Спостереження за подією Design MBA Pitch

Вчора я був одним із суддів на презентації в Каліфорнійській академії мистецького дизайну за програмою MBA. Програма призначена для працюючих професіоналів, і один зі студентів був частим моїм гостем на Airbnb, оскільки мій будинок Потреро Хілл знаходиться недалеко від кампусу. Протягом останніх кількох років я бачив багато тонів від різних акселераторів (Жіноча стартова лабораторія), Portfolia та інших подій, переважно від підприємців “Тисячолітнього”. Я багато чого навчився за ці двадцять і тридцять років, і чесно кажучи, ті з нас, у кого більше сивого волосся, цінні для них теж.

У будь-якому випадку, ось кілька спостережень, заснованих, головним чином, на полях вчорашньої групи. (З метою конфіденційності я не можу дійсно ділитися конкретними бізнес-ідеями).

Отже, соціальна соціальна. Все про зв’язок та те, як ці зв’язки можуть призвести до “реального життя”, “офлайн” та іншої зустрічі. Як використовувати соціальний капітал у соціальних мережах. Instagram, Snapchat “ефемерний” і лише потім Facebook і LinkedIn.

Давайте поділимось! Рекомендації, навички та будь-який надлишок капіталу. Тісно пов’язане з No1. Якщо у вас є щось цінне, отримайте вартість!

Прямо зараз. Навіщо чекати? У вас є смартфон. Отримайте те, що вам потрібно зараз. Панує безпосередність.

Гіперлокальний та глобальний. В той самий час. Запустіть спільний доступ та соціальні та бізнес-моделі навколо районів та робочих місць. Тоді прийміть їх глобальними.

Мікро-транзакції. Набагато зручніше з невеликими доларовими або процентними операціями, які зазвичай доставляються через Venmo або інші більш безпосередні та квазісоціальні платіжні платформи.

“Конфіденційність” не важлива, але контроль є. Я думаю, що вони просто не отримують конфіденційність – це контроль, тому розрив зв’язку не обов’язково великий.

Прямі ринки. Дізінтер є посередником “середньої людини” і покладається на платформу для з’єднання покупців та продавців / пайовиків. Потім візьміть мікрооплату.

Дані та боти: боти для збору даних. Дані для керування пропозицією цінностей. Доставка ботів. Це може спрацювати.

Питання дизайну. Вчорашні поля були відшліфовані візуально більше, ніж звичайно, і як суддя це змінило ситуацію. Це змусило більше зосередитися на іменах та елементах брендингу. Мені це сподобалося.

Емпатійний та орієнтований на причину. Від полегшення життя сімей та стосунків до зменшення відходів та збереження навколишнього середовища. (Я вдячний за цю точку зору, оскільки це покоління доведеться це виправити).

Незважаючи на всі добрі думки та оптимізм, це не завжди було зрозуміло:

Хто саме є ціллю? (звичайно, як правило, інші тисячоліття, але часто не вистачало деталей).

Яка модель доходу? (перевага для мікро транзакцій більше, ніж реклами).

Що робить цю компанію, а не особливістю?

Чому нинішні добре фінансуються конкуренти не роблять це швидше та якісніше?

Як ви збираєтеся фінансувати це підприємство?

Які спостереження ви зробили?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/observations-from-design-mba-pitch-event-fran-maier/.

Fran Maier люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: