Приєднайся до нас! Влаштування місця та голос: значення жінок-інженерів за столом засідань

Консультативний комітет “Жінки в техніці” (WEAC) Товариства професійних інженерів Онтаріо (OSPE) запрошує вас відвідати осінній форум WEAC у суботу 28 листопада в Інженерній школі Лассо, Йоркський університет:

Влаштування місця та голос: значення жінок-інженерів за столом засідань

У 2011 році Канада посіла 9 місце серед основних промислово розвинених країн за рівнем представництва жінок у правліннях. Ви зацікавлені в приєднанні до корпоративної чи некомерційної ради? Не знаєте, в чому справа? Хочете дізнатись більше? Хочете розширити свою мережу? Ласондська інженерна школа при Університеті Йорка відкрила свої двері у новій будівлі, де разом із OSPE проходитимуть різноманітні інформативні, досвідчені спікери, щоб поділитися своїми знаннями протягом цілоденної конференції, яка вивчає, як жінки-інженери можуть забезпечити, щоб їхні голоси були почуті у корпоративному світі.

Форум включає ранок відомих доповідачів, спікер-ланч Почесна Трейсі Мак-Чарльз – міністр, відповідальний за жіночі питання, та міністр у справах дітей та молоді, Морін Дженсен – виконавчий директор та керівник управління комісії з цінних паперів Онтаріо, а також південна група жінок-інженерів. Знижка при реєстрації для членів OSPE та студентів

Деталі та реєстрація: http://www.ospe.on.ca/events/event_details.asp?id=676143&group

Морін Дженсен, 57 років, OSC

Як виконавчий директор Комісії з цінних паперів Онтаріо, Дженсон, колишній геолог і дочка інженера Falconbridge, є людиною, яку найбільше бояться на Бей-стріт. Цього року ОСК порушив справи проти Яна Телфера, голови масивної гірничодобувної фірми Goldcorp, який погодився заплатити 200 000 доларів США, і (у категорії краще пізно, ніж ніколи) проти Пітера Аткінсона, Джона Бултбі та Конрада Блека, з приводу передбачуваних неправомірних дій як директорів Hollinger Inc. Її найважливішим завданням є суперечлива пропозиція, яка вимагає від великих компаній, що торгують публічно, звітувати про гендерний склад своїх прав – відповідь на той факт, що 43 відсотки корпоративних прав у країні не мають жінок директорів. Її політика “дотримуйся чи пояснюй” подібна до існуючої настанови OSC щодо найму незалежних членів правління – політики, яку більшість корпорацій добровільно дотримуються. Зміни ігор: У жовтні Пенсійний план вчителів Онтаріо не лише підтримав гендерну пропозицію Дженсена, але і підвищив очікуваність, вимагаючи, щоб ОСК вимагала від державних компаній мати принаймні трьох жінок-членів правління або осіб, яких потрібно виключити з біржі.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/getting-seat-having-voice-importance-women-engineers-spink-p-eng-/.

Marilyn Spink, P.Eng. люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: