Блокчейн для перевірки посилань на співробітників.

Блокчейн – цікава технологія. Для непосвячених блокчейн – це свого роду цифрова книга, в якій транзакції, здійснені в біткойнах або іншій криптовалюті, реєструються хронологічно та публічно. Біткойн – це криптовалюта і цифрова платіжна система. Блокчейн також може використовуватися для ведення цифрової книги інформації. У блокчейні кожна транзакція та її деталі перевіряються, а потім записуються через мережу комп’ютерів. Кожен, хто є частиною мережі, має копію цієї інформації. Усі учасники певної мережі спочатку домовляються про достовірність інформації, і лише потім блок реплікується, ділиться, синхронізується та додається до книги. Це свого роду децентралізоване сховище записів, де замість центрального сховища; перевірена інформація зберігається в різних вузлах мережі, де вона відкрита для тих, хто є частиною мережі, для перегляду транзакцій.

Блокчейн практично неможливо втрутити, оскільки кожен блок інформації посилається на блокчейн перед ним. У майбутньому Blockchain може стати дуже корисним інструментом для управління персоналом з безліччю переваг використання цієї технології. Давайте поглянемо на деякі способи, за допомогою яких Blockchain може вирішити деякі відповідні проблеми для HR у валідації досвіду пошуку роботи:

Зниження витрат

Використовуючи блокчейн, інформацію про шукача роботи потрібно вводити до системи лише один раз. Після перевірки та синхронізації в блокчейні інші рекрутери зможуть легко перевірити облікові дані. Про достовірність інформації вже говорять, коли вона була синхронізована та додана до блокчейну. Це різко зменшує витрати та час, витрачений на перевірку повноважень тих, хто шукає роботу. Інформація про шукачів роботи може передаватися іншим вербувальникам за необхідності. Процес перевірки потрібно зробити лише один раз.

Легко боротися з шахрайством

Перш ніж інформація розміщується в блокчейні, її перевіряють на справжність. Інформація повинна бути послідовною в ланцюжку. Лише після належної перевірки інформація додається до ланцюжка, синхронізується та додається до книги. Така система корисна для запобігання шахрайству з проблемами, пов’язаними з HR.

Був ряд випадків, коли інформація, яку шукач роботи отримував про ступінь його вищої освіти чи досвід роботи, виявлялася підробленою. Коли ця підроблена інформація потрапляє під час перевірки, легко зупинити подібні шахрайства. Інформацією можна дуже легко ділитися між компаніями, щоб зменшити кількість шахрайств.

Слідкуйте за кандидатом від однієї роботи до іншої

Використовуючи блокчейн, простіше слідкувати за працівником від однієї роботи до іншої. Після кожної зміни роботи біодані кандидата можуть оновлюватися в блокчейні, які можуть передаватися компаніям у мережі. Отже, замість перевірки історичних даних кожного разу, коли новий кандидат приєднується до компанії, процес повинен виконуватися лише однією компанією один раз і постійно оновлювати його, щоб інші компанії посилалися на нього. Використовуючи блокчейн, можна навіть стежити за кандидатом, який бере участь у незалежних консультаційних або фрілансерських роботах. Це може змінити спосіб оформлення контрактів з працівниками.

MINTLY розробив продукт перевірки довідок на основі блокчейну, який дозволяє отримати доступ до історії роботи кандидата протягом 24 годин. Заощаджуючи ваш час, ви також знайдете якісних співробітників, одночасно зменшуючи рівень втрати. Скоротіть витрати третьої сторони та скористайтесь програмою MINTLY Blockchain Employee Reference, щоб увійти в новий вік технологій.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/blockchain-employee-reference-check-suddan-s-s/.

Suddan S S люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: