Наступна зупинка на моєму навчальному шляху: Udemy

Це важко описати, але іноді ви просто знаєте, що знайшли саме те місце, яке вам підходить. Якщо нам пощастило, у більшості з нас це відчуття є принаймні кілька разів у житті. Сьогодні, коли оголошується моє призначення до ради директорів в Udemy, я не можу не думати, що це один із таких моментів.

Udemy, найбільший світовий ринок навчання, був створений для таких учнів, як я. Я завжди рухався в своєму темпі. Я навчаюсь само собою. Тож у дитинстві, коли мати записала мене до маленької приватної школи, це не дуже підходило. Моя наступна школа пропонувала навчальну програму під керівництвом дітей, що набагато більше моєї швидкості. До п’ятого класу я читав 12-класний рівень. Тим часом вдома я розбирав і збирав що-небудь із коліс або з пропущеною через нього електрикою. Я також розірвав кожен набір хімії, до якого міг потрапити. Я будував пандуси, проектував вражаючі форти та досягав успіхів у спорті. Що, якби я мав доступ до курсів, які дозволяли мені стежити за своєю цікавістю, розвиваючи навички реального життя?

Я навчився, бо не бачив іншого способу пізнати речі, які мене цікавили. У дитинстві я не усвідомлював, що те, що, на мою думку, було цікавим, – це також основи науки. І хоча я в захваті від самовпевненого, вільного від духу підходу до навчання, тепер я усвідомлюю, що кожен, хто навчається, може процвітати в середовищі, яке поєднує їх природну допитливість цікавими курсовими роботами, які допомагають їм розвивати свої вміння та базу знань. Це те, що я люблю в Udemy.

Існує щось таке розширення можливостей, коли ви виявляєте, що можете навчитися чому завгодно. До 14 років я читав усіх філософів, включаючи “Волю до влади” Фрідріха Ніцше, і розмірковував про екзистенціалізм. У мене був ненаситний апетит до навчання, і я вже мав ознаки природного лідерства та підприємницьких навичок. Але нічого з цього не культивували і не визнавали в моїй середній школі. Сьогодні завдяки Udemy така молода людина, як я, може знайти доступні, відповідні та складні курси, які викладають викладачі світового класу. Звичайно, ці заняття можуть відповідати традиційним курсовим роботам, але вони також можуть виходити за межі цієї сфери.

Я поділяю ці віньєтки своєї освітньої подорожі, оскільки існує величезна різниця між навчанням та інституціоналізованою освітою. Історично склалося так, що такі люди, як я, чорношкірі американці, не мали чудового досвіду з традиційною системою освіти. Протягом століть ми були повністю виключені; насправді, для чорношкірих людей було навіть грамотно протизаконно. І незважаючи на це, мої люди стали одними з найкращих письменників, мислителів та діячів в історії Америки. За необхідністю ми мусили бути самоучками. Я маю честь спиратися на цю спадщину.

Я пережив традиційну освіту K-12 і процвітав у коледжі та за його межами, здобував ступінь у великих школах і перейшов у свою кар’єру. Я заснував або був співзасновником шести компаній та некомерційних організацій, які масштабувались; Я продав свій технологічний стартап; Я активний інвестор, і досі йду.

Протягом своєї кар’єри я завжди був зацікавлений допомогти людям отримати доступ до вмісту та інструкцій, необхідних для досягнення своїх цілей. Я захоплююсь демістифікацією навичок, необхідних для абсолютно будь-чого.

Мене завжди надихала сила навчання. На початку це було навчання учнів початкової школи, щоб допомогти їм засвоїти основи, або навчання учнів комп’ютерних навичок середніх шкіл, щоб вони могли отримати роботу після школи. Пізніше я підготував і влаштував понад 11 000 жінок із Сан-Франциско та колишніх кримінальних злочинців на заробітну плату. У правлінні компанії UNIFORM ми навчали жінок працювати та керувати швейним кооперативом та побудували школи для своїх дітей у Ліберії. Зовсім нещодавно я заснував перший в Інтернеті громадський коледж штату Каліфорнія, щоб допомогти більш ніж десяти мільйонам незайнятих каліфорнійців освоїти нові навички роботи.

Для мене існує чітка лінія. Я люблю вчитися, і люблю створювати доступ для інших, щоб вони могли вчитися та реалізовувати весь свій потенціал. Ви можете собі уявити, як я в захваті від того, що моя робота зараз привела мене до приголомшливого досвіду консультування найкращої компанії в навчальному просторі: Udemy!

Удемі відстоює того, хто навчається. Будь-яка особа чи організація може знайти відповідного інструктора-експерта на платформі, який допоможе їм отримати необхідні навички саме тоді, коли вони їм потрібні, щоб залишатися вперед у цьому швидко мінливому світі.

Удемі також надає викладачам можливість ділитися своїми знаннями безпосередньо та одночасно заробляти на життя. Ми зі своїми дорослими дітьми насолоджуємось різноманітними курсами Udemy.

Ми можемо зробити набагато більше, щоб зробити освіту, засновану на навичках, доступнішою для кожного. Udemy – така компанія, про яку я мріяв існувати. Я не міг би бути щасливішим приєднатися до ради директорів Udemy та внести свій внесок у їх місію покращення життя шляхом навчання!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/next-stop-my-learning-journey-udemy-heather-hiles/.

Heather Hiles люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: