Досвід провідних команд

Спочатку опубліковано за адресою http://garoevans.com/blog/2017/01/27/experiences-leading-teams/

Я дуже вірую в автономію, майстерність і цілі. Таким чином, я пишаюся тим, що будую міцно злагоджені, висококваліфіковані та високомотивовані команди.

Мій недавній досвід щодо узгодження походить від реалізації цілей та ключових результатів (OKR). Прості зовні, ОКР мають неймовірно велику залежність від місії, бачення та цінностей організації. Я вимагав співпраці від генерального директора з кожним окремим співробітником (IC), щоб встановити компанію, відділ, функціональну область та, часто, окремі OKR. Ці квартальні цілі, що вимірюються, не стосуються управління ефективністю, але дають ціль кожній ІС та дозволяють рішенням та напрямкам тісно співвідноситися із сусідніми командами, керівництвом та очікуваннями виконавчої влади.

Розвиваються висококваліфіковані команди, вони не просто існують. Можливо найняти топ-інженерів, що мають багаті знання та досвід, однак, я прагну створити середовище, яке сприяє експериментам, невдачам та індивідуальному зростанню. Створення команд із поєднанням наставників та менш досвідчених ІС має і отримує дивіденди. Перш за все, я прагну набрати голодних ІС, ІС для досягнення Майстерності.

Нарешті, внутрішньо мотивована команда – це та, яка задоволена своїм оточенням. Вони не турбуються про те, щоб задавати питання, оскаржувати статус-кво або брати на себе відповідальність за право власності. Ця мотивація – з мого досвіду – виступає у формі автономії. Ця автономія під керівництвом висококваліфікованих та чітко злагоджених команд забезпечує неймовірні масштаби та доставку програмних продуктів.

На мікрорівні я вважаю, що спілкування є ключовим у встановленні зазначених вище культурних рис. Використовуючи комбінацію менеджера, колеги, звіту та великого звіту 1o1s, організація може встановити регулярні каденції, щодо яких можна виховувати культуру та напрямки, забезпечуючи високоефективні інженерні підрозділи.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/experiences-leading-teams-gareth-evans/.

Gareth Evans люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: