Зміна клімату більше не лише для вчених: Чому містам потрібно взяти на себе провідну роль у зменшенні кліматичного ризику

Зміна клімату останнім часом надзвичайно багато новин … і настав час! У 2020 році в США відбулося 22 окремі погодні та кліматичні катастрофи – більш ніж удвічі в середньому – кожна з яких завдала збитків на суму понад 1 мільярд доларів, зруйнувавши попередній річний рекорд із 16 таких катастроф.

Ці витрати набагато перевищують спроможність страхових компаній, власників будинків, підприємств та громад платити. Це означає, що федеральний уряд покриває основну частину витрат, хоча і перевищує навіть фінансові можливості FEMA. І це від платників податків.

Аргументи за і проти федерального фонду для врегулювання національних наслідків розходяться в обидві сторони: катастрофи настільки дорогі, що міста та штати не можуть покрити їх, не витягнувши коштів із залишкового бюджету, але катастрофи часто обмежуються певною частиною країни, що означає, що інші регіони (та їх платники податків) не хочуть покривати витрати.

Однак ситуація починає змінюватися, коли масштаби кліматичних катастроф сягають від узбережжя до узбережжя, від лісових пожеж на заході, дерехо в центрі країни та ураганів на півдні та сході.

Тоді ж витрати будуть лише зростати.

То що ми робимо?

Найбільш очевидний крок – зупинити кліматичні зміни. Справа в тому, що це набагато легше сказати, ніж зробити, і ми не тільки повинні це зупинити, але і змінити. Тому що це вже тут і це відбувається.

Наступним кроком є формування стійкості в наших громадах.

Типовим правилом для ведення будь-чого є те, що за кожні 1 долар, який ви витрачаєте на технічне обслуговування, ви економите 4 долари, щоб уникнути катастрофи.

Тож давайте застосуємо це до нашої поточної кризи витрат на клімат. Минулого року ми витратили 95 мільярдів доларів на зусилля на ліквідацію наслідків стихійних лих на 22 події по всій країні.

Найпростіше, тоді, якщо ми витратимо 25 мільярдів доларів, щоб розпочати вирішення цих питань заздалегідь, ми маємо потенціал врятувати нашу країну – і наших платників податків – 100 мільярдів доларів щороку. Роблячи це, ми також зменшуємо економічний збиток від закритого бізнесу та втрати роботи, наслідків для психічного здоров’я, закриття шкіл та незліченних інших наслідків, які відчуваються на місцях.

І оскільки ці наслідки відчуваються вдома, у наших громадах, то має сенс для наших міст почати вживати заходів, необхідних для підвищення стійкості своїх міст. Міста, великі та малі, розробили плани дій щодо клімату. Багато з них зосереджені на зменшенні викидів вуглецю; набагато більше з них повинні додати кроки для підвищення стійкості. На заході орієнтуються на посуху та пожежі. На східному узбережжі, орієнтуючись на урагани та повені.

Тому що, коли ми робимо крок назад, ми починаємо бачити, що все пов’язано: національна політика веде до фінансування (чи ні) програм стійкості та відновлення після катастроф, а кліматичні зміни впливають на все, від сільського господарства та енергетичної мережі, до здоров’я людей, транспорту , вода, освіта, фінанси, інфраструктура та соціальна справедливість.

Хоча не всі погоджуються, ставлення громадськості, пов’язане з кліматичним ризиком, починає змінюватися у напрямку стійкості. У США 67% дорослих заявляють, що федеральний уряд не робить достатньо для зменшення наслідків зміни клімату. З новою адміністрацією, я очікую, що ці цифри збільшаться, а доступність фінансування для вирішення ризиків зросте разом із нею. Що захоплює! Тому що ми можемо вживати заходів на національному, регіональному та місцевому рівнях, щоб пом’якшити наслідки стихійних лих, одночасно створюючи робочі місця та заощаджуючи гроші платників податків.

Я з нетерпінням чекаю року (а то й десятиліття!), Коли ми будемо робити спільні кроки, щоб рухатись уперед, і, звичайно, скорочуючи викиди вуглецю, поки ми це робимо. Тому що разом ми можемо абсолютно побудувати процвітаючі громади навіть у найдикішому кліматі. Нам просто потрібно починати локально, стабільно та з урахуванням стійкості.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/climate-change-just-scientists-anymore-why-cities-need-erin-rothman/.

Erin Rothman люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: