Як користувацький досвід виграє від графіків знань

Нещодавно відкрилася мережа магазинів під назвою «Сучасне життя». Настільки ж «сучасною», як ця компанія, вона все ще використовує дуже просту базу даних, яка зберігає весь товарний запас у таблиці з простими кодами товарів і мало контекстуальної інформації. Незважаючи на те, що компанія почала збагачувати каталог товарів, щоб допомогти клієнтам приймати кращі рішення, вона також додала атрибути та відповідні зображення на додаток до кодів товарів. Тепер це допоможе клієнтам краще шукати та візуалізувати товарний запас, але людям все ще важко уявити, як змістовно поєднувати різні товари.

Для кращого розуміння та «розмови» мови та способу мислення покупців торгова мережа надаватиме згодом динамічно генеровані зображення у своєму каталозі, щоб продемонструвати, як певні товари можна поєднувати між собою. Наприклад, якщо клієнт шукає допоміжний стіл, роздрібний продавець меблів тепер може відображати різні типи допоміжних столиків зі свого інвентаря, і перш за все, можливі комбінації, до яких вони могли б підійти. За допомогою відповідних метаданих тепер можна також обробити контекст, що допоміжний стіл можна розміщувати лише у вітальні або спальні з певними світильниками, але не на кухні тощо. Ця контекстна інформація та отримані комбінаторні можливості тепер допомагають замовникам приймати найкращі можливі рішення.

Графіки знань можуть дати вам подібну картину з усіма даними, які ви зараз маєте, і автоматично створити стосунки, про які ви навіть не знали. Замість пошуку відповідей лише в одному силосі даних, точки даних у вашому інвентарі автоматично зв’язуються, щоб надати вам швидку та точну інформацію. Іншим важливим аспектом є те, що графіки знань здатні виключати суперечливі та нелогічні результати за допомогою заздалегідь визначених правил, що допомагає уникнути помилкових спрацьовувань.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-user-experience-benefits-from-knowledge-graphs-andreas-blumauer/.

Andreas Blumauer люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: