Пояснення EPIC, Єдиної метрики залучення для кампаній впливу.

Що це?

EPIC – це залучення людей із вашої цільової групи для впливу на високо персоналізований та відповідний вміст, який генерують впливові особи.

Чому вона існує?

EPIC був створений для спрощення прогресу кампанії для клієнтів. Ghostlamp збирає всі різні типи залучення (лайки, коментарі, перегляди історій тощо) на соціальних платформах, перетворює кожен тип у значення EPIC і відображає загальний EPIC, отриманий для кожної кампанії.

Як це працює?

На Ghostlamp ви купуєте низку EPIC’s … а не кількість авторитетів чи фрагментів вмісту.

Ghostlamp гарантує суму EPIC, яку ви купуєте, і якщо в підсумку ви отримаєте більше EPIC, ніж придбали, не хвилюйтесь, це просто бонус для вас без додаткових витрат. Зазвичай це означає, що ваш брифінг був хорошим, впливовим людям кампанія сподобалася, і вона добре відгукнулася у вашої аудиторії.

Ghostlamp укладає якомога більше впливових осіб для кожної кампанії, не жертвуючи якістю вибраних впливових осіб.

Що ще робить Ghostlamp?

EPIC також є засобом, за допомогою якого ціни на Ghostlamp впливають на впливових компаній, однак це те, що бренди та агентства ніколи не зазнають, але важливо розуміти.

Ghostlamp підраховує, скільки, за оцінками, оцінюватимуть впливові компанії EPIC у наступній кампанії, виходячи зі своєї історії соціальних мереж. Винагороди для інфлюенсера обчислюються регулярно і можуть різнитися залежно від кампанії.

На винагороду впливових факторів можуть впливати численні фактори:

Еволюція історії соціальних медіа.

Соціальна активність.

Співвідношення між послідовниками та залученням.

Використання хештегів.

Час реакції впливу.

Співвідношення проведених кампаній та прийнятих кампаній.

Спілкування.

Якість вмісту.

Модель, яка сприяє автентичності.

Ghostlamp знаходить найбільш релевантні особи, що впливають на вашу кампанію, на основі вашого націлювання, але врешті-решт завжди залежить від того, чи хочуть вони прийняти чи відхилити ваше запрошення до кампанії. Інфлюенсери – це природні фільтри вмісту, який вони розміщують, і Ghostlamp заохочує інфлюенсерів брати участь лише в кампаніях, які їх насправді цікавлять. Якщо інфлюенсери почнуть брати участь у нерелевантних кампаніях, які не відповідають їхнім інтересам, є певні шанси, що ці інфлюенсери може втратити довіру серед своїх послідовників, а це означає, що вони відмовляються від участі і навіть можуть втратити послідовників. І оскільки впливові компанії визначають ціни в режимі реального часу на основі їх передбачуваної доставки EPIC, впливові особи також падають у ціні, сприяючи підвищенню достовірності вашого бренду на платформі.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/explaining-epic-unified-engagement-metric-j%C3%B3n-bragi-g%C3%ADslason/.

Jón Bragi Gíslason люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: