Чому агенціям потрібно зосереджуватись на вартості клієнта, а не на вартості акціонерів

Ніколи не було більш заплутаного часу, щоб стати маркетологом. Нескінченний шквал кредитів, злиття неефективних агентств, запуск нових платформ щотижня та розтягнута вимірювальна екосистема, навмисно розроблена, щоб заплутати маркетологів у поданні … Woohooo, я отримав мільйон лайків на цей вірус, здається, показник успіху за замовчуванням.

Якось один генеральний директор мережі сказав мені: “Я ніколи не працював в агентстві з більш ніж 10 добрими людьми”. І зараз, схоже, великі марки беруть його за слово.

Тільки цього місяця P&G та Unilever використали свою маркетингову вагу, щоб переконати мережі дозволити їм створити спеціальне агентство бренду, вибираючи талант з вишень у агентствах у відповідних мережах.

Це явно ознака того, що агентства мають надмірну вагу. Клієнти шукають більш стрункий ланцюжок поставок навичок, які працюють спільно, а не лише для досягнення власних інтересів.

Не секрет, що великі мережі переживають безлад, особливо з посиленим контролем щодо непрозорої практики та шахрайства у ЗМІ. Більший більше не кращий, і агенції, які надають пріоритет вартості акціонерів перед вартістю клієнта, продовжуватимуть зливатися, зменшуватись і, зрештою, вимерти так само, як і доісторичні практики, яких вони все ще дотримуються.

Як власник агентства, може здатися дивним, що я виступаю за інвестування у власні таланти, але я думаю, що вам потрібно обережно співпрацювати з агенціями. Потрібно переконатись, що у їх основі лежать ваші інтереси (а не власний прибуток), відкритість для співпраці зі спеціалізованими установами, де це доречно (я бачу внутрішні підрозділи як приклад цього), і забезпечити, щоб установи завжди зберігали поле зору ділових показників ефективності, яких ви вирішили досягти. Не показники залучення, бізнес-показники. Шоковий жах, я кажу, що ми повинні продавати більше речей і збільшувати ваш прибуток … так, я!

Я вважаю, що новою моделлю агентства є „креативна консультація”.

Іноді кажуть, що:

Консультанти дорогі і не мають здібностей до виконання

Оголошення є випадковими і не мають ділової хватки

Ніщо не підсумовує це краще, ніж на сцені в Каннах, коли глобальний креативний директор Publicis Нік Ло прямо назвав робоче місце Accenture Interactive на сцені доктором медицини Accenture Анатолієм Ройтманом. Його відповідь “Приходьте до мене на моїй яхті, щоб поговорити про це”. підсумовує це насправді.

У моєму агентстві SHARE ми сидимо на стику творчості та консалтингу, щоб надати підтримку “Трансформація маркетингу”. Ми зосереджуємося на чітких бізнес-проблемах і спрощуємо короткий зміст до гіпотези, яку намагаємося довести або спростувати за допомогою дослідження даних. Наприклад, “Чи можемо ми зробити ефективнішими витрати на рекламу завдяки кращому керуванню даними?” або “Чи можемо ми зменшити вартість продажу, продаючи безпосередньо споживачеві?”

Це дає нам міцну основу та розуміння, щоб рухатись до фази впровадження як внутрішньо, так і зовні, або з нами самими. Ми намагаємось не заважати існуючим стосункам, оскільки у нас ще немає яхти, щоб зменшити напругу.

Підводячи підсумок, я вважаю, що агенції повинні відкласти свої пошуки величезного зростання і замість цього зосередитись на сприянні зростанню клієнтів. Зараз це неймовірно захоплюючий час у цьому просторі, але нам потрібно працювати спільно, щоб об’єднати всі різноманітні можливості простою схемою, яку клієнти можуть переварити.

В умовах економіки та загальної ринкової кон’юнктури, які проходять через важкі ситуації, незалежні агенції нових порід ніколи не мали кращого моменту для просвічування. Виживе лише велике, і це буде добре як для клієнтів, так і для агентств.

Ян Кассіді | ПОДІЛИТИСЯ Creative

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-agencies-need-focus-client-value-shareholder-ian-cassidy/.

Ian Cassidy люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: