Дані про погоду, що забезпечують трансформацію водного господарства

Команда Meteomatics святкує наш 2-річний ювілей як постачальника метеорологічних даних одному з найбільш інноваційних та перспективних підприємств водопостачання у Великій Британії. Оскільки ми залучаємо нових клієнтів водної галузі, ми вважали, що буде цікаво поділитися, чому ми такі раді працювати в цій ключовій галузі.

По-перше, вода має значення

«Любіть кожну краплю» – це ключове та вирішальне повідомлення для нашого майбутнього. «Метеоматика» – це спеціалізований бізнес, що займається даними про погоду, має талановитих фізиків, математику та NWP (чисельне прогнозування погоди) та ІТ-фахівців. Саме таких експертів, яких ви очікували. Ми «отримуємо» важливість та величезні виклики зміни клімату.

Ми розуміємо, як змінюються моделі погоди, як окремі погодні ситуації стають дедалі екстремальнішими, і як вода, а також управління нею в найближчі роки стане величезною проблемою для всієї планети.

Чому ми дбаємо тут, у Великобританії? Я маю на увазі, давай, на вулиці іде дощ, який заповнить водойми, тож наша «зелена і приємна земля просто чудова, звичайно? Ну ні.

Звіт про адаптацію кліматичних змін Anglian Water до 2020 року є кристально чистим. У своєму передмові генеральний директор Англіана Пітер Сімпсон написав: «Звичайно, зміна клімату для нас не є новим занепокоєнням. Разом із швидким зростанням населення в нашому регіоні це є найгострішим викликом для Англійської води. Адаптація до нього як для забезпечення стійких запасів для людей, яким ми служимо, так і для захисту та покращення навколишнього середовища, займає центральне місце в нашому бізнесі протягом багатьох років.

Пітер продовжує ділитися найбільш розумними цілями, „добре пристосувавшись до кліматичних змін, ми зможемо досягти амбіційних цілей, які ми поставили, і виконати зобов’язання, які ми взяли перед нашими клієнтами, таким чином, щоб рахунки залишалися доступними”.

Подібним чином, чудова публікація відеоролика Northumbrian Water Group сьогодні на LinkedIn висвітлює ті самі зростаючі проблеми, пов’язані зі зміною клімату.

Отже, я хотів би вивчити деякі виклики, і як, і де, і де Meteomatics надає розуміння цій справі, як наші високоякісні, точні метеорологічні дані та потужна, але проста, доставка даних через API (Інтерфейс програмування програм) означає, що вся вода компанії у Великобританії та в усьому світі можуть “добре адаптуватися до кліматичних змін”.

Больові точки

Як регульований ринок, відмова компаній, що працюють у сфері водопостачання, “діяти за згодою” означає, що регулятор може, і робить це, накладати значні штрафи за операційні збої та відсутність цілей забруднення та витоків. Постійне невиконання узгоджених цілей та майбутніх планів, що містять великі амбіції без чіткого шляху до постачання, також може безпосередньо вплинути на «врегулювання», досягнуте водними компаніями з точки зору їх багаторічних моделей фінансування.

Що може спричинити цю відмову працювати за згодою або призвести до недійсних бізнес-планів? Простіше кажучи, масивна інфраструктура, необхідна для надання послуг з водовідведення та чистої води постійно зростаючому населенню, яке використовується для якісного безпечного постачання води буквально з-під крана, а також для безпечного видалення та переробки побутових та промислових стічних вод, є величезним і складним і дорого будувати та обслуговувати. Це також найбільш погіршена погода інфраструктура.

Для інформування існуючої диспетчерської, управлінських, експлуатаційних, планувальних та реагувальних систем водні компанії, отже, потребують найбільш чіткого погляду на те, що було, яка ситуація зараз, і що буде відбуватися в подальшому для моделювання, планування, угоди після та екстремальних погодних явищ та прояснення.

Створення значущих системних моделей або моделей впливу вимагає, щоб компанії з водопостачання фіксували та моделювали сценарії на основі їх величезного внутрішнього експлуатаційного досвіду та досвіду, а також мали системи, які можуть використовувати технології AI (Штучний інтелект) та ML (Машинне навчання).

Моделювання минулих подій для прогнозування майбутніх наслідків

Для годівлі цих моделей потрібен доступ до послідовних наборів даних про погоду для конкретних місць, груп місцезнаходжень або цілих регіонів, які тягнуться на багато років тому, щоб забезпечити значущу „підготовку” та тестування моделі.

Після навчання ці моделі можуть вступити в дію, працюючи поряд із існуючими системами або замінюючи їх, а кваліфікованій робочій силі краще застосовувати свої знання та досвід.

Прогнозування ймовірних наслідків та попереджувальне обслуговування, захист тощо

Існуючі системи, часто засновані на пороговій трансгресії, вимагають простої інтеграції з найвищою якістю даних із найкращою роздільною здатністю. Калібровані погодні та гідрологічні дані, тобто прогнозовані дані, виправлені на основі спостережень чи правди на землі, дають підвищений рівень довіри до погодних явищ та їх масштабів.

Крім того, можливість простої інтеграції даних телеметрії з обладнання в таких системах, як датчики витрати, дані насосів та існуючі метеостанції з прогнозованими даними, дозволяє проводити попереджувальне обслуговування перед основними подіями.

Управління погодними подіями в міру їх розвитку

Для цього потрібен доступ до послідовних, але динамічних джерел даних про погоду та гідрологічні дані, які постійно оновлюються в режимі реального часу і здатні забезпечувати точну ситуаційну обізнаність як візуально на системах картографування та мобільних дисплеїв, так і програмно пов’язувати з операційними системами, службами та попередженнями.

Знання того, коли використовувати додаткові ресурси та інфраструктуру, а коли відмовлятись від ресурсів, може допомогти захистити громадян та їхнє майно та критичну інфраструктуру ефективним, безпечним та економічним способом.

Аналіз сезонних та кліматичних змін для планування та адаптації

Моделювання та можливість належного планування сезонних тенденцій та довгострокової адаптації до клімату вимагає доступу до погодних даних (сезонних) та кліматичних даних. Незважаючи на те, що сезонні дані вже доступні від Meteomatics, це давня мета – поглинути дані про кліматичні часові шкали та доставити ці дані, відкалібровані та так само просто, як і дані погоди в даний час.

Ми працюємо над доступом до цих кліматичних даних, оскільки твердо впевнені, що простий доступ до кліматичних даних у придатних форматах дуже відповідає суспільним інтересам.

Як метеоматика відповідає цим викликам?

Meteomatics – це спеціалізований бізнес з питань погоди, який постачає в промисловість дані про погоду в реальному часі та прогнозі погоди, морський супутник, радіолокаційні станції та станції спостереження.

Як постачальник у водний сектор Великобританії протягом останніх 2 років ми надаємо своїм клієнтам змогу замінити декілька різних постачальників метеорологічних даних на користь одного, послідовного, економічно ефективного джерела даних про погоду для їх бізнесу.

Наша доставка API та вільно доступні адаптери роблять інтеграцію даних про погоду в існуючі операційні системи та системи планування, моделі науки про дані та інноваційні проекти простими та зрозумілими.

Якщо ми зосередимося на Великобританії, у нас є джерела даних з високою роздільною здатністю для всієї Великобританії та Ірландії, включаючи дані про погоду від Met Office, ECMWF, інших наукових установ, поряд із спостереженнями, супутниковими та радіолокаційними даними з високою роздільною здатністю.

Ми пропонуємо калібровані прогнози з високою роздільною здатністю, прогнозування в режимі реального часу з роздільною здатністю 500 метрів і нещодавно додали дефіцит вологи в ґрунті для Великобританії – це важливо для моделювання повені, стоку та моделювання витоків.

API Meteomatics ’також інтегрує дані з відомими постачальниками водної промисловості, включаючи Innovyze, HR Wallingford та Meniscus.

Впорядковані операції

API Meteomatics та інфраструктура доставки даних дозволяють водним компаніям впорядкувати оперативну інтеграцію даних про погоду у своїх організаціях, щоб покращити послуги, зменшити експлуатаційні витрати, зменшити ризик, пов’язаний з погодою, та надати цінну інформацію про бізнес.

Раціоналізація постачальників даних та узгодженість даних

З точки зору даних про погоду та навколишнє середовище водні компанії в даний час використовують різноманітні погодні корма з різних джерел. У деяких випадках це становило більше 15 різних постачальників одночасно.

Доставка, використання, витрати, різноманітні формати, точність та загальні проблеми сумісності цих даних можуть представляти серйозні проблеми для проектів як великих, так і малих. У деяких випадках рівень складності та спеціальні знання, необхідні в даний час для успішної ідентифікації, нарізки, кістки, а потім інтеграції відповідних метеорологічних даних у проекти чи послуги, можуть зробити невеликі розслідування або ініціативні проекти інновацій та проектування та тестування послуг неекономічними або технічно недоцільними.

Отже, необхідний доступ до єдиного джерела найбільш підходящих зведених даних про погоду для потреб бізнесу. Дані передаються через виробничо перевірену якісну погодну та екологічну платформу передачі даних, забезпечуючи результати та просту інтеграцію з існуючими та новими системами завдяки надійному API.

Масштабованість

Резервуючи доставку даних API за допомогою надійної системи кешування даних, яка забезпечує мільйони дзвінків API щодня нашим клієнтам, Meteomatics має можливість повністю задовольнити технічні вимоги та масштабованість операційних підприємств водного господарства для прогнозованої погоди в минулому та майже в реальному часі, дані радарів, супутників та безпілотників як зараз, так і в майбутньому

Дані датчиків та iot

Така платформа також повинна бути не просто погодоорієнтована, і вона повинна мати можливість ефективно працювати в контексті сенсорів або IoT.

Як підприємства, багаті активами, чутливі до зростаючих вимог до “ першого цифрового ” підходу, водні компанії потребують інфраструктури, яка здатна сприймати багато різних джерел даних великого обсягу та швидкості, таких як, наприклад, дані телеметрії з величезної встановленої бази обладнання та обладнання, а також дозволяють внутрішнім і незалежним аналітикам отримувати ділові ідеї та оцінку від імені бізнесу.

Рентабельність інвестицій (roi)

Протягом останніх двох років платформа Meteomatics Weather API дозволила бізнес-підрозділам водних компаній просто та економічно ефективно отримувати доступ та повністю використовувати точні, цілеспрямовані та надійні метеорологічні дані, які можуть безпосередньо надходити через API у нові та існуючі системи для забезпечення покращеної роботи і прийняття стратегічних рішень, зменшення операційних витрат та стимулювання трансформації та оптимізації бізнесу.

Основними перевагами, якими користуються клієнти API нашої компанії з водопостачання, були:

Одне, послідовне джерело даних про погоду для бізнесу.

Послідовне повідомлення для регулятора про роботу під час екстремальних погодних явищ.

Проста інтеграція якісних даних про погоду в існуючі операційні системи.

Просто візуалізуючи погоду та краще розуміючи її вплив на громадян та активи.

Раціоналізація інструментів, що використовуються для доставки та інтерпретації даних про погоду та клімат.

Досягнення посиленого врегулювання з боку регулятора на основі більш обґрунтованої бізнес-стратегії та довгострокового планування.

Продемонструвавши бізнесу зростаючу ефективність внутрішніх команд інновацій та досліджень даних, що створюють нові та нові рішення, які;

зменшити експлуатаційні витрати

краще керувати ризиком

забезпечити краще управління робочою силою

покращити послуги

забезпечити додану вартість для клієнтів

Якщо у вас є запитання або ви хочете поговорити більше про те, як ми можемо допомогти вашому бізнесу, ви можете зв’язатися з нами за адресою sales@meteomatics.com або автором безпосередньо на snixson@meteomatics.com

Ми були б раді почути Вас.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/weather-data-powering-water-industry-transformation-sam-nixson/.

Sam Nixson люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: