Як зміниться четверта промислова революція, як ми управляємо

Співавторство з Хізер Келехер

Четверта промислова революція – це новий звір: вона прогресує швидшими та агресивнішими темпами, ніж будь-яка з попередніх трьох революцій. Ця революція характеризується океанами великих даних, зростанням автономних машин і робототехніки, штучним інтелектом, нанотехнологіями, розподіленою книгою та Інтернетом речей.

Які проблеми та можливості додає технологічний прогрес для уряду?

Сама швидкість інновацій та швидке впровадження нових технологій штовхає традиційний уряд до меж: сучасні уряди повинні бути більш керованими даними, орієнтованими на людей та спритними, ніж будь-коли раніше. Але що означає спритність з точки зору управління?

Спритність дозволяє урядам створювати законодавство та політику, що стосуються нововведень 4IR. Спритність вимагає від урядів «розуму в майбутньому», доречності та ініціативності.

Світовий економічний форум визначає вісім частин інструментарію для управління гнучким управлінням:

Уряди повинні стати спритними, щоб не відставати від четвертої промислової революції та нею скористатися. Зміни, які неминуче принесуть 4IR, вимагатимуть нових рішень щодо зайнятості, швидшого формування політики та безпрецедентної здатності заохочувати та використовувати переваги інновацій.

Ті уряди, які відкривають свої кордони для бізнесу в нашому дедалі більш глобалізованому світі, ті уряди, які користуються перевагами нових технологій, таких як блокчейн, ті уряди, які дають громадянам право голосу в розповіді про зміни та політику – це ті уряди, які будуть процвітати в 4IR. Крім того, гнучке управління необхідне для того, щоб люди не посідали друге місце по прогресу: системи – із застосуванням нових технологій – для заохочення залучення громадян, запровадження гарантій даних, розробки відповідальної політики захисту громадян, а також для моніторингу соціальних змін та вразливих груп населення має вирішальне значення. В епоху, коли технологія політизується, регулювання та не відстаючи від технологічної еволюції позиціонує уряди для вирішення змін, які приносять нові технології.

Отже, що може зробити уряд, щоб стати рухливим кроком за кроком?

Побудуйте інфраструктуру, керовану даними

Першим перехрестям, яке, напевно, дійде уряд, є перехрестя між великими даними та спритністю. Маючи в своєму розпорядженні величезну кількість даних про громадян та муніципалітети, уряди можуть впливати на дані.

На нашому засіданні Всесвітнього економічного форуму міських лідерів цього року в Тяньцзіні Локеш Нара поділився кількома прикладами демократизації даних в Андхра-Прадеш, восьмому за величиною штаті Індії. Як міністр з питань інформаційних технологій, Панчаяті Радж та розвитку сільських районів штату Андхра-Прадеш, Локеш працював над створенням інформаційної панелі для відстеження танкерів з водою та мінімізації витоків води, перемістив вуличне освітлення в мережі Інтернет для полегшення моніторингу та запустив e-Pragati – платформу відкривати дані для громадян, покращувати конфіденційність даних, надавати державні послуги в цифровому вигляді та залучати громадян до Інтернету. Ініціативи Локеша є багатогранними, втягуючи багато інструментів у нашій коробці. Вони не тільки сприяють інноваціям, але й надають громадянам пряме представництво в управлінні, заохочують публічно-приватний обмін даними та використовують технології для сприяння спритності.

Ще один приклад, близький і дорогий для нас у Cisco, – це ініціатива міста Лас-Вегас створити та розширити цифрове та розумне місто. Лас-Вегас має на меті стати повноцінним розумним містом до 2025 року. Використовуючи платформу Cinetic for Cities та партнерські рішення, Лас-Вегас використовує дані, щоб скоротити час холостого ходу на світлофорах, підвищити безпеку пішоходів, підвищити ефективність збирання відходів та попередити команди з технічного обслуговування про проблеми в місто. А ще краще – міська платформа Open Data звільняє дані для громадян для розробки рішень Smart Cities. Ці дані не тільки роблять Лас-Вегас безпечнішим містом як для громадян, так і для туристів, але вони також максимізують продуктивність праці та збільшують інновації. Лас-Вегас – ще один приклад, який оптимізує Agility Toolbox: вони наголошують на розумному використанні даних, використовують технології для заохочення залучення громадян та підприємництва, а також приймають інноваційні перспективи.

Інвестуйте в agile regulation

На перетині штучного інтелекту та великих даних стоять автономні транспортні засоби. Уряди усього світу змагаються проти швидко розвиваються технологій, щоб розшифрувати, як регулювати цей новий сектор. У майбутньому мобільності, де комп’ютерна логіка та алгоритми можуть замінити прийняття рішень людиною в дорозі, а автомобілі будуть щодня взаємодіяти з автомобілями, якими керує людина. розвиватися поряд із технологією?

Сінгапур використовує два інструменти, згадані в нашому наборі інструментів Agility: регуляторні пісочниці та політичні лабораторії. Завдяки Закону про дорожній рух Сінгапур створив п’ятирічну регуляторну пісочницю для автономних випробувань та випробувань транспортних засобів на громадських дорогах. Нормативна база буде гнучко впроваджена для вирішення проблем, коли вони виникають. Стартап MIT nuTonomy є новатором таксі без водіїв у Сінгапурі: їх обгрунтування для запуску – підтримка уряду та інноваційне середовище. Подібним чином, Нідерланди – звана країною, яка є найбільш автономною для автомобілів – створила розвивається законодавчу інфраструктуру (“Закон, що регулює експериментальне використання самокерованих транспортних засобів”) для управління експериментами з автоматизації та прокладання шляху до випробувань та ринку.

Закриваючі думки

“Нехай ваш вибір відображає ваші сподівання, а не ваші страхи”.

= Нельсон Мандела

Поки ми стикаємось і будуємо цей новий світ, перед нами також стоїть вибір. Чи будемо ми боятися того, що ще попереду, і змін, які це принесе? Або ми будемо сподіватися – сподіватися, що ми можемо створити кращий світ, сподіватися, що ми зможемо прийняти інновації, і сподіватися, що зможемо побудувати більш спритне майбутнє? Ми стоїмо в ключовий момент, момент, коли ми можемо формувати та керувати нашими системами управління та зосереджувати їх на можливостях та ефективності. Тож – давайте обиратимемо надію, будемо новаторами, маримо великими і сприятиме спритності.

Спочатку опубліковано в блозі Cisco

Ми хотіли б почути ваші думки! як ви думаєте, що означає четверта промислова революція для уряду, яким ми його знаємо?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-fourth-industrial-revolution-change-we-govern-arvind-satyam/.

Arvind Satyam люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: