Зростання онлайн-конференцій назавжди змінить індустрію подій – але на краще

Ми можемо не хотіти цього визнати, але зараз виглядає певним, що великі збори не відбудуться взагалі в 2020 році. Організатори заходів від марафонів до музичних фестивалів до виставок у всьому світі все ще хеджують свої ставки на те, щоб скасувати осінні дати. . Але на мій погляд, це мислення синього неба. Керівникам бізнесу потрібно визнати поразку та зосередитися на планах на випадок непередбачених ситуацій.

Я підозрюю, що масові збори не будуть входити в наші календарі до літа 2021 року. (BA сказали, що вони очікують семирічного очікування, щоб відновити попит пасажирів до рівня до COVID!)

Я міг би звучати поразково, але така думка з’являється після великих пошуків душі з моєю командою в SaaStock. Цього тижня ми прийняли неминуче рішення замінити всі наші щорічні щорічні конференції цього року в LatAM, Дубліні та APAC онлайн-конференціями. Ми надто довго працювали над тим, щоб змінити життя та компанії спільноти SaaS, щоб зробити паузу на SaaStock і відмовити громаді SaaS у можливостях, які вони можуть отримати від участі у наших заходах.

«Irish Times», який цікавиться нами через наш флагманський Дублінський захід, приваблює так багато людей, які написали цю історію про наше рішення цього тижня.

Як тільки ми прийняли це рішення, ми підхопилися, пилили себе, і тепер ми підкріплені нашою новою місією революціонізувати концепцію онлайн-конференції. Ми спільно визначили своєю місією провести дистанційну конференцію, як жодна інша – з усією магією фізичної конференції, яка була представлена в мережі.

І ми поводимось як новенький стартап, працюємо в спринтах, докладаємо зусиль, щоб бути стрункими, не плануємо занадто далеко вперед, працюємо над розвитком клієнтів. Знову відчувається, що рік перший! Це бадьорить і напружує рівною мірою – нам довелося зменшити наші цілі до 2020 року наполовину.

Деякі питання, які ми повинні були задати собі в цей період:

У нас є 18-місячна злітно-посадкова смуга, щоб її посидіти?

Як нам подолати розрив між нинішнім та літнім 2021?

Чи можемо ми використати свої фантазійні ідеї?

Ми повністю обертаємося в Інтернеті або розглядаємо це як тимчасовий захід?

Протягом багатьох років я мав відгуки від засновників, які зустрічали майбутніх інвесторів та основних клієнтів, відвідуючи захід SaaStock. Мені сказали, що участь у нашій конференції допомогла перетворити засновників на керівників. Грошові кошти компаній, які отримують гроші, багаті після забезпечення інвестицій. SaaStock забезпечив хвилини з лампочками, нових клієнтів, нові партнерські стосунки та створення громад. Отже, наше завдання – знайти та впровадити технологію та принести цінність через Інтернет, щоб це могло продовжуватися.

Ми використовуємо Hopin для проведення нашої конференції, оскільки ми виявили, що вона може повторити до 80% функцій та переваг нашої флагманської події в Дубліні. Що стосується 20% вартості, яку ми можемо втратити, виявляється, додаткові 20% пропонують нові функції, уможливлені лише тим фактом, що це в Інтернеті.

І це підводить мене до мого головного – що онлайн-конференції демонструватимуть нові функції, які організатори фізичних конференцій до цього часу не розглядали.

Наприклад, наш традиційний основний етап може вмістити понад 100 тис. Аудиторій. Ми не очікуємо чогось, але можливість охопити ширшу аудиторію є. У нас будуть менші семінари та круглі столи, встановлені цифрові швидкісні мережі (більше не потрібно чекати, щоб поговорити з кимось), “віртуальна виставкова” площа з людьми, що укомплектовують віртуальні кіоски, і можливість продовжувати роботу зі сватаннями наших інвесторів та засновників. сотні стартапів за ці роки збирають капітал.

Деякі знімки екрану нещодавньої сесії SaaStock (наша серія міні-онлайн-подій, які ми розпочали напередодні нашої головної події SaaStock Remote)

Я вірю, що подібні функції стануть нормою. Після року реєстрації на добре організованих віддалених заходах аудиторія у всіх секторах почне їх очікувати. Коли вони повернуться до фізичної конференції і виявлять, що запитання та відповіді в кінці основного доповіді надають перевагу людям, які сидять спереду, лише тому, що саме там бігун може швидко отримати до них мікрофон, вони не будуть вражені. Коли вони підуть до мережевих напоїв, вони будуть дивуватися, де технологія полягає в чесному поєднанні людей. Вони вимагатимуть більш витонченої організації, що базується на технологіях.

Попереджайте керівників підприємств. Незалежно від того, чи є події вашим основним потоком доходу, як ми, чи просто ви проводите події як маркетинговий інструмент – вам потрібно буде переоцінити свій формат і застосувати нові технологічні функції або ризикнути залишитися позаду.

Очевидно, що у віддалених конференцій є мінуси, але є і у фізичних. Ми не соромимось визнати, що немає нічого більш вражаючого, ніж очна мережа. Saastock Remote не зможе повторити випадкові зв’язки у вільному барі – незалежно від того, наскільки добре ми організовані. У наших учасників не залишиться пам’яті про зустріч із першим інвестором на імпровізованому обідньому торжестві або наїзд на старого друга на підлозі конференції. Хоча вони повинні бути вільними від похмілля!

Але навпаки, віддалені події є більш доступними для більшої кількості людей: для засновників, які не можуть дозволити собі трансатлантичний переліт та проживання; для керівників з малими дітьми; для відвідувачів з обмеженими можливостями; або інтровертні типи, які залякуються мережею. Не кажучи вже про екологічні переваги відсутності польотів та усунення непотрібних відходів.

Вони також набагато ефективніші: делегати можуть набирати та виходити, коли і коли це зручно. вони могли переглянути 90 хвилин контенту, зробити перерву, виконати якусь роботу чи допомогти в домашньому навчанні, а потім увійти в систему і потрапити на виставковий майданчик. Вони можуть зареєструватися лише на основну доповідь або 30-хвилинну сеанс роботи в мережі, і ніхто не помічає вашої відсутності.

Це створює проблеми для організаторів, щоб тримати учасників залученими. Але знову ж таки, це може виявитися позитивним для майбутнього шаблону подій, оскільки змусить організаторів бути винахідливими та креативними. Наприклад, у SaaStock ми проводимо мозкові штурми, такі як опитування аудиторії, де розмістити запитання та відповіді, короткі вікторини та робочі листи.

Ви також можете отримати динаміки вищого калібру, тому що тепер, коли їм доведеться відмовитись лише на годину чи дві свого часу, організатори мають більше шансів намалювати рок-зірки. Ми вважаємо, що SaaStock Remote – це приклад. Це наш найкращий склад на сьогоднішній день, включаючи Девіда Хейнмейра Ханссона, творця Ruby on the Rails та Білла Макайтіса, колишнього директора з питань управління Slack.

Раніше я скептично ставився до онлайн-конференцій. Але зараз я організовую одну для 3000+ учасників. Я бачу величезний потенційний шлях за межі цієї кризи.

Я впевнений, що навіть коли ми повернемось до наших підписів у 2021 році, SaaStock, який наша спільнота знає і любить, матиме нові цифрові можливості, про які ми не думали б інакше. Ми застосуємо гібридний підхід та проведемо он-лайн та особисті конференції, на яких буде обрано найкращі риси обох. Я передбачаю, що вся індустрія подій піде цим шляхом.

Як галузь нам потрібно було розтруситись і оцифрувати. Шкода, що прийняла глобальну пандемію, щоб зателефонувати нам.

Зареєструйте свій інтерес до SaaStock Remote тут.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/rise-online-conferencing-change-events-industry-forever-theuma/.

Alexander Theuma люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: