Як максимально збільшити щорічну відпустку

Ті дати, коли вам потрібно забронювати вихідні, щоб перетворити свою 25-річну щорічну відпустку на 55 вихідних, щоб ви могли максимально витратити свій час на полі для гольфу з відром, повним нових вражень у 2019 році !!

Максимізувати свій вільний час – це справді щось із виду мистецтва – це вимагає серйозного тактичного мислення та стратегічної милої розмови Вашого керівника з пізнаваною іронічною посмішкою на обличчі, коли ваш начальник, нарешті, підписує це, не знаючи своєї справжньої порядок денний!

“Будь ласка, заблокуйте мене на 2019 рік, пора знову підготувати палиці до поїздки!”

2019 рік стане дуже особливим роком, і, скориставшись надзвичайно вигідним способом падіння державних свят, і достроково зробивши «ключові дати», можливо збільшити щорічну відпустку в 2019 році, перетворивши стандартні 25-денні відпустки на колосальні 55 днів відпустки – не кажучи вже про можливість відкрити двері для неймовірних гольф-пригод як вдома, так і за кордоном. Цей рік справді є “дикою штукою” щорічної відпустки Великого Джона Дейлі, щоб переконатись, що ви її максимально витратите і витратите якомога більше часу на свої гольф-пригоди.

Тож, коли він гойдає його на полі для гольфу з великою кількістю глузувань зі старими друзями, виграє той щорічний матч образи, який ви просто не можете програти, зійдете з дороги і втечете на кілька днів чи отримаєте те серйозне розслаблення в гольфі та спа що ви та ваша друга людина заслуговуєте, тоді це шлях вперед.

Ось як ви можете це зробити, а також трохи натхнення для гольфу про те, як і де ви можете витратити весь той зайвий час, який я зараз для вас звільнив.

Квітень

Візьміть 8-денну щорічну відпустку навколо великодніх святкових свят та отримайте 16 вихідних днів поспіль.

Кілька днів поза офісом: субота 13 квітня – неділя 28 квітня

Дні для бронювання роботи: понеділок 15 квітня – четвер 18 квітня та вівторок 23 квітня – п’ятниця 26 квітня

Ідеальні дати для магістрів та спадщини RAC у місті Харбор, перегляньте посилання нижче, щоб отримати натхнення для YGT!

https://www.yourgolftravel.com/tournament-packages/rbc-heritage

Також подумайте про те, щоб пограти на острів Кіава, який знаходиться всього за 30 хвилин їзди по дорозі. Місце проведення Кубку Райдера 1991 року та Чемпіонату PGA 2012 року. Він також проведе Чемпіонат PGA у 2021 році!

https://www.yourgolftravel.com/kiawah-island-golf-resort

Може

Візьміть чотириденну щорічну відпустку після банківських свят на початку травня і отримайте 9 вихідних вихідних днів поспіль

Кілька днів поза офісом: субота 4 травня – неділя 12 травня дні вибуття з роботи: вівторок 7 травня – п’ятниця 10 травня

Може

Візьміть 4-денну щорічну відпустку після закінчення банківських свят наприкінці травня та отримайте 9 вихідних вихідних днів поспіль.

Кілька днів поза офісом: субота 25 травня – неділя 2 червня

Дні для бронювання роботи: вівторок 28 травня – п’ятниця 31 травня

СЕРПЕНЬ

Візьміть чотириденну щорічну відпустку після серпневих банківських свят і отримайте 9 вихідних днів.

Кілька днів поза офісом: субота 24 серпня – неділя 1 вересня

Дні для бронювання роботи: вівторок 27 серпня – п’ятниця 30 серпня

http://www.yourgolftravel.com/19th-hole/2015/07/22/european-tour-preview-and-tips-omega-european-masters/

Грудень

Візьміть 5-денну щорічну відпустку навколо різдвяних свят та отримайте 12 вихідних днів.

Кілька днів поза офісом: субота 21 грудня – середа 1 січня

Дні для бронювання роботи: понеділок 23 грудня – вівторок 24 грудня, потім п’ятниця 27, понеділок 30 та вівторок 31.

Південно-Африканська Республіка, Карибський басейн, відвідайте наші місця ROW на http://www.yourgolftravel.com, щоб отримати так необхідне зимове сонце.

Якщо ні, я міг просто залишитися вдома. Влаштуйте собі поїздку в кінотеатр, обов’язковий візит до пабу за швидким п’ятничним пивом після роботи, чи справді приїдьте нагодувати мого новонародженого сина, поки ви дивитесь, як ваші колеги по роботі використовують більшу частину вільного часу.

Однак! Якщо вам потрібна гольф-пригода – тоді перейдіть на веб-сайт http://www.yourgolftravel.com/golfingadventures, щоб ознайомитись із моїми поїздками та натхненнями зі списком відра у 2019 році.

Якщо ви намагаєтеся придумати, як витратити свій час і гроші в 2019 році – зв’яжіться з нами безпосередньо за адресою CEO@yourgolftravel.com або головним директором YGT з питань відпусток Лі Вествудом на CHO@yourgolftravel.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-maximise-your-annual-leave-ross-marshall/.

Ross Marshall люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: