Як максимізувати прибуток у будь-якому економічному циклі Економіка ІТР та економіка 2016 року: Керівництво з підготовки керівника

Що, якби ви могли передбачити економіку на 12 місяців вперед із точністю 94,7%?

За даними ITR Economics, макроекономічне зростання, яке вимірюється промисловим виробництвом США, починає відновлюватися. Проте два основні економічні показники ITR демонструють “спад”, тоді як інші чотири свідчать про “повільне зростання”. Отже, як готується ваш конкретний бізнес у вашій галузі? Якщо ви подібні до більшості компаній, з якими ми співпрацюємо, погодьтеся, було б непогано знати стан загальної економіки і особливо тих галузей, які найбільш відповідають вашому бізнесу, не тільки сьогодні, але принаймні за чверть-дві до того, як вони відбудуться . Саме тому все більше і більше компаній покладаються на дані та прогнози, доступні в ITR Economics (єдиний прогнозист економічних тенденцій, який має точність 94,7% та правильні дзвінки за 60 років), щоб передбачити, що вже за рогом. По суті, Chief Outsiders – клієнт ITR Economics. Їх щомісячний Звіт про тенденції дав нам впевненість збільшити наші інвестиції в зростання за останні дев’ять місяців, оскільки ми могли бачити, що настав час підготуватися до стрибка зростання. Результати? Темпи зростання за цей період становлять 85%. І ми все ще рухаємось вперед.

Зростання компанії – не пряма лінія

Раніше у мене все це було неправильно. Я бачу економічне та ділове зростання “вгору і вправо”. Це хіба що відбудеться спад, коли відбудеться спад, поки ми не повернемося до попередніх рівнів, а потім продовжимо вгору та праворуч. Лише коли я почув, як Брайан Боліо та його брат Алан від ITR Economics говорять про економічні цикли, використовуючи діаграми “швидкості змін”. Виявляється, якщо ви складаєте більшість будь-яких економічних чи ділових циклів, порівнюючи темпи змін (наприклад, три місяці порівняно з трьома місяцями рік тому та 12 місяцями порівняно з 12 місяцями року тому), як правило, ви отримуєте циклічні закономірності. Маючи достатню історію (можливо, сім років продажів?), Швидкість циклів змін у вашому бізнесі може бути співвіднесена з низкою провідних економічних показників, і як результат, можна оцінити прогноз ваших циклів зростання.

Прогнози та підготовка

Знову ж таки, це не фактичне зростання чи падіння чи рівень ваших доходів, а стільки темпи змін з часом, що призводять до цих потужних і в кінцевому підсумку передбачуваних уявлень. Як результат, підприємства – навіть малі та середні компанії – мають можливість “побачити за рогом” своє конкретне економічне становище. Це означає, що ви можете передбачити свої підйоми або спади, що дозволять вам скористатися зростанням, або скласти альтернативні плани, щоб уникнути надмірного тиску на вашу прибутковість.

Що щодо 2016 року? Здається, ми опинились у аеродинамічному тунелі змін!

Багато секторів нашої національної та світової економіки зазнали рецесійних тенденцій у 2015 році, і це здивувало багатьох з нас. Для багатьох підприємств важко сказати, чи приніс 2016 рік якісь суттєві зміни до стабільності в цій невизначеності. Правда полягає в тому, що коли деякі сектори переживають зростання, інші занепадають. Як генеральний директор знає, чого очікувати, а потім, враховуючи їх стадію в певному економічному циклі, потім готує свій бізнес до капіталізації зростання або захищає прибуток, якщо він занепадає? Одним із способів подумати про цю проблему є використання вітрильної аналогії. Якщо ви знаєте, що зіткнетеся з попутним вітром, як слід встановити вітрила, щоб максимізувати тягу вперед? Навіть складніше, якщо ви зіткнетеся із зустрічним вітром, як ви повинні рухатись, щоб дозволити своєму бізнесу зберегти певну швидкість, навіть якщо для цього потрібно рухатись у напрямку, який не відповідає вашим попереднім очікуванням?

Подивіться навколо кута, будьте готові

Шеф-аутсайдери настійно рекомендують керівникам та їх виконавчим командам підписатися на найкращі доступні інструменти економічного прогнозування. Сюди входить щомісячний звіт про тенденції ITR Economics (близько 1000 доларів США на рік). Ми також рекомендуємо прочитати дві пов’язані з ними книги „Зроби свій крок” та „Процвітання у вік занепаду”. Це допоможе керівникам бачити загальну картину, навчитися використовувати отримані економічні знання та побудувати потужні плани дій, щоб “плисти” вперед. Окрім того, керівники компанії знайдуть нашу власну книгу “Gearth Gears” корисним супутником для розвитку здатності вашої організації узгоджуватися з вашими ринками для визначення та виконання стратегічних планів зростання.

Більше інформації? Відвідайте цей веб-семінар “П’ятниці у Vistage”, в якому виступлять генеральний директор ITR Economics Брайан Боліо та виконавчий директор головних аутсайдерів Арт Саксбі, коли вони обговорюють: Економічний парадокс 2016 року: куди ми прямуємо та що робити

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-maximize-profit-any-economic-cycle-itr-economics-2016-art-saxby/.

Art Saxby люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: