Зараз час для вмісту, створеного спільнотою

Ого, це була “хвилина” для маркетингової галузі. Все, що ми думали, що знаємо, було просто зібране в пачку і викинуто на кутовий сміттєвий бак, і ми пропустили відро… знову і знову. 2020 маркетингові плани, виконано. Дані та файли cookie сторонніх розробників зроблено. Спам-реклама, ну, все ще тут, але також … зроблено. Як і багато іншого, маркетинг раптово катапультировався щонайменше на п’ять років, і повернення до існуючого стану не буде. Ще гіршим для ремесла є той факт, що деякі практики, які все ще працювали, такі як живий спорт, просто зникли і викрили марність багатьох рекламних та спонсорських схем. Вважайте, що спад витрат на рекламу COVID вже набагато серйозніший, ніж житлова криза, і легко зрозуміти, що галузь знову не буде такою ж.

Час переосмислити рекламу – ЗАРАЗ. Ну, це було насправді “десять років тому”, але це не закінчиться добре для більшості брендів та маркетологів. Частина викликів полягає в тому, що маркетологи дуже прив’язані до своєї поточної тактики … що лякає. Згадайте великий бойкот Facebook у 2020 році. Як це пройшло? Facebook повідомив про рекордні доходи та прибуток у другому кварталі, коли маркетологи нагромаджувались, тому що у них просто є кілька інших ефективних варіантів. Вони це знають, і Facebook це теж знає. Через два десятиліття «революції» цифрової реклами і понад 80% витрат припадає на 3 гравця, Facebook, Google та Amazon. На всі інші форми цифрової реклами разом, включаючи всі видавничі справи, припадає незначна частка витрат завдяки одному простому факту, вони не є доречними, принаймні не з точки зору уваги покупця (не набагато важливішого за це).

Однією з проблем сьогоднішнього маркетингу є те, що, незважаючи на всі тенденції персоналізації та локалізації, маркетинг досі є, здебільшого, «одним для багатьох». З тих пір, як я залучився до маркетингу впливових фірм у 2008 році, я був дуже прихильником багатьох і багатьох моделей. Ідея про те, що люди, які ближче до покупця, краще розуміють, який вміст приваблює їх аудиторію, ніж маркетинг, який віддалений, просто мав сенс до мене. Комбінований маркетинг впливу, інтегрований з корпоративним брендингом та комунікацією, став стандартною частиною більшості медіа-міксів. Ми використали цю модель у Walmart, щоб значно розширити охоплення та актуальність нашого цифрового маркетингу. Інфлюенсери допомогли довести власний POV до сезонної маркетингової моделі, яку ми використовували, яка інтегрувала магазинні та традиційні засоби масової інформації, такі як Game Time та Bake Center. Включивши ці методи, наша здатність органічно впливати на пошук та виявлення на платформах усіх типів була значно розширена. Сьогодні завдяки таким платформам, як TikTok, Canva та Photofy, модель «багато до багатьох» готується до прориву.

“Ціле нове покоління” покупця “визначається вмістом, який вони самі створюють, а не лише тим, чим вони повторно діляться чи подобаються”.

Спочатку Digital просто оцифровував вміст бренду. Ми перейшли від друкованих матеріалів до цифрових флаєрів (веб-сайтів). Тоді у нас були соціальні медіа, які дозволяли людям створювати контент, але більшість людей переглядали і сподобалися, а іноді і ділились ними. Навіть коментування, яке є надзвичайною формою змісту, було рідкісним. Справжнє та широко розповсюджене створення контенту почало з’являтися разом із Snapchat та Instagram, і нове покоління, яке виросло з цими форматами, взяло їх і зробило своїми. Створення вмісту стало формою виразного спілкування – і участь та залучення вибухнули. Нарешті, «місцевий та особистий» вміст був реальністю. Оскільки розумні маркетингові платформи прагнуть створити індивідуальний контент на основі даних та поведінки користувачів, вони не можуть конкурувати з … Творчою силою справжніх людей.

Snapchat в середньому робить прив’язку на день для кожного користувача, а активні користувачі публікують 20 знімків щодня. Це дорівнює понад 200 мільйонам унікальних матеріалів щомісяця. Справжня сила полягає у залученні цього контенту до персоналізованої аудиторії, що самовідбирається. Брендовий вміст не наближається, оскільки це просто інший носій, навіть якщо він поширюється одним і тим же каналом. Snap – це модель нової медіа-компанії, яка активно заохочує створення основного контенту за допомогою своїх фільтрів. Цей вміст, створений спільнотою (#CCC), може бачити участь у мільярдах, коли члени повторно використовують фільтри для своєї аудиторії. За даними Інтернет-роздрібної платформи Oberlo, створені користувачами фільтри Snapchat тепер становлять цілу третину створених Snaps. Це саморекурсивна платформа вмісту.

У Photofy ми щодня працюємо над створенням найпростішої у використанні платформи для створення вмісту спільноти для корпоративних користувачів, що включає саморекурсивний спосіб мислення. Наша мета – зробити шалено простим використання фірмових шаблонів, накладок та дизайну. Використовуючи платформу Photofy, один із наших партнерів з близько 21 000 користувачів створив та поділився понад 360 000 вмісту. Загальний вплив на локалізований SEO для його бренду був величезним – і оскільки понад 50% вмісту передається через приватні мережі, бренд може охопити аудиторію, що його корпоративний вміст не може. У міру перерозподілу бюджетів засобів масової інформації цей новий рівень маркетингу заслуговує набагато більше уваги та збільшення інвестицій.

Новий погляд на маркетингову аналітику

Одним із найбільш захоплюючих аспектів Вмісту, створеного спільнотою, є розуміння типів вмісту, який спільнота вважає цінним, а також каналів, якими спільнота ділиться вмістом. Оскільки творці вмісту глибше знають свою аудиторію, вони дізнаються, який вміст є найбільш цікавим та яким каналам вони віддають перевагу. Ці дані стають неоціненними для маркетологів, щоб у реальному часі зрозуміти, який вміст є найефективнішим, забезпечуючи розуміння майбутньої діяльності зі створення вмісту. Більшість медіа-даних розглядає спосіб споживання носія. Прогнозні роздрібні торговці мають на увазі створений спільнотою вміст. Не дивіться на останні роздуми про те, що Walmart об’єднався з Microsoft, щоб зробити ставку на TikTok. Працівники Walmart використовують платформу вже пару років, щоб виділити місцеві магазини. Яким сміливим кроком це було б, оскільки засоби масової інформації, комерція та платежі продовжують поєднуватись для більш насиченого і легкого досвіду покупців.

Дані про створення вмісту додають новий вимір того, який вміст цінний для світогляду творців у масштабі. Ця додаткова точка зору є критичною для маркетингового підходу на основі творців.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/now-time-community-created-content-john-andrews/.

John Andrews люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: