Десятиліття змін: розмірковуючи про те, як технологія карбіду кремнію Крі змінить наше майбутнє

Невелика команда з нас почала працювати над технологією карбіду кремнію (SiC) у Державному університеті Північної Кароліни в 1983 році. Це матеріал, який не зустрічається в природі, але має надзвичайні властивості, що роблять його революційним напівпровідником, здатним трансформувати нові технології. Понад 30 років потому цикли навчання Крі дали поліпшення вартості та якості карбіду кремнію, що використовує його надзвичайну міцність та ефективність, щоб втілити великі ідеї в реальність. Застосування карбіду кремнію пришвидшує перехід автомобільної промисловості до електромобілів, забезпечуючи впровадження 5G та просуваючи ринки промислової та енергетичної інфраструктури. Ця технологія є революційною, і в електромобілі, наприклад, карбід кремнію забезпечує менші акумулятори та більший діапазон руху з меншими, холодними та легшими системами – виграш для OEM та споживача.

Як провідний у галузі виробник карбіду кремнію, Крі залишається орієнтованою на лазер для продовження нашого недавнього імпульсу та провідного переходу напівпровідникової галузі від кремнію до карбіду кремнію. Оглядаючись назад на те, як далеко ми просунулись і досягли надзвичайного прогресу, я ще більше захоплююсь подальшим шляхом.

2019 рік був надзвичайним з багатьох причин. Крі досягла значного прогресу як електростанція з карбіду кремнію і вдарилася вперед, коли ми оголосили багаторічну угоду про постачання пластин з карбіду кремнію зі STMicroelectronics, світовим лідером у галузі напівпровідників, що обслуговує клієнтів у всьому спектрі електронних програм. Як ви можете собі уявити, це був один із чортових способів розпочати рік.

Кілька місяців потому ми оголосили, що збираємося інвестувати 1 мільярд доларів у розширення нашої потужності з карбіду кремнію, розробивши надсучасний автомобільний завод з виготовлення 200-міліметрових карбідів кремнію в місті Марсі, штат Нью-Йорк, та матеріали велике розширення фабрики в нашій глобальній штаб-квартирі в Даремі, штат Північна Кароліна, це стало нашим найбільшим на сьогоднішній день вкладенням у виробництво карбіду кремнію та газоподібного карбону кремнію Wolfspeed.

Восени ми також оголосили про низку ключових партнерських відносин, які підкреслюють можливості зростання у бізнесі, зокрема:

Партнерство з Delphi Technologies з використанням технології MOSFET з карбідом кремнію для забезпечення швидших, менших, легших та потужніших електронних систем для майбутніх електромобілів.

Стратегічне партнерство з ZF Friedrichshafen AG – провідним світовим постачальником автомобілів на рівні – щодо використання силових інверторів на основі карбіду кремнію в електромобілях наступного покоління.

Угода з бізнесом АББ про електромережі щодо постачання карбіду кремнію для потужних додатків у енергомережах, поїздах, тязі та секторах електронної мобільності.

Розширення та розширення початкової угоди зі STMicroelectronics до понад 500 мільйонів доларів.

На додаток до вищезазначених партнерських відносин, Крі також була обрана ексклюзивним партнером з карбіду кремнію для програми FAST групи Volkswagen.

Поглядаючи на 2020 рік і далі, ми продовжуватимемо бачити більше нововведень у просторі потужних напівпровідників. Оскільки електричні транспортні засоби продовжують зростати в популярності і в міру того, як стійкі енергетичні та енергетичні рішення стають все більш важливими, впровадження карбіду кремнію в електромобілі буде продовжувати швидко зростати. Від зарядки до інверторів карбід кремнію покращує експлуатаційні характеристики цих автомобілів за рахунок збільшення дальності, одночасно знижуючи вартість. Світові виробники оголосили про інвестиції в електричні транспортні засоби на понад 300 мільярдів доларів, і, за прогнозами, 20% усіх моделей, що випускаються, становитимуть електромобілі протягом десяти років, і ми активно готуємось до того, щоб мати можливість задовольнити попит і задовольнити потреби.

З 1983 року прагнення команди до інновацій та наполегливої праці зробило нас такими, якими ми є сьогодні – світовим лідером у технології карбіду кремнію. Оскільки ми працюємо у напрямку більш світлого та ефективного майбутнього, Крі готова допомогти йому. Ми не закінчили. Нам потрібно зробити більше кроків, досягти цілей та перетворити галузі.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/decades-change-reflecting-how-crees-silicon-carbide-our-john-palmour/.

John Palmour люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: