Технологічний дизайн. Потім дизайнерське мислення. Але те, що насправді потрібно для трансформації – це ідеалізований дизайн.

Ідеальний дизайн. наука та мистецтво стрибка.

Інженери мають тенденцію зосереджуватися на – техніці. І це створює ефективні ефекти, чудові речі та добробут. Але іноді … це створює купу лайна і марно витрачає купу грошей, оскільки команди під керівництвом інженерії можуть робити хибні припущення, а потім повільно перевіряти і вивчати їхні основні людські уявлення. Статистика, яку отримали інші люди в психіці, економіці та російській мові, і так, дизайн.

Я народився в сім’ї та в місті, наповненому інженерами. Все-таки Детройт був останньою Кремнієвою долиною. І хоча я поділяв хист своєї сім’ї до STEM, я був художником у сім’ї – і любителем історії, наукової фантастики, зокрема майбутніх утопій та дистопій.

Для нашої родини існувала важка наука. Нижче це була м’яка наука – і, що значно нижче, мистецтво. Мій батько, запатентований патентованим радіоелектромеханіком, звісно, зрадів і відправив мене в художню школу з криком: “Я за це не плачу!” Правда. Свідки.

У Мічигані я полюбив дизайн – і все це. Графічний, продуктовий, архітектурний. Але також econ, anthro, psych і добре, вид – все. Мало відомим фактом того, що я займався мистецтвом, було те, що за межами студій ти міг вільно навчатись майже всьому, що тебе цікавило – і я це зробив.

Але саме в Уортоні я натрапив на системні науки і знайшов своє блаженство. Тоді (я був, мабуть, першим БФА, який був прийнятий до Уортона. Дякую, математика!) Знайти курс у В-школі з ДИЗАЙНОМ у назві було шокуючим. Там це було, Ідеальний дизайн – винахідник і викладач божевільного генія Рассела Акоффа.

Від дизайнерського мислення до ідеалізованого дизайну

Ідеальний дизайн – це дисципліна, яка приблизно вийшла з лабораторій Bell і згодом проінформувала і надихнула на радикальні винаходи у багатьох галузях. Підсумовуючи: «Ідеальний дизайн – це спосіб думати про зміни, який можна оманливо сказати просто: при вирішенні практично будь-яких проблем спосіб досягти найкращого результату – уявити, яким буде ідеальне рішення, а потім працювати назад, де ви є сьогодні “.

System Science застосовував цю методологію до проектування складних систем, які не були на 100% технологічними чи «закритими системами» (think factory), але включали багато взаємодіючих змінних, таких як люди, культура, економіка та політика, що взаємодіють у «відкритих системах» (думаю, соц.медіа.)

Відкриті системи та несподівані наслідки

Люди люблять вірити, що відкриті системи неможливо передбачити. Не обов’язково, але вони важкі. Гірше того, люди люблять видаляти брудні, важко вимірювані змінні зі складних відкритих систем, щоб зробити їх більш схожими на зручні закриті системи. Ось чому так багато несподіваних наслідків у підсумку “з’являються”. Марвін Мінський якось сказав мені, «що якщо з вашої системи з’являється якість, ви не розумієте своєї системи. Насправді він сказав: “Поява – це фігня”.

Якщо ви не передбачали, що мем “Інформація хоче бути безкоштовною” створить темний наслідок 2-го ступеня майже відразу, або – нічого собі – якщо ви не знаєте, що керівники жадібні (Greenspan) або що люди не часто про їх найкращу поведінку, коли вони анонімні – ну тоді, друже ти, можливо, знадобляться послуги системного вченого!

Більше того – багато некомплексних проблем вже вирішено, і ми залишаємо безладні, потворні, людські речі, такі як демократія (Хоча деякі люди теж звикли сприймати це як інженерну проблему. У Foo Camp кілька років тому ми мозково штурмували “виправлення” демократії, дозволяючи безперервне голосування. Це технічна версія “шукати ключі від машини там, де яскраве світло”.)

Медіа – це складна система

Складні проблеми та системи можна вирішити за допомогою нових технологій, але їх неможливо вирішити повністю за допомогою технології. Соціальні медіа – це набір технологічних можливостей, які взаємодіють з біологією, самооцінкою, політикою, іншими бізнес-силами, регулюванням тощо. Реклама та ЗМІ загалом – це система трансформації, що взаємодіє з увагою людини, нові пули даних , актуальність у реальному часі, бізнес-моделі тощо.

Idealized Design визнає, що “The Design” з’явиться в майбутньому, і це підходить для майбутньої дати. Найвідоміший ідеалізований дизайнер, Стів Джобс, мабуть, думав щось подібне. “Боже, я впевнений, що, коли ми стискаємо та здешевлюємо комп’ютери на підключені кишенькові пристрої, люди захочуть будь-яких людських особистих речей, таких як фотографії та повідомлення, музика та фільми, і вони будуть взаємодіяти настільки тісно і публічно, що захочуть. бути крутим і красивим і заявою про себе. І справжня цінність буде закладена в мережі, екосистемі. І це повинно бути легко та інтуїтивно зрозуміло, щоб мати найбільший ринок – ринок усіх тощо. ” Б’юсь об заклад, він все-таки не бачив, як іде відео з котами.

Це називається бачення, а не бачення з причини

Це акт усвідомленої уяви. Розуміння Джобом технологічних тенденцій (не програмування), виробничих тенденцій, мереж, ринків, моделей у поєднанні з чітким поглядом на майбутні можливості. Його уявлення про людські захоплення, ігри, его, красу та багато іншого дозволили йому уявити “людей + смартфони” у справді великих масштабах. Чи не було (як це зневажливо називають) його «Поле спотворення реальності» лише його здатністю залучати інших до свого бачення?

Щоб запобігти темі Детройту – Джобс поїхав туди, куди йшла шайба. Leapfrogged всі тимчасові обмеження, які були зобов’язані зняти. Leapfrogged всі ітеративні повзучі функції, які народилися з ДНК бізнес-комп’ютера і хоробро націлилися на майбутнє.

Генія Йова також не можна позначити як “вирішення проблем”. Нам часто кажуть, що новий продукт повинен бути знеболюючим, а не вітаміном. «Стіве, вибачте, але яку конкретно проблему вирішує ваш iPhone? Далі! ” (Хіба це теж не іронічно, що ти помреш від нестачі вітамінів, але не від відсутності болю?)

Отже, чим займаються ідеалізовані дизайнери?

… Подумайте про системи чи екології. Наприклад, мобільний – це екологія. (Бенедикт Еванс)

Ми думаємо про “найкраще”, а не “далі”. Це надзвичайно важливо. Пам’ятаю, я був на величезній кризовій нараді років тому, і наш технічний директор сказав: „Що наступного ми можемо зробити з цією проблемою?“ Я сказав: “Так, і що найголовніше?” І те, і інше – це чудові запитання, але важко зрозуміти, чи правильним є наступне, перш ніж знати мету.

І є процес посвідчення особи, він приблизно такий:

ПЛАНУВАННЯ: Визначте та спрогнозуйте всі відповідні тенденції та умови

Об’єднайте тренди із взаємозалежностями у SCENARIOS

Ранжувати сценарії за ІМОЖІВІСТЮ

Уявіть собі ІДЕАЛЬНЕ рішення (це половина позначки)

Потім ДОРОЖНЯ КАРТА та ВИКОНАННЯ (друга половина) Що так, все одно має бути гнучким та повторюваним до оптимального рівня.

Зараз деякі з вас, мабуть, стурбовані тим, що це схоже на старий метод водоспаду, і думають, що «швидше краще, ніж ідеальне». Як ангел-інвестор я теж дізнався: “Ідеї дешеві. Виконання – 90% “. Але в інноваціях один розмір просто не підходить для всіх.

Lean & Agile здавався в основі своєї методикою введення зворотного зв’язку людини до процесів, які раніше працювали у вакуумі. А ІД завжди був протилежністю вакууму.

З новими інструментами та новою швидкістю

Незручна правда полягає в тому, що все це повинно йти дуже швидко в наші дні, водночас залучаючи більше взаємозалежностей, більше областей знань. Ось чому навіть 100-річні компанії, які раніше досить добре справлялися з цим, важко рухаються. З часом всі процеси мають спосіб отримати комфорт, і ця тенденція поступається місцем необтяженим новаторам. Технології вирівняли умови для роботи, мінімізуючи багато бар’єрів для в’їзду, і бізнес ніколи не був більш крихким для чинних власників, коли розбиття, поглинання та розпродаж продуктів насуваються приблизно на кожен квартал.

Для досягнення успіху великим компаніям потрібно підірвати старі процеси та перебудувати сучасні версії, що включають більше зовнішніх партнерів та технологій, нові спільні та одночасні способи роботи, одночасно використовуючи основні переваги; ринки, партнери, клієнти, аналіз споживачів, перехресне запліднення.

Якщо це не незручно, це не стрибок

Перша зміна – це завжди мислення. І це все про дискомфорт.

По-перше, коли ти стрибаєш, ти в повітрі. Страшно. Але це ідеальна метафора для стрибкових “кривих S”, чи не так? Якщо ти не покращуєшся у великих стрибках, ти збільшуєшся, і це часто просто затяжна смерть. Зміна повільніше, ніж зміна умов, змінюється занадто повільно. Період.

Коли ти стрибаєш, ти дивишся вгору та вгору. не біля ваших ніг.

Якщо ви не знімаєтеся до того, як це очевидно, це вже пізно.

Якщо людей не мучить розмовляти, це, мабуть, недостатньо фантазійно.

Якщо ви ліниві або дешеві у пошуку потрібного таланту, ви не віддані або не розумієте, про що йдеться.

Співучасники інкременталізму проводять порівняльний аналіз та всі консультанти, які торгують цією корпоративною мовою. (Якщо вашими тестами не є Apple, Amazon та Alibaba – в цьому випадку – добре для вас!) Бенчмаркінг змушує нас почуватись у безпеці, бо якщо наші однолітки це роблять, то наскільки ми можемо помилятися? Краще помилятися разом, ніж помилятися сам. Неправильно.

Безпечніше зробити чітко визначений крок управо.

Як і багато справді революційних думок, ідеалізований дизайн, можливо, на десятки років попереду свого часу. Але розуміння складності, передбачення взаємодіючих сил та розробка довговічних, значущих, безпечних систем є екзистенційним викликом цієї епохи, а Ідеальний дизайн – це рамка.

Насправді Ідеальний дизайн був розроблений на той час, коли різні тенденції та можливості швидко змінюються та змінюються.

Про

Я намагаюся писати лише тоді, коли мені здається, що в розмові не вистачає чогось важливого. Я вірю: «Майбутнє має дизайн. Ми маємо переробити його ». Я генеральний директор Citia, видавничої платформи, яка допомагає вдосконалити Інтернет.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/tech-embraced-design-thinking-whats-really-needed-linda-m-holliday/.

Linda M. Holliday люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: