Зростання приватної торгової марки

Поведінка споживачів постійно змінюється. Постійний розвиток технологій та миттєвий доступ до інформації продовжують змінювати спосіб споживання споживачами та впливати на те, які марки вони вирішили придбати. Щоб конкурувати з цифровим ринком, традиційним роздрібним торговцям також потрібно впроваджувати інновації та розвивати продукцію приватних брендів або ризикувати залишитися позаду.

Протягом останніх кількох років приватна торгова марка показала все більш перспективні можливості для бізнесу, оскільки роздрібні торговці по всьому світу інвестують у приватну торгову марку, щоб виділитися ексклюзивними продуктами, що формують лояльність до бренду. Результати звіту, опублікованого KPMG в Індії та Асоціації роздрібних торговців Індії, підрахували, що між 2019-22 роками очікується, що приватні торгові марки в Інтернеті зростуть в 1,3-1,6 рази швидше, ніж зростання платформ електронної комерції, і надалі створюватимуть 1,8-2 рази вищі націнки, ніж зовнішні бренди, що продаються цими інтернет-магазинами.

Великі роздрібні торговці, такі як Walmart, Target, Kroger та Amazon, в останні роки розширюють свої торгові марки. Лінійка органічних продуктів харчування Kroger Simple Truth наразі становить 2 мільярди доларів, а нещодавно відкритий бренд продуктів харчування та напоїв Target, Good & Gather, прогнозується як найбільш продавана лінія магазинів.

Короткий огляд приватної торгової марки

Продаж приватних торгових марок збільшувався протягом останніх трьох років. У 2019 році продажі приватних торгових марок зросли до 143,4 мільярда доларів, що на 14 мільярдів більше, ніж у 2015 році. Крім того, продажі приватних торгових марок споживчих товарів (CPG) зараз становлять 3% продажів у доларах в Інтернеті проти 1,3% два роки тому. Чому? Оскільки сучасні споживачі набагато більше бажають витрачати свої гроші на торгові марки, ніж на товари з найменуваннями великих брендів, таких як Procter & Gamble або Unilever.

Традиційно велика частина популярності споживчих упакованих товарів, що продаються приватними торговими марками, розміщувалась у продуктових магазинах. За словами Нільсена, у 2019 році товари приватних марок становили 57% річних продажів CPG лише в продуктових магазинах США.

З огляду на це, роздрібні торговці також вкладають набагато більше часу та зусиль у “преміум приватну марку”, що призводить до того, що клієнти купують більше товарів із приватною маркою у таких роздрібних торговців, як Target. Преміювання приватних торгових марок можна помітити, якщо поглянути на рівень ціноутворення на продукцію. Товари зі знижкою представляють більшість продажів торгових марок у всьому світі, але за останні три роки їм довелося поділитися цим простором з преміум-продуктами приватних торгових марок. Преміум рівні приватних торгових марок зросли за цей час і зараз становлять понад 19% продажів, оскільки споживачі не тільки бажають, але воліють витрачати гроші на торгові марки.

Які переваги мають роздрібні продавці?

Роздрібні торговці мають сильну перевагу, коли справа стосується приватних торгових марок. Наявність прямих стосунків із клієнтом та доступ до даних клієнтів із транзакцій та програм лояльності. Можливість отримати доступ до бази даних, де роздрібні продавці можуть аналізувати дані своїх клієнтів і розуміти, як їхні покупці роблять покупки, – це те, що бренди CPG у роздрібних магазинах не можуть зробити самі. На додаток до доступу до поведінки споживачів у магазинах, роздрібні торговці отримують можливість контролювати простір для відображення полиць. Отже, роздрібні торговці можуть зарезервувати цей видатний виставковий простір на рівні очей для власних товарів під приватною маркою. Це означає, що роздрібні торговці не тільки мають перевагу у швидкому включенні продуктів на основі споживчого попиту, але й витрачають набагато менше грошей на маркетинг, зокрема в магазинах.

Заключні думки …

Оскільки приватні торгові марки допомагають досягти успіху або невдачі відповідних роздрібних торговців протягом найближчих кількох років, простір і надалі стане більш конкурентоспроможним. Щоб залишатися в грі, компанії повинні швидко вчитися на нових передових практиках, а також прокладати свої власні шляхи, щоб захопити та підтримувати інтерес, вдячність та долари покупців.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/growth-private-label-somdutta-singh/.

Somdutta Singh люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: