужніших інтерв’ю, яке я мав честь слухати дуже довго.

Рік Рубін, легендарний музичний продюсер і творчий геній, який стоїть за багатьма виконавцями світового класу, такими як Metallica, Johny Cash, Adele, Jay-Z, Sheryl Crow та багатьма іншими, вчора промовисто інтерв’ював Тім Ферріс у шоу The Tim Ferris у 180 градусах, теплова, бочка сауна!

У цьому інтерв’ю, що розбиває піт, Тім повільно починає відшаровувати шари самосвідомості та творчих процесів Ріка, які потім ведуть до дивовижної історії фізичного перетворення, самосвідомості та одкровення мудрості, яка дарується слухачам.

По-перше, Рік проводить нас у подорож у своє «темне» минуле, боротьбу із зайвою вагою, а також випробування та помилки. Потім він продовжує розкривати, як він виявив “світло” і схуд на 135+ кілограмів! Так, підрахунок калорій і контроль над порціями були головною частиною цього монументального досягнення!

Однак найбільшим виводом для мене було його езотеричне значення слова успіх. Вибачте, товариші хрестоносці, вам доведеться лише прослухати до кінця для просвітлення:)

Оповіщення про спойлер: проста, але глибоко вкорінена формула, яку виявляє Рік, цілком може бути причиною того, що він мав неймовірний успіх, не тільки втративши всю цю вагу та утримавши від цього, але і створюючи альбом за хітом за широким спектром. жанрів від важкого металу до хіп-хопу, кантрі та навіть поп-музики.

Як самоописаний ентузіаст музики (примітка: Рік Рубін не називає себе музичним продюсером), він придумав, як уникнути шуму, щоб використати те, що він називає “джерелом”: те, що дає щось оригінальне, непорочне і любив. Результати незаперечні. Я вважаю, що це та сама формула, яка веде до створення справжньої продукції та справді руйнівних інновацій.

Нещодавно я створив SmartPlate, першу у світі інтелектуальну тарілку, яка миттєво відстежує та аналізує ваші калорії, порції їжі та необхідні макроелементи, тому вам ніколи не доведеться витрачати незліченну кількість годин на ведення журналу, як це натякає Рік в інтерв’ю.

SmartPlate був буквально натхненний серцем. Серце мого батька. Побачте кілька років тому, мені довелося спостерігати, як мій тато страждає під час потрійного шунтування. Це був дуже страшний і важкий час для мене та моєї родини, але дізнавшись, що його стан можна повністю запобігти, цей страх швидко перетворився на гнів, а з гніву – на чисте натхнення, щоб щось з цим зробити. Підживлюючись цим натхненням, я почав працювати серцем, відчуженим і одержимим створенням рішень, які допоможуть моєму татові та мільйонам інших людей, таких як Рік, схуднути, покращити їхні результати та краще керувати фізичними та емоційними умовами, пов’язаними з неправильним харчуванням.

Як новатор, який захоплюється здоров’ям, їжею та музикою, для мене надзвичайно важливо створювати високодиференційовані продукти, вирішувати справжні проблеми в своїй основі, але при цьому походити з місця справжності. Подібно до процесу Ріка, щоб новатор створив “хіт”, вона повинна бути готовою відключити (друзі, сім’я та обожнювані домашні тварини, вибачте), щоб знайти “джерело” і народити щось справді оригінальне.

Саме про це йдеться в цьому інтерв’ю, і це саме те, що є SmartPlate.

Кинути виклик таким задушевним творінням чи “хітам” подібне до спроб роздумувати з тим, хто є принциповим або, що ще гірше, нерозумно. Ви ніколи не переможете.

Як на мене, це 80% серцевої роботи та 20% головної роботи, але 20% головної роботи вимагає надзвичайної майстерності та наполегливості, щоб оживити будь-яке творіння – реальний світ.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/finding-source-losing-135-pounds-being-succesful-anthony-ortiz/.

Anthony Ortiz люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: