Останні години IndieGoGo

Багато з вас стежили за кампанією IndieGoGo від VocaliD, поширюючи інформацію та вітаючи нас! Дякуємо за всю вашу підтримку.

Це був неймовірний місяць – ми не тільки досягли мети своєї кампанії, але і перевищили її, і вона ще не закінчена! ВСІ ЧОТИРИ голоси Trailblazer (побудовані цього року по 10 000 доларів кожен) заявлені! У нас також є понад 40 попередніх замовлень для запуску в 2016 році. Було неймовірно бачити громади, які об’єднуються для фінансування Trailblazer та попереднього замовлення голосів!

Залишилося лише 28 БІЛЬШЕ ГОДИН у нашій кампанії, ми будемо раді вашій допомозі в останньому натисканні, щоб висловитись. Кампанія розпочне роботу з попиту з ранку в середу, а це означає, що не всі пільги будуть доступні, а вступні ціни не застосовуватимуться. Якщо ви знаєте когось, хто розглядає власний голос, або тих, кого, на вашу думку, хотіли б внести до нашої місії, просимо направити їх до кампанії.

Ми не могли висловити потребу в користувальницьких голосах красномовніше, ніж жартівлива демонстрація Сари щодо її прагнення знайти потрібний голос;

“Мене звуть Сара, мені майже 16 років. Я використовую комунікаційний пристрій з 4 років. У мене церебральний параліч і я ніколи не міг говорити своїм голосом. Я спробував кілька різних голосів на своїх пристроях протягом багатьох років. Вони завжди звучали занадто молодо (високо і скрипуче) або занадто старо (як голос зрілої мами), і, звичайно, вони були цифровими і важкими для розуміння. Голос, який я використовую (званий “Хізер”), також наш місцевий банкомат, схожий на GPS моєї мами і такий самий, як і 5 інших учнів у моїй школі. Я дуже радий, що отримаю власний голос! Незабаром настане моє 16-річчя, і я попросив родину допомогти оплатити голосом, замість того, щоб отримати мені подарунок, яким я б не скористався. Я зміг оплатити свій голос попереднього замовлення за 2 дні. Я з нетерпінням чекаю розмови зі своїм хлопцем та красунями своїм голосом “.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/final-hours-indiegogo-rupal-patel/.

Rupal Patel люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: