IoT та інші системи управління та вплив проблем живлення

Я живу в новому будинку (2015 р.) У Північній Вірджинії, де постійно відключається електроенергія, і ми майже щодня страждаємо від подій низької напруги. Мій будинок сильно автоматизований, і з кожною подією низької напруги ми повинні або переналаштувати, або підключити кожен пристрій, щоб змусити їх знову працювати. Навіть мій холодильник перестає робити лід при кожному випадку низької напруги. Я зв’язався з енергетичною компанією, яка встановила пристрій контролю у мене вдома. Через місяць енергетична компанія сказала – так, ми страждаємо від подій низької напруги, але вони нічого не можуть з цим зробити. Вони передали звіт про мій дім на розгляд Інституту досліджень електроенергетики (EPRI). EPRI сказав, що я не можу поділитися своїми висновками, але можу поділитися тим, що вони сказали в своєму електронному листі до мене. Ось їх електронна пошта;

“Прошу вибачення за затримку з відповіддю. Політика EPRI полягає в тому, що сам документ призначений лише для спонсорів бази знань EPRI PQ (вони за це заплатили). Отже, EPRI вважає за краще, щоб документ не передавався.

Ми працюємо з промисловими замовниками, постійно вирішуючи цю проблему – починаючи з 1990-х років. Коли силова електроніка з’явилася в промислових органах управління (що покращило їх багато в чому іншому), процеси, які могли реагувати на звичайні події розподілу ледь-ледь хлипом, раптово припинились.

Короткі провисання напруги трапляються внаслідок погоди, тварин, дерев та інших випадкових випадків, що трапляються де завгодно на надземній електророзподільній системі – від великих веж до встановлених на стовпі трансформаторів на вулиці. Ці події відбудуться незалежно від того, що ще можна зробити. І всі в цьому плані в одному човні.

Я думаю, що найкращою відповіддю на даний момент для цієї конкретної проблеми може бути використання невеликих блоків ДБЖ (подвійного перетворення) на кожній схемі, що постачає біти та деталі IoT. Великий міг би забезпечити всі пристрої IoT, але вимагав належного розміру разом із повторним підключенням проводів та маркування (і дисципліною, щоб нічого іншого не підключати до цієї схеми). І в обох випадках обслуговування акумулятора було б важливим. Проте жоден випадок не може бути недорогим.

Отже, питання (як для промислових людей, так і для всіх нас) зводиться до того, чи біль проблеми є гіршою, ніж біль у вирішенні проблеми!

Зрештою, виробники повинні забезпечити, щоб їх обладнання відповідало недавньому стандарту IEEE 1668, що стосується розумної стійкості до перепаду напруги. Як тільки достатня кількість споживачів вимагає стійкості до перепадів напруги в своїх пристроях, виробники повинні слідувати. Але пристрої можуть коштувати дорожче … “

Суть вищезазначеного полягає в тому, що IoT та автоматизовані системи управління (ACS) страждають на однакові проблеми – і вони схильні до подій низької напруги. Ці низьковольтні події могли б також зробити їх сприйнятливими до кібер-подій – що може бути дуже проблематичним для діяльності з підтримки САУ. Це те, що потрібно вирішити Конгресу.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/iot-other-control-systems-impact-power-problems-sam-arwood/.

Sam Arwood люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: