Відсутність – як власники МСП можуть запобігти «завжди в культурі»

Робочий світ набирає швидкість, і баланс роботи та простою стає менш простим для досягнення і менш імовірно, що він буде в центрі уваги співробітників, оскільки вони процвітають у своєму кар’єрному розвитку та рівнях успіху.

Ми всі намагаємось не відставати

У більшості випадків наші клієнти відкрито ставляться до відсутності, очікуючи, що зможуть побачити, чи є проблема, і сподіваючись, що їх співробітники повідомлять їх, коли вони відчувають стрес або потребують простою, але насправді багато робочих середовищ настільки швидко розвиваються, отримують енергію та рухаються до успіху, що будь-хто, хто не на біговій доріжці, швидко залишається поза петлею. Стандартний робочий тиждень – це вже не понеділок по п’ятницю, це може бути цілодобово та без вихідних, ми всі маємо мобільні пристрої, які постійно тримають нас у курсі кожного разу, коли ми просимо, і культуру, яка означає, що ми хочемо бути включеними та пришвидшувати постійне оновлення наших програм та електронною поштою, щоб побачити, що відбувається. Час простою часто все ще «перебуває в мережі», тому реального кута поділу все ще немає. Потім це, як правило, призводить до ментальності, де ми всі намагаємось не відставати. Якщо цим не керувати належним чином, це може призвести до набагато більшої кількості відсутніх, пов’язаних зі стресом, та довгострокових проблем управління робочою силою.

Власники бізнесу хочуть дії

Зрозумів, власникам підприємств важко змінити цей менталітет – вони хочуть дій, якщо хтось процвітає, працюючи довгими годинами, щоб перевершити досягнення, чому це має бути погано? Працівник хоче розвивати та формувати свої навички; бізнес отримує вкладені дані, і зрештою рівень успіху зростає. Як власник бізнесу я його розумію, я справді розумію, чому багато хто з моїх однолітків завжди запитує… У чому проблема?

Покажіть хороший приклад

Розкрутіть ситуацію навколо, і ми бачимо, що це справді короткозоре бачення вашої робочої сили і не є чудовим прикладом. Короткостроково це призводить до стресу, занепокоєння, недосипання, розлуки – все це тоді потенційно призводить до робочої сили, яка не бере повну допомогу на відпустку, щоб переконатись, що вона не пропустить або не втратить роботу, більше часу перебуває зі стресом та в кінцевому підсумку вигорають. Це не є стійким рішенням і створює напружену нещасну робочу силу, що означає; зрештою ваш бізнес втратить їх через відсутність, відставку чи вигорання!

Допомога у зміні цього менталітету повинна йти зверху, власники підприємств, менеджери, наставники повинні вбудовувати почуття досягнень та успіху, поряд із можливістю відключення, відключення та деякого часу. Ми майже повинні розпочати перепідготовку робочої сили, щоб заохотити простої, щоб забезпечити справжню увагу, коли співробітники працюють, і відрізати їх, коли вони цього не роблять. Завжди працювати – активний моніторинг електронних листів, програм та веб-трафіку – це не здоровий спосіб роботи. Існує багато політик „вимкнення та уповільнення”, які починають проникати на робоче місце, але багато з них досі не сприймаються серйозно.

Особисто я не думаю, що це випадок розгортання політики та сподівання, що щось вирішить, я вважаю, що мова йде про подання прикладу, надання підтримки та навчання, щоб пояснити, чому відключення та відпочинок важливі; для добробуту, довголіття та успіху в бізнесі, а не лише співробітників … як власник бізнесу або менеджер вам повинен брати приклад. Це настільки важливо, щоб у вас був час простою, ви були свіжими та напруженими, оскільки ви відповідаєте за розвиток і підтримку не тільки себе, свого бізнесу І своєї робочої сили.

Як ви можете запобігти культурі «завжди в роботі»

Переконатися, що у вашої робочої сили є спосіб підняти будь-які проблеми, які дозволять їм шукати підтримку, коли вона дійсно потрібна, настільки важливо. Існує багато способів, як ми бачимо, як це відбувається на робочому місці.

Налаштуйте чудові функції наставництва та підтримки – когось, до кого вони можуть звернутися.

Використовує програми допомоги працівникам

Дослідження більш цілісних рішень, таких як масаж, програми релаксації, такі як йога, зони відпочинку, є важливими, щоб дати працівникам десь, де вони можуть піти від роботи.

Підтримка кадрів для розподілу та використання святкового часу, щоб забезпечити повну підтримку співробітників у плануванні часу поза офісом.

Поверніться до роботи на підтримку тих, хто відсутній через стрес або хворобу.

Оздоровчий тренінг на дому, щоб допомогти розвитку ваших команд

Для більш серйозних рівнів підтримки багато робочих місць пропонують консультативну підтримку за допомогою своїх медичних програм або програм ЕА, які можуть допомогти безпосередньо у вирішенні конкретних питань.

Висновки

Сприяння культурі, яка завжди підтримує культуру, викликає епідемію відсутності. Відпочинок, особливо хороший відрізок часу для відпочинку, надзвичайно важливий для самозбереження, але також покращує та освіжає ваш підхід до речей. Часто я бачу, як моя команда повертається зі свята оновленою, під напругою та залученою до роботи, готова знову застрягти і допомогти команді. Це надзвичайно позитивний спосіб роботи, який слід завжди заохочувати. Як би це не було важко як власнику бізнесу, ви повинні думати про ширшу картину, а не лише про суть.

Для отримання додаткової інформації підключіться до нашого вебінару – спільно з дыхатиХР

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/absence-how-can-sme-owners-prevent-always-culture-wendy-read/.

Wendy Read люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: