Чому Формула 1 повинна перетворити дані на розуміння для розваг уболівальників

Є стара приказка, що експерт – це просто той, хто знає все більше і більше про все менше і менше.

Коли ви працюєте в галузі протягом декількох десятиліть, цілком природно, що у вас розвивається різновид короткозорості – чи через пристрасть, чи через необхідність. Іноді це означає, що ви ризикуєте зосередитися на деталях бізнесу, насправді не розуміючи загальної картини.

І я думаю, що автоспорт у цілому, і Формула 1 зокрема, повинні прийняти більш широкі перспективи, якщо вони хочуть успішно розвиватися та розробляти нові технології та методології, щоб перенести його і автомобільний світ у середину 21 століття.

У McLaren Applied Technologies ми завжди застосовували такий спосіб мислення: ми хочемо відмовитись від конвенцій і зберегти наші ідеї та ідеології свіжими та необтяженими.

І, особисто, я думаю, що кожен чемпіонат з автоспорту також повинен відступити назад і врахувати свою ширшу місію – як у автоспорті, так і в широкому автомобільному світі.

У нас є багато серій, які змагаються за ефірний час, водіїв та спонсорів; і їм потрібно працювати як доповнення, якщо вони хочуть процвітати. І ця місія ускладнюється, оскільки автоспорт має унікальну подвійність: він одночасно існує як розвага, так і технологія.

Але одне не потрібно скасовувати інше. Насправді повинно бути все навпаки: технології можуть покращити наше задоволення від автоспорту; а розваги можуть допомогти вдосконалити та вдосконалити спортивні технології. Дані як засоби масової інформації, а не як технологія Більше, ніж будь-який інший вид розваг, спорт справді збагачується значущими та досвідченими даними. Подивіться на нещодавнє впровадження міні-камер у велосипедному пелотоні – це справді зробило революцію в тому, як ми дивимось на гонки в зграї, повертаючи додому суєту та шкоду життя як професійний велосипедист. Ще глибше подивіться, як вітрильний спорт використовує дані GPS, щоб оживити перегони, які іноді долають багато тисяч кілометрів. Саме ці дані дійсно вносять безпосередність у змагання таким чином, що мало хто з інших видів спорту може зрівнятися. Тепер дозвольте мені кваліфікувати це, сказавши, що «дані» – це досить сухе слово. Нам потрібно перестати сприймати дані як технічний зміст; натомість сприймайте це як медіаконтент.

Таким чином, він починає виглядати і відчувати себе набагато багатшим.

І унікальним для автоспорту є неймовірно багате та різноманітне сховище історичних та сучасних даних, які можна отримати та видобути – на благо фанатів та ентузіастів. Отже, ми фактично готові використовувати дані зараз для вдосконалення автоспорту. Ми можемо доставити негайно. За допомогою даних ми можемо створити захоплюючий досвід, як ніхто інший; об’єднання статистичних архівів, показників людської діяльності та інформації про моделювання. Створення героїв за допомогою даних Уявіть, якби ми могли використовувати дані для точного та динамічного святкування героїзму водіїв, показуючи, які найсильніші (найбільш здатні протистояти навантаженням у кутах високого g), найшвидші (швидкість реакції на натискання перекрут у середині кута), найсміливіший (останній на гальмах) і найрозумніший (реагуючи на умови та стратегічні заклики на льоту).

Це все можливо прямо зараз. З боку компанії McLaren Applied Technologies вона не потребує жодної нової технології. Просто потрібно, щоб зацікавлені сторони в спорті мали дух відкритості, щоб зробити цю інформацію, яку раніше утримували, доступною для громадськості. З таким духом відкритості ми могли б одночасно відновити потужність водіїв, а не інженерів. Вся справа в розширенні можливостей передачі даних – за допомогою технологій великих даних – таких як машинне навчання, штучний інтелект та нейронні мережі – для створення цікавих та вишуканих нових способів насолоджуватися спортом. Не забувайте, чому це велика можливість для Формули-1, яка в минулому іноді була винна у головному гріху автоспорту: забувши запитати, чому ми робимо щось. Це перше питання, яке ми задаємо собі в McLaren Applied Technologies. Чому? Це питання визначає відповіді на все інше. Як тільки ви зрозумієте, чому проблема, ви даєте собі найкращий набір інструментів, за допомогою яких можна вирішити питання про те, як, де і де. Знову ж, тут технологія виконує унікальну функцію у спорті – ми можемо почати відповідати на ці запитання за допомогою технологій; ми можемо поглянути на шляхи зближення автоспорту та автомобільного світу. Ми можемо прийняти зростаючу автоматизацію суспільства, і як новаторська галузь, що керується прототипами, ми можемо почати пропонувати реальні рішення великих проблем швидше та ефективніше, ніж майже всі інші. Це велика відповідальність, але й неймовірна можливість.

Правильних людей, яких я підбадьорюю прогресом, досягнутим Формулою 1 з кінця 2016 року. Зміни у мисленні починають рухати спорт у новому напрямку, дивлячись на те, як ми можемо краще використовувати дані, щоб запропонувати більше розумінь у реальному часі для шанувальників та покращити загальний досвід. Серіал розуміє, що успіху буде досягнуто шляхом розгляду великих проблем: хвилювання, видовищності, потужності та шуму, а не простим налаштуванням того, що ми вже маємо. Як тільки ми запитаємо себе, чому ці основи важливі, ми можемо планувати та будувати більшу, динамічнішу та захоплюючу платформу на майбутнє. Маючи понад три десятиліття досвіду збору, аналізу та подання даних у Формулі 1, я вважаю, що McLaren Applied Technologies має досвід та досвід, необхідні для того, щоб допомогти серії розкрити свої майбутні амбіції.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-formula-1-must-transform-data-insight-fan-rodi-basso/.

Rodi Basso люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: