Мій перший день на посаді генерального директора Hearsay Systems

Сьогодні для мене хвилюючий і дуже принизливий день. Після п’яти місяців роботи на посаді керівника Hearsay (усі віртуальні) та тісного співпраці з Кларою Ши, співзасновницею та генеральним директором Hearsay Systems та Радою директорів Hearsay, я маю честь взяти на себе керівництво Клари як нового генерального директора Hearsay і продовжувати партнер з Кларою на посаді виконавчого голови Hearsay.

Клара та Стів Гарріті заснували Hearsay 11 років тому, переконавшись, що професія управління продажами та взаємовідносинами перетвориться на соціальну графіку, що створюється у Facebook – принципово порушуючи спосіб покупки покупців, кому вони довіряють і як вони хочуть залишитися на звязку. За цю десятилітню подорож Клара та команда Hearsay створили нову категорію соціальних продажів, розширили свою діяльність на інші ключові цифрові канали та розробили стратегію платформи для кращого узгодження з результатами залучення клієнтів. Hearsay також зосередився на секторах управління багатством та страхування та проблемах забезпечення цифрових комунікацій останньої милі у масштабованій відповідній формі. Понад 170 000 радників та найпрестижніших компаній з надання фінансових послуг прийняли це бачення.

Багато членів команди Hearsay (Кріс Ендрю, керівник відділу продуктів і співробітник №1; Піт Годбоул, фінансовий директор; Роберт МакКлой, технічний директор) та члени правління (Френк Дефеше, Джон Сакода, Брайан Шрайер) відіграли важливу роль у цій подорожі та розглядали довгий погляд на будівництво компанії. Я вдячний за їх підтримку та поради протягом мого короткого перебування на посаді та підтримку та терпіння, які я отримав від усієї команди Hearsay, допомагаючи мені на борту у віртуальному світі.

Членам нашої команди, клієнтам та партнерам, коли ми разом розпочинаємо цей новий етап нашої подорожі, я хотів поділитися з вами якоюсь своєю історією, чому я прийшов сюди та чим я раді займатися.

Мій перший день на посаді генерального директора Hearsay Systems

Ми з Кларою минулого тижня, відповідно соціально дистанційовані [Фото Раду Ранга]

Моя історія

Я виріс у Сіетлі, Вашингтон, був одруженим 26 років і маємо двох дорослих дітей. Я почав працювати інженером з університету Вашингтона, працюючи на нафтопереробному заводі в районі Бей. Я пробився до програмного забезпечення і мав благословення працювати з багатьма великими технологічними компаніями (Oracle, SAP, PeopleSoft, Taleo), керівниками та колегами з багатьох функцій, проектів та зусиль із трансформації. Моя нова, улюблена здатність / сила – це знання, отримані мною завдяки перемогам та поразкам, пов’язаним із спробами масштабування бізнесу, інкубацією нових ідей чи стимулом для гуртових змін. Я сподіваюся повністю використати цю можливість у своїй новій ролі.

Є дві прості аксіоми лідерства, які я намагаюся відстоювати. По-перше, кожен є лідером. Деякі найефективніші люди будь-якої компанії не мають прямих звітів. Вони збирають послідовників завдяки своїй енергії, ентузіазму, кмітливості (еквалайзер і рівень інтелекту), а також організаторським навичкам і переконанням. Нам потрібно створити середовище, куди може вести кожен.

По-друге, за 25 років я зрозумів, що підзвітність та прямий діалог пронизують команди-переможці. Якби я міг побажати двох речей в будь-якій організації, то це була б сильна культура підзвітності / «володіння нею» і відвертий, відкритий діалог на важкі, незручні теми – це єдиний спосіб повністю вирівнятися, побудувати довіру і дозволити найкращі ідеї перемагають. Клара та команда керівників Hearsay поділяють цю точку зору.

Що мене привернуло до Hearsay

Існували три основні драйвери, які зробили приєднання до Hearsay простим вибором.

1 Вагомі ринкові можливості: починається з неперевершеного списку клієнтів. За 25 років роботи у корпоративному програмному забезпеченні я рідко бачив таку якість та кількість взаємовідносин із клієнтами, які вважають нас справжніми партнерами та надійними радниками, які допоможуть їм у їх цифровій трансформації. Слухи також є рідкісним продуктом, який є і вітаміном, і знеболюючим засобом, про що Клара розповідає у своєму подкасті “Майстри масштабу” з Рід Хоффманом. Багато клієнтів починають з нашої платформи відповідності (знеболююче), але потім вона перетворюється з цього на оптову трансформацію, щоб забезпечити сучасний досвід клієнтів (вітамін). Найголовніше, останнє десятиліття цифрової трансформації стосувалося автоматизації та самообслуговування. Підтверджене пандемією, наступне десятиліття стосується справжнього залучення в масштабі – категорія, яку створив Херсі, і сприятиме наступній главі зростання.

2 Спільні цінності: Цінні показники Hearsay залишаються по суті незмінними з моменту заснування компанії – Customer Focus, Kaizen та Get-the-Right-Stuff-Done (GRSD). Для мене «Фокус на клієнта» – це великі та малі речі. Вам потрібно правильно отримати дрібні речі, щоб заробити право робити великі речі (будьте довіреним радником). Протягом своєї кар’єри я мав багато ролей, починаючи від керівництва злиттями та поглинаннями в Taleo до генерального директора компанії Certent. Для мене кожна з них мала можливість розвивати мислення і постійно вчитися, вдосконалюватися та розвивати або застосовувати на практиці особистий підхід Кайдзен. Кайдзен на рівні компанії та Кайдзен на індивідуальному рівні – це вбивча комбінація. До Hearsay ми з дружиною ризикували, запускаючи новий стартап. Я дуже швидко дізнався, що жодне середовище не вимагає GRSD більше, ніж компанія на ранніх стадіях. Щодня вам потрібно бути нещадним у тому, як ви витрачаєте свій час і долари. Нам довелося приймати кілька дуже складних рішень, коли нам не вистачало коштів і нам пощастило знайти стратегічного покупця, який би виконав наше бачення. GRSD має нове значення та мету, враховуючи цей досвід.

3 Можливість мати вплив: Коли я познайомився з Hearsay та зрозумів виклики та можливості, з якими він стикається, я зрозумів, що це чудово відповідає моєму різноманітному набору досвіду. Що ще важливіше, було натхненно спостерігати, як наші клієнти залежали від Hearsay, щоб заспокоїти та направити своїх клієнтів під час пандемії – що, у свою чергу, дало нашій команді новий рівень мети та суєти.

Що ми будемо робити вперед

Пандемія лише прискорила наш наступний етап зростання, оскільки платформа залучення Hearsay зараз є критично важливою для продавців відносин, які більше не можуть зустрітися з клієнтами віч-на-віч. Від соціальних сайтів та сайтів до взаємозв’язку та дій прискорюється використання платформи Hearsay, нові угоди та розширення клієнтів. Наш бізнес перевершує очікування майже за всіма показниками.

Отримуючи цей імпульс, є декілька конкретних дій, якими я буду працювати з нашою командою для підвищення ефективності до 2021 року та втілення нашого бачення в реальність. Перш за все, нам потрібно заповнити всі ключові існуючі та нові ролі в організації. Нам потрібен відповідний талант, щоб реалізувати наші амбіційні продажі та плани продуктів. По-друге, нам потрібно реалізувати цілеспрямований набір ініціатив, щоб допомогти досягти результатів для споживачів. Чудовим прикладом є перехід на наше нове, сучасне рішення для звітування. По-третє, протягом наступних кількох кварталів ми почнемо нові інтеграції, які допоможуть нашим клієнтам розкрити цінність своїх CRM, автоматизації маркетингу та інвестицій в основні системи.

У всьому, що ми робимо, нам слід продовжувати керувати та співпрацювати зі смиренням та метою.

Майк

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/my-first-day-ceo-hearsay-systems-michael-boese/.

Michael Boese люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: