Чому важливо своєчасно реагувати на запити

Вести машинобудівний бізнес може бути важко. Перевірка працездатності машини, складання інвентарю, організація аукціонів, маркетинг, ціноутворення та оцінки … список можна продовжувати. Однак усі ці зусилля, спрямовані на створення вашого бренду та товарних запасів, іноді можуть піти марно, якщо ви не успішно відстежуєте запити потенційних покупців.

Зрештою, розміщення своїх машин в Інтернеті – це те саме, що наявність віртуального кіоску чи магазину. Ви не відкривали магазин, не виставляли всі машини на виставку і не продавали, аби просто проігнорувати когось, хто зайшов і задав питання про ціну або технічні характеристики.

Ми зібрали кілька основних порад та підказок, щоб максимально витратити свій час та зробити ваші онлайн-списки дещо простішими в управлінні.

Створіть рутину

Якщо ви занадто довго залишаєте ці клієнти без нагляду, ви ризикуєте зацікавленому покупцеві шукати в іншому місці подібний товар. Зазвичай користувач очікує відповіді протягом 24-48 годин після надсилання запиту.

Ось чому ми рекомендуємо щодня планувати певні часові рамки, щоб перевіряти електронні листи та відповідати на будь-які термінові запити. Це не обов’язково займе весь ваш тиждень – почніть із того, що відкладете лише 20 хвилин на початок чи кінець дня, щоб не відставати.

2 Створіть шаблони відповідей

Ви розчаровані, бо відчуваєте, що постійно відповідаєте на одні й ті самі запитання? Чи можете ви знизити ціну? Чи можете ви дати мені більше інформації про характеристики? Ви доставляєте в XYZ?

Це набагато швидший метод для створення деяких шаблонів відповідей, які можна вирізати та вставити у відповіді. Таким чином, ви витрачаєте час лише на те, щоб персоналізувати кожне повідомлення, а не переписувати все повідомлення знову і знову.

Крім того, варто подумати, якщо ви постійно отримуєте однакові повідомлення про стан або технічні характеристики машини, це може заощадити ваш час, щоб завантажити детальну інформацію або кращі фотографії. Це підвищує якість ваших потенційних клієнтів. Якщо ви цього ще не зробили, перегляньте наші поради щодо того, як зробити чудову фотографію машини.

3 Залишайтеся мотивованими: кожна відповідь відображається на вашому бренді / магазині

Легко забути та відхилити кілька листів, якщо ви бідні часом і не надто думаєте про це. Але це недалекоглядно і може призвести до того, що ви пропустите розпродаж.

Але справа не лише в одному продажі, який ви могли пропустити. Спробуйте подумати про загальну картину: ваш бренд / магазин / аукціон невід’ємно пов’язаний з вашими списками, а погане обслуговування клієнтів погано відображається на будь-якому бізнесі.

Залишення потенційних потенційних клієнтів, які чекають без відповіді, не призведе до прихильності вашого бренду – насправді, це те, що зазвичай відображається дуже погано, і відбиває повторювані справи.

Звичайно, Інтернет наповнений «вибором жебраків», які надсилають смішні прохання, і це може викликати демотивацію у продавців. Якщо ви ніколи не чули про те, щоб обирати жебраків, вирушайте до цього субреддиту для нахабного сміху.

Ніхто не каже, що ви повинні розважати цих тролів або їхні божевільні прохання, однак це добре загальне правило, щоб рухатися по дорозі і прагнути своєчасних, ввічливих і корисних відповідей.

Таке хороше обслуговування клієнтів матиме позитивний вплив на кожного користувача, з яким ви контактуєте, а отже, позитивно вплине на імідж вашого бренду в Інтернеті. Це справедливо для кожної галузі, і продаж техніки не є винятком.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-its-important-respond-requests-timely-fashion-heico-koch/.

Heico Koch люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: